IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo nije drama, nego prilika. [huh]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Ovo nije drama, nego prilika. [huh]

Ne ovo je početak drame a nikako prilika.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove


Ovo nije drama, nego prilika. [huh]

možda će prilika biti na 900 kn?



Ovo nije drama, nego prilika. [huh]

Ne ovo je početak drame a nikako prilika.
[/quote]
Grčka je s velikom vjerojatnošću pred riješavanjem svog horora. Istovremeno, preko bare FED će učiniti ono što mora u svojoj domeni i to je to. Druge nema, tako da je sad prilika, a nikako početak drame.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ja se malo ukrcao na 1.055 pa neka bude kako bude. Čekam s nalogom i na nešto iznad 1.000 kn.
[undecid]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ovi ce se dani za igh pamtiti. uvijek se bogatilo na panici, ali ovo ce biti i vise od toga…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Cini se da je probijen zadnji prirodni otpor na 1100kn. Vrlo je tesko reci gdje bi tocno dionica mogla stati, stoga moje saucesce onima koji su ostali unutra.

Sori, dupli post…


Ja se malo ukrcao na 1.055 pa neka bude kako bude. Čekam s nalogom i na nešto iznad 1.000 kn.
[undecid]

neki dan hvalio si se ukrcajem na 1180 kn, pa na 1150 kn…. [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

Drago mi je da pratiš moje postove. Nešto od toga je prodano sa sitnim dobitkom, jer stalno trgujem, ali sveukupno sada sam već nakupio dosta dionica, pa mogu mirno čekati što će biti dalje.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


(…) mali investitori više ne kupuju IGH već su svoje novce prebacili u druge rastuće dionice (…)

U koje rastuće dionice?



(…) mali investitori više ne kupuju IGH već su svoje novce prebacili u druge rastuće dionice (…)

U koje rastuće dionice?
[/quote]

[lol] [thumbsup]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close