IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




vidim da si se ukrcao i sad očekuješ odbijanac Xceed

Očekujem bezbrižno i jedno i drugo. Sve mi paše. Postavljen sam tako da imam aktivnost i u slučaju pada i u slučaju rasta. U slučaju pada blizu i prema 1.100 kn idem u dokup, a u slučaju rasta prema ili iznad 1.250 kn idem u kapitalizaciju dobiti na dionicama koje sam kupovao prije koji dan na oko 1.170 do 1.180 kn. Jedino ne valja kad se dionica cijenom ne miče. Onda se ništa ne može. Zasad je ovo ok što se događa. I neka se događa. Volatilnost je važna. Šteta je samo zbog mizerne likvidnosti i aktivnosti večine ljudi koji su u dionicama ili u kešu. [shocked]
[/quote]
a kad probije 1100 sto ces onda? onda tek krece panika jer koji su racunali na 10-15 posto pada ce biti full nakrcani.a velike ribe tek tada krecu u lov na male,tako je to svaki put … [embarass] [shocked] [cry] [bye]
[/quote]
Pišeš gluposti. Nije ti jasno da u ovoj fazi neće ispod 1.100 kuna? Biti će prije toga odbijanac. Možda već danas. Gledaj i uči.
I naravno, ako padne i ispod 1.100 kuna bit će još dokupa. Ne brini. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Došlo je i moje vrijeme medvjeda samo gledam i zbrajam minuse iz dana u dan i čudim se " bikovima "
koji love padajuće " noževe " dećki nemojte to raditi to zna biti bolno bit će IGH i jeftinije ovako samo gubite svoj keš.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove





vidim da si se ukrcao i sad očekuješ odbijanac Xceed

Očekujem bezbrižno i jedno i drugo. Sve mi paše. Postavljen sam tako da imam aktivnost i u slučaju pada i u slučaju rasta. U slučaju pada blizu i prema 1.100 kn idem u dokup, a u slučaju rasta prema ili iznad 1.250 kn idem u kapitalizaciju dobiti na dionicama koje sam kupovao prije koji dan na oko 1.170 do 1.180 kn. Jedino ne valja kad se dionica cijenom ne miče. Onda se ništa ne može. Zasad je ovo ok što se događa. I neka se događa. Volatilnost je važna. Šteta je samo zbog mizerne likvidnosti i aktivnosti večine ljudi koji su u dionicama ili u kešu. [shocked]
[/quote]
a kad probije 1100 sto ces onda? onda tek krece panika jer koji su racunali na 10-15 posto pada ce biti full nakrcani.a velike ribe tek tada krecu u lov na male,tako je to svaki put … [embarass] [shocked] [cry] [bye]
[/quote]
Pišeš gluposti. Nije ti jasno da u ovoj fazi neće ispod 1.100 kuna? Biti će prije toga odbijanac. Možda već danas. Gledaj i uči.
I naravno, ako padne i ispod 1.100 kuna bit će još dokupa. Ne brini. [shocked]
[/quote]
da,moguce da nece isti cas pasti nego se zaustaviti na rubu provalije.ako krene panika -pa insajder se iskrcava,bit ce rasprodaje tek na 900….
za sada,skriveni nalog od 18 kom–>cca 180 kom? to ako rokne krsi cijenu na ispod 1100 [shocked]

elijah@

gdje je tocno taj skriveni nalog?
hmm kolega, pa vjerodostojnost vam je ravna HDZ-u [lol]

free flow information


elijah@

gdje je tocno taj skriveni nalog?
hmm kolega, pa vjerodostojnost vam je ravna HDZ-u [lol]


kolega bio je na 1400 18 kom pa se pokazao malo na cca 10 kom pa su ga skuzili i sad su ispod njega drugi (skriveni?) nalozi a bid je pobjegao kad je sve to vidio [lol]



elijah@

gdje je tocno taj skriveni nalog?
hmm kolega, pa vjerodostojnost vam je ravna HDZ-u [lol]


kolega bio je na 1400 18 kom pa se pokazao malo na cca 10 kom pa su ga skuzili i sad su ispod njega drugi (skriveni?) nalozi a bid je pobjegao kad je sve to vidio [lol]
[/quote]

kolega, trgujemo na razinama 1110-1140 a vi pricate o nalogu na 1400 ?!?
uz to, nema skrivenih naloga na IGH all over bid/ask

free flow information

kaj se vani zeleni [cool]

kad se prelije kod nas rado cu citati postove kolega irfana, salusa i inih entih multinikova ove teme.
kolega elijah jos uvijek proucavate naloge na asku [lol]

free flow information

kolega bila je to greska u pisanju,nalog je na 1140 to ste mogli pretpostaviti..

Kolega, na 1140 je visjelo 18 kom (u punoj količini, bez skrivaca)
Ako malo bolje pogledati bid vidjet cete da netko igra omiljenu djecju igru [cool]

free flow information

top 10 nastavlja sa iskrcavanjem ,ne bi me začudila i neka afera vezana uz hdz-igh


top 10 nastavlja sa iskrcavanjem ,ne bi me začudila i neka afera vezana uz hdz-igh

imas top listu


top 10 nastavlja sa iskrcavanjem ,ne bi me začudila i neka afera vezana uz hdz-igh

ok, top deset prodaje, ali ko kvragu kupuje tolke količine? Sve skupa smrdi.

Ako može jednom onda može i dvaput!

New Report

Close