IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…Špekulanti predviđene pakete količina kupuju postupno kako cijena pada na svakih određenih nešto postotaka (sve do dna) i potom ih prodaju po istim kupljenim paketima uz određeni postotak zarade kada priča krene gore ("pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol")…

Ako to ne rade na gore navedeni način, onda nisu špekulanti, nego luzeri. [thumbsup]


Ovakvom taktikom si u najboljem scenariju na nuli.. Ja sam radije luzer pa pričekam da se formira dno..
[/quote]
Nisi skužio da svaki dan, svaki drugi ili treći dan imaju svoj vrh i dno? Ili ti čekaš dno, dna, dnaaa? Ti čekaš, a novac prolazi iz dana u dan. Ja sam i danas nešto zaradio. Znam da te ne zanima, ali ipak. Tek onako. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Da li je to Igh-r-a dotaknuo dno?


kad će jadran kapital rasprodati svoje dionice IGH obzirom da je u tijeku postupak likvidacije??? [undecid]

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja

14.9.2011 11:41:10

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala dionice JAKT-R-A u Segment promatranja radi Rješenja Trgovačkog suda u Zagrebu o upisu likvidacije nad društvom.

top 10 IGH:
….
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 2.149

bravo kolega, pravo pitanje za inteligentne investitore…a oni drugi…kupuju jer oni "znaju" gdje je dno [bye]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


Nisi skužio da svaki dan, svaki drugi ili treći dan imaju svoj vrh i dno? Ili ti čekaš dno, dna, dnaaa? Ti čekaš, a novac prolazi iz dana u dan. Ja sam i danas nešto zaradio. Znam da te ne zanima, ali ipak. Tek onako. [thumbsup]

Ma ništa ti ja ne kužim.. Al’ vidim da tebe ne dira jel dionica raste il pada, ti kupuješ kad pada i prodaješ kad raste i zarađuješ.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Da li je to Igh-r-a dotaknuo dno?

Normalno da još nije možda krajem idućeg tjedna a do tada čekati.

saleo, evo ti kolčina, drugi put kreni drukat od vrha a ne od dna…

free flow information




…Špekulanti predviđene pakete količina kupuju postupno kako cijena pada na svakih određenih nešto postotaka (sve do dna) i potom ih prodaju po istim kupljenim paketima uz određeni postotak zarade kada priča krene gore ("pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol")…

Ako to ne rade na gore navedeni način, onda nisu špekulanti, nego luzeri. [thumbsup]


Ovakvom taktikom si u najboljem scenariju na nuli.. Ja sam radije luzer pa pričekam da se formira dno..
[/quote]
Nisi skužio da svaki dan, svaki drugi ili treći dan imaju svoj vrh i dno? Ili ti čekaš dno, dna, dnaaa? Ti čekaš, a novac prolazi iz dana u dan. Ja sam i danas nešto zaradio. Znam da te ne zanima, ali ipak. Tek onako. [thumbsup]
[/quote]
kolega bas me zanima da li namjeravate nastaviti sa svojom strategijom i kada krene galop prema 1000 kn i nize i pojede vam sve dosadasnje profite [shocked]


….jos itekoliko ulagaca je spremno na ovim razinama izlaziti van samo nema kupaca,prometi su mali[huh]…
trendovi na igh su i dalje padajuci,bez naznake zaustavljanja,a predvodnik je dalekovod [bye]

očito je da postoji najmanje jedan veliki prodavač, možda i 2….a velikih kupaca nema na vidiku već se desetine malih guraju na kupnju i preuzimaju papiriće od velikih koji odlaze iz IGH….do sada su takve situacije redovito loše završavale, ali tko zna, možda ovdje voda poteče uzvodno [rolleyes]

Nekima gori pod petama u krivom trenutku. Ni prvi ni zadnji put. Ne žele prodavati nekretnine, a upravljali su (tvrtkama) uvijek putem politike, a ne dionica koje posjeduju. Za njih one nemaju vrijednost. Nikad ih nisu kupovali. Ono što imaju prodaju i to loše. Što brže to naprave – to bolje. Takvi odlaze – napokon.





…Špekulanti predviđene pakete količina kupuju postupno kako cijena pada na svakih određenih nešto postotaka (sve do dna) i potom ih prodaju po istim kupljenim paketima uz određeni postotak zarade kada priča krene gore ("pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol")…

Ako to ne rade na gore navedeni način, onda nisu špekulanti, nego luzeri. [thumbsup]


Ovakvom taktikom si u najboljem scenariju na nuli.. Ja sam radije luzer pa pričekam da se formira dno..
[/quote]
Nisi skužio da svaki dan, svaki drugi ili treći dan imaju svoj vrh i dno? Ili ti čekaš dno, dna, dnaaa? Ti čekaš, a novac prolazi iz dana u dan. Ja sam i danas nešto zaradio. Znam da te ne zanima, ali ipak. Tek onako. [thumbsup]
[/quote]
kolega bas me zanima da li namjeravate nastaviti sa svojom strategijom i kada krene galop prema 1000 kn i nize i pojede vam sve dosadasnje profite [shocked]
[/quote]
Galop? Ne vidim nikakav galop. Naročito ne prema dolje. [thumbsup] Prije će biti da ćemo polako prema gore. Pa kome opanci, kom obojci.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Zapravo ovo, nesrazmjer vlasničkog i upravljačkog udjela, je jako zanimljiva tematika. Posebno u kontekstu kupnje IGH-ovih nekretnina koje su organizirali Đukan i RAdić. PAzi Đukan proda i tada je prodavao dinoce, sruši vrijednost tvrke na burzi i onda još knjigovodstveno kupujući po tko zna kako niskim cijenama tko zna što. ( http://www.nacional.hr/clanak/82738/radic-odobrio-dukan-potpisao-sami-sebi-prodali-petnaest-nekretnina-igh ) TAko su kupili petnaest nekretnina i nikom ništa. To je tema za naslovnicu političkog tjednika, ali i skupštinu IGH. Čudi me kako nitko nije postavio to pitanje. JA se obavezujem da ću to napraviti na sljedećoj skupštini. Razmišljam i i o kaznenoj prijavi pa neka to policija istražuje.


Zapravo ovo, nesrazmjer vlasničkog i upravljačkog udjela, je jako zanimljiva tematika. Posebno u kontekstu kupnje IGH-ovih nekretnina koje su organizirali Đukan i RAdić. PAzi Đukan proda i tada je prodavao dinoce, sruši vrijednost tvrke na burzi i onda još knjigovodstveno kupujući po tko zna kako niskim cijenama tko zna što. ( http://www.nacional.hr/clanak/82738/radic-odobrio-dukan-potpisao-sami-sebi-prodali-petnaest-nekretnina-igh ) TAko su kupili petnaest nekretnina i nikom ništa. To je tema za naslovnicu političkog tjednika, ali i skupštinu IGH. Čudi me kako nitko nije postavio to pitanje. JA se obavezujem da ću to napraviti na sljedećoj skupštini. Razmišljam i i o kaznenoj prijavi pa neka to policija istražuje.

ohohoooo počeli smo se buditi . Bravo bravo samo tako

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close