IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hrvatsku iduće godine očekuje stagflacija,banke ne prelijevaju likvidnost u realni sektor,roha brani kunu,povlačenje likvidnosti u financijskom sustavu izravno će djelovati i na tržište kapitala,i ako mirovinci ne budu jače djelovali na kupnji,može se tu svašta dogoditi..ja sam izašao jer mi ne miriše na dobro,ali tko zna,čudna je burza,sve je tu moguće..ali očito da živimo u jako klizavom vremenu za investiranje,to za burzu nije dobro nikako….


hrvatsku iduće godine očekuje stagflacija,banke ne prelijevaju likvidnost u realni sektor,roha brani kunu,povlačenje likvidnosti u financijskom sustavu izravno će djelovati i na tržište kapitala,i ako mirovinci ne budu jače djelovali na kupnji,može se tu svašta dogoditi..ja sam izašao jer mi ne miriše na dobro,ali tko zna,čudna je burza,sve je tu moguće..ali očito da živimo u jako klizavom vremenu za investiranje,to za burzu nije dobro nikako….

sjedi 5+

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



hrvatsku iduće godine očekuje stagflacija,banke ne prelijevaju likvidnost u realni sektor,roha brani kunu,povlačenje likvidnosti u financijskom sustavu izravno će djelovati i na tržište kapitala,i ako mirovinci ne budu jače djelovali na kupnji,može se tu svašta dogoditi..ja sam izašao jer mi ne miriše na dobro,ali tko zna,čudna je burza,sve je tu moguće..ali očito da živimo u jako klizavom vremenu za investiranje,to za burzu nije dobro nikako….

sjedi 5+
[/quote]

zašto 5???

zašto stagflacija ako nema prelijevanj sredstava iz banaka u realni sektor?
i ako očekujemo pad cijena zbog povlačenja sredstava, odnosno povećanja pričuve, odnosno branjenja kune?

može kolega profesor Pobjeda da odgovri, jako me zanima zašto je dao visoku ocjenu za tako loše drukove?




hrvatsku iduće godine očekuje stagflacija,banke ne prelijevaju likvidnost u realni sektor,roha brani kunu,povlačenje likvidnosti u financijskom sustavu izravno će djelovati i na tržište kapitala,i ako mirovinci ne budu jače djelovali na kupnji,može se tu svašta dogoditi..ja sam izašao jer mi ne miriše na dobro,ali tko zna,čudna je burza,sve je tu moguće..ali očito da živimo u jako klizavom vremenu za investiranje,to za burzu nije dobro nikako….

sjedi 5+
[/quote]

zašto 5???

zašto stagflacija ako nema prelijevanj sredstava iz banaka u realni sektor?
i ako očekujemo pad cijena zbog povlačenja sredstava, odnosno povećanja pričuve, odnosno branjenja kune?

može kolega profesor Pobjeda da odgovri, jako me zanima zašto je dao visoku ocjenu za tako loše drukove?

[/quote]
zato što si izašao vanka!!!
jer imaš nos koji je namirisao veliko sranje!
još da si to obavio malo ranije bio bi dva puta pun pogodak..

jer igh ide prema davno najavljenih 500 kuna…
jer građevinarstvo u hrvata stoji u ponoru svih ponora…
jer pelješki most se NEĆE graditi…
jer igh nije dobio posao niti u Rusiji, niti u Čečeniji (dobio je elektroprojekt premda se Radić k….. da će igh dobiti), niti u Crnoj Gori niti nigdje..
jer je ban centar promašaj…
bla bla

zato 5+

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ovdje bi ubrzo mogao ići odbijanac


ovdje bi ubrzo mogao ići odbijanac

naravno da bi i vjerojatno hoće…

odbijanac do nekih 1045 pa dalje prema ponoru

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




(…) mali investitori više ne kupuju IGH već su svoje novce prebacili u druge rastuće dionice (…)

U koje rastuće dionice?
[/quote]

[lol] [thumbsup]
[/quote]
one koje budu uskoro jos vise pale da nadoknade [lol]

Ne bojim se ja za lava Radića i ostale poštene zvijeri jer bez obzira na stanje dionica znaju oni šta rade. Ova je dionica srušena zbog cjelokupnog stanja na tržištu kapitala ali mislim da se i umjetno ruši kako bi se nakrcali za 3 puta manju cijenu unazad par mjeseci. Ne bojim se za stanje na ovom polju ako se gleda malo dugoročnije. Nisu Kinezi došli u 7 mj popiti kavicu sa Radićem. Polako… ovo je sve samo za strpljive i burza je najbolji "psiholog" da se čovjek preispita.

bem mu mišeka, da mi je sad gotovine…..kakvi pokloni se nude…..

Izgleda mi da smo dotakli dno na 1000 kn .Eventualno jos par kn dole.
Kupnja na 1200 kn…koja pusiona [cry]

Ponosni vlasnik ovih papirica [cry] [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

He-he, je se nasložilo ovih na 100x,xx, a nitko da kupi po 1020. Izgleda kao obilježeno dno, valjda.

Sad kad smo mi zatvorili Wall Street otišao u zelenilo. [cry]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close