IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


top 10 nastavlja sa iskrcavanjem ,ne bi me začudila i neka afera vezana uz hdz-igh

I meni se čini, mislio sam danas špekulativno uletjeti, ali sam odustao, tko zna što se iza brda valja, a kuha se sve u šesnaest [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



top 10 nastavlja sa iskrcavanjem ,ne bi me začudila i neka afera vezana uz hdz-igh

I meni se čini, mislio sam danas špekulativno uletjeti, ali sam odustao, tko zna što se iza brda valja, a kuha se sve u šesnaest [rolleyes]
[/quote]
Špekulanti su uletjeli previše rano idemo mi još dublje i ne treba srljati.

najgore je to ,što je još uvijek povoljna cijena za isrcavanje za ov koje imaju velike količine.

@Adolf
Kako misliš – špekulanti uletjeli previše rano? Nitko, nikada ne zna kada je i gdje dno jer nitko nikada ne zna kada će se tko i s koliko istresti kao zadnji na dnu prije nego se priča okrene. Isto tako nikada se ne zna niti gdje je točno vrh prije slijedećeg pada. Ali se može procijeniti ugrubo. Špekulanti nikada ne ulijeću sa svom lovom, niti izlijeću sa svim dionicama, nego samo sa manjim dijelom sa kojim rade. Špekulanti predviđene pakete količina kupuju postupno kako cijena pada na svakih određenih nešto postotaka (sve do dna) i potom ih prodaju po istim kupljenim paketima uz određeni postotak zarade kada priča krene gore ("pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol"). Špekulanti trguju po jednostavnom matematičkom principu, bez emocija, bez veće pohlepe. Špekulanti nikada ne ostaju bez novca na brokerskom računu, niti bez dionica na računu SKDD-a. Špekulanti znaju što rade i kako to rade.
Ako to ne rade na gore navedeni način, onda nisu špekulanti, nego luzeri. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ovdje iskrcaji ne prestaju, nekome se žuri van?! [undecid]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

@ kokpit
87.000 kuna do sada i nije neki iskrcaj. Na ovoj razini, to je sada već prije ukrcaj.
Ali o tom – potom. Vidjet ćemo. Sve je ok.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


…Špekulanti predviđene pakete količina kupuju postupno kako cijena pada na svakih određenih nešto postotaka (sve do dna) i potom ih prodaju po istim kupljenim paketima uz određeni postotak zarade kada priča krene gore ("pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol")…

Ako to ne rade na gore navedeni način, onda nisu špekulanti, nego luzeri. [thumbsup]


Ovakvom taktikom si u najboljem scenariju na nuli.. Ja sam radije luzer pa pričekam da se formira dno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

DNO je ona cijena od par komada količine koju uspije uhvatiti svega nekolicina,
dok ostatak igra najbrži prst skidanja s aska kad cijena krene na više razine.

Khmm što vi kažete, hoće se uskoro skidati ovaj nalog od 121 kom ?

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi


DNO je ona cijena od par komada količine koju uspije uhvatiti svega nekolicina,
dok ostatak igra najbrži prst skidanja s aska kad cijena krene na više razine.

Khmm što vi kažete, hoće se uskoro skidati ovaj nalog od 121 kom ?


Nema zasad nikakvih naznaka da je ovo dno.. A ako prosvirate 1100, začas ste na troznamenkastoj vrijednosti..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

kad će jadran kapital rasprodati svoje dionice IGH obzirom da je u tijeku postupak likvidacije??? [undecid]

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja

14.9.2011 11:41:10

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala dionice JAKT-R-A u Segment promatranja radi Rješenja Trgovačkog suda u Zagrebu o upisu likvidacije nad društvom.

top 10 IGH:
….
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 2.149

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica



DNO je ona cijena od par komada količine koju uspije uhvatiti svega nekolicina,
dok ostatak igra najbrži prst skidanja s aska kad cijena krene na više razine.

Khmm što vi kažete, hoće se uskoro skidati ovaj nalog od 121 kom ?


Nema zasad nikakvih naznaka da je ovo dno.. A ako prosvirate 1100, začas ste na troznamenkastoj vrijednosti..
[/quote]

vidim da ste zaspali u medvjeđem brlogu, a vani je fini friški zrak [smiley]

do čitanja kolega

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi


kad će jadran kapital rasprodati svoje dionice IGH obzirom da je u tijeku postupak likvidacije??? [undecid]

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja

14.9.2011 11:41:10

Sukladno čl. 424. Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala dionice JAKT-R-A u Segment promatranja radi Rješenja Trgovačkog suda u Zagrebu o upisu likvidacije nad društvom.

top 10 IGH:
….
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 2.149


Kad počnu,osim ako ne budu proveli dogovornu transakciju,ima da ovdje bude jad,čemer i bijeda.Ali se nadam da već imaju kupca.Barem se nadam.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close