IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/BBC-Otpisuje-se-50-posto-grckog-duga?homesrclink=carousel

ufff da to je razlog da se počne lupati po ask-u..

otpisuje se dug kako bi se dalje mogli zaduživati…
to je mega rješenje…
sada ovi naši znaju kaj treba…ubiti zemlju do kraja pa bumo otpisali dug…

kaj na kraju krajeva taj dug realno i ne postoji jer 96% svijetske love je u brojkicama….

živjela Grčka…kriza je gotova…odo sada dignuti kredit da i moj otpišu…hahahahahahaha
strava
još da otpišu dug IGH možda bi ova scam dionica i porasla nešto…
[/quote]

čitajući sve vaše komentare čovjek bi reko da drukate da dionica padne na što niže.. [pray]

[img][/img]



moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.




moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.
[/quote]
kolega ja spominjem one projekte zbog kojih se ovdje vodila bitka svih bitaka…
dr. Jure je vikao kako je dobio poslove u mlrd $ u Rusiji, Čečeniji, Crnoj ori..
tresla su se brda kako se vikalo…bilo se na dnevniku…a kada ono frula…kakav posao takva i dionica…

puno poslova IGH dobiva ali ugovore se ne potpisuje…
neka on potpiše nekaj konkretno i to nešto vani…pa će onda tvoj post imati smisla…
ovako banana
p.s. pozdravljam ja i tebe…lp i uživaj na long poziciji…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.
[/quote]

može neka info o tom Kataru (može i na privat)
hvala [smiley]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje





moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.
[/quote]
kolega ja spominjem one projekte zbog kojih se ovdje vodila bitka svih bitaka…
dr. Jure je vikao kako je dobio poslove u mlrd $ u Rusiji, Čečeniji, Crnoj ori..
tresla su se brda kako se vikalo…bilo se na dnevniku…a kada ono frula…kakav posao takva i dionica…

puno poslova IGH dobiva ali ugovore se ne potpisuje…
neka on potpiše nekaj konkretno i to nešto vani…pa će onda tvoj post imati smisla…
ovako banana
p.s. pozdravljam ja i tebe…lp i uživaj na long poziciji…

[/quote]
Pobjeda totalno si u pravu pad malo zastane da se prikupe naivci na kupnji i eto već naših stručnjaka rast 100 % dogovoreni poslovi,Kurdistan , Crna Gora, Bugarska itd. Ništa nije zvanično potpisano ali samo što nije možete si misliti ništa od toga.

Ja ne razumijem vas sto pljujete po IGH. Zbilja ne razumijem. Ako je druk, onda je zbilja los druk, a ako nije onda je jasno nad ste zapeli na Rusima,Kinezima i da sad nema pomoci. Zao mi je da je tako, ali je, tako je. Vecina vas ce ponovo dizat u nebesa ovu firmu ako neki pajo digne dionicu na dve iljede a popljuvat ce je kad je pajo opet bude prodavo. Ja i dalje mislim da je firma dobrostojeca bez obzira na paju. Pouka price: sa pajom se nevalja igrat, jer pajo nije fer!

Ako može jednom onda može i dvaput!


Ja ne razumijem vas sto pljujete po IGH.

željeli su uči ispod 1000 kn,ali vide da im to ne ide i da cijena raste pa su nervozni! tako treba, samo nek luduju i grizu se [thumbsup]

Evo jedna obavijest za ove koji čekaju IGH na 500 ili 50 ;). Samo IGH TURIZAM u vlasništvu IGH d.d. vrijedi 46 milijuna kuna. Upravo mu je povećan temeljni kapital na 46.233.000 kn. http://zse.hr/default.aspx?id=37425 Cijela tvrtka danas na ovim cijenama ima tržišnu kapitalizaciju od 163 milijuna kn, a vi čekate pad cijene! Genijalci! Što biste za vašu plaćicu kupili pola IGH :-))))) Poslije će vam opet biti kriva Dropulićka, i štojaznaktkosvene. Kalkulator u ruke i računajte.


Evo jedna obavijest za ove koji čekaju IGH na 500 ili 50 ;). Samo IGH TURIZAM u vlasništvu IGH d.d. vrijedi 46 milijuna kuna. Upravo mu je povećan temeljni kapital na 46.233.000 kn. http://zse.hr/default.aspx?id=37425 Cijela tvrtka danas na ovim cijenama ima tržišnu kapitalizaciju od 163 milijuna kn, a vi čekate pad cijene! Genijalci! Što biste za vašu plaćicu kupili pola IGH :-))))) Poslije će vam opet biti kriva Dropulićka, i štojaznaktkosvene. Kalkulator u ruke i računajte.

kad se zbroje sve nekretnine IGH, udjeli u drugim firmama, goodwill itd. pa odbijemo dugove , IGH vrijedi puno više od ove cijene…burza to za sada ne vrednuje ali doći će sve na svoje [cool]

Ljudi, nije bitno što tko piše na ovom forumu, nego je bitno za svakog od nas tko je od nas ušao unutra. Ovi što još uvijek čekaju ulaz ispod 1.000 kn po difoltu bi se trebali makinuti s ovog topića. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

I promet (17 milijuna u 15 minuta) i zelenilo. Dobro je. Valjda će potrajati.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.






moguće da je ovo dno za IGH, u sat vremena protrgovano je čak 420 dionica s prosječnom cijenom od 1021,43 kn,a nova kupnja stalno dolazi [thumbsup]

tako je ovaca koliko hočeš..
dno je ali kratkog vijeka (do 3 dana) a onda zaron ispod 1000 i život u nadi da ćete vidjeti 1000 opet..
ljudi nakon 04.12.2011 ova jadna firma može samo tonuti…
nema posla…
nema pelješkog…
nema rusije.,..
nema čečenije..

nema ništa osim xxxxxxxxxx besplatnih dionica koje će se prodavati i dalje…
[/quote]

Kako to da Katar nisi spomenuo? Znam! Nemaš pojma što se dešava. Uskoro će ti biti jasnije pa koristim priliku da te pozdravim. Tad ćeš nestati s ove teme ;). Prošetaj malo do Bundeka ili Trga Bana Jelačića pa baci pogled kad već ne možeš u Katar.
[/quote]
kolega ja spominjem one projekte zbog kojih se ovdje vodila bitka svih bitaka…
dr. Jure je vikao kako je dobio poslove u mlrd $ u Rusiji, Čečeniji, Crnoj ori..
tresla su se brda kako se vikalo…bilo se na dnevniku…a kada ono frula…kakav posao takva i dionica…

puno poslova IGH dobiva ali ugovore se ne potpisuje…
neka on potpiše nekaj konkretno i to nešto vani…pa će onda tvoj post imati smisla…
ovako banana
p.s. pozdravljam ja i tebe…lp i uživaj na long poziciji…

[/quote]
Pobjeda totalno si u pravu pad malo zastane da se prikupe naivci na kupnji i eto već naših stručnjaka rast 100 % dogovoreni poslovi,Kurdistan , Crna Gora, Bugarska itd. Ništa nije zvanično potpisano ali samo što nije možete si misliti ništa od toga.
[/quote]
Da ako HDZ izgubi na izborima što je više nego sigurno ova cijena po kojoj sad kupujete bit će vam nedosanjani san da pobjegnete iz dionice. Ali bože moj svatko je gospodar svojega novca a neki ga očito imaju i za bacanje.

New Report

Close