IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slaba likvidnost spašava situaciju. Izgleda da desna strana nije spremna dati jeftinije. A na lijevoj strani se naslagala kvalitetna podrška. Da li je ovo bilo sve za danas? [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Slaba likvidnost spašava situaciju. Izgleda da desna strana nije spremna dati jeftinije. A na lijevoj strani se naslagala kvalitetna podrška. Da li je ovo bilo sve za danas? [shocked]

nebitno hoće li pad nastaviti danas ili za koji dan, ali nepobitno je da je IGH u padajućem trendu…pucanjem potpore na 1100 kn možemo očekivati vrlo brzo razinu od 1000 kn [undecid]



Slaba likvidnost spašava situaciju. Izgleda da desna strana nije spremna dati jeftinije. A na lijevoj strani se naslagala kvalitetna podrška. Da li je ovo bilo sve za danas? [shocked]

nebitno hoće li pad nastaviti danas ili za koji dan, ali nepobitno je da je IGH u padajućem trendu…pucanjem potpore na 1100 kn možemo očekivati vrlo brzo razinu od 1000 kn [undecid]
[/quote]

Vijesti iz EU oko Grčke su relativno loše, ali to je vijest za jedan, dva ili najviše tri dana. Nakon toga tehnički odbijanac. A on će biti prije nego IGH i ostale dionice još ozbiljnije zarone. Koliko je za vidjeti ask baš i ne pritišće ispod cijene od 1.150 kuna. Prije će biti da će bid pojačati aktivnost. No, vidjet ćemo. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

vidim da si se ukrcao i sad očekuješ odbijanac Xceed


vidim da si se ukrcao i sad očekuješ odbijanac Xceed

Očekujem bezbrižno i jedno i drugo. Sve mi paše. Postavljen sam tako da imam aktivnost i u slučaju pada i u slučaju rasta. U slučaju pada blizu i prema 1.100 kn idem u dokup, a u slučaju rasta prema ili iznad 1.250 kn idem u kapitalizaciju dobiti na dionicama koje sam kupovao prije koji dan na oko 1.170 do 1.180 kn. Jedino ne valja kad se dionica cijenom ne miče. Onda se ništa ne može. Zasad je ovo ok što se događa. I neka se događa. Volatilnost je važna. Šteta je samo zbog mizerne likvidnosti i aktivnosti večine ljudi koji su u dionicama ili u kešu. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



vidim da si se ukrcao i sad očekuješ odbijanac Xceed

Očekujem bezbrižno i jedno i drugo. Sve mi paše. Postavljen sam tako da imam aktivnost i u slučaju pada i u slučaju rasta. U slučaju pada blizu i prema 1.100 kn idem u dokup, a u slučaju rasta prema ili iznad 1.250 kn idem u kapitalizaciju dobiti na dionicama koje sam kupovao prije koji dan na oko 1.170 do 1.180 kn. Jedino ne valja kad se dionica cijenom ne miče. Onda se ništa ne može. Zasad je ovo ok što se događa. I neka se događa. Volatilnost je važna. Šteta je samo zbog mizerne likvidnosti i aktivnosti večine ljudi koji su u dionicama ili u kešu. [shocked]
[/quote]

koliko se sjećam bilo je to na 1190-1200 [lol]
ali dobro, samo ti uživaj

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@ cukrov23
Ne možeš se sječati nečega što nisi vidio. Da li sam negdje napisao koliko sam ih i po kojim točno cijenama kupovao? Nisam, tako da ne bauljaš u svojim pretpostavkama. Napisao sam buy time, a to je vrijeme kad se postupno pokrećem. I nikad ne kupujem skroz pri okruglim brojevima, a 1.200 to je.
I, da, ja uživam. Baš mi je gušt sve što se događa na burzi iz dana u dan. Da ne uživam ne bih to radio. A ti? Ti samo buljiš i čekaš IGH na 14.000 kn?
[shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

AKo Đukan nastavi ovako prodavati mogao bi do kraja tjedna biti out



vidim da si se ukrcao i sad očekuješ odbijanac Xceed

Očekujem bezbrižno i jedno i drugo. Sve mi paše. Postavljen sam tako da imam aktivnost i u slučaju pada i u slučaju rasta. U slučaju pada blizu i prema 1.100 kn idem u dokup, a u slučaju rasta prema ili iznad 1.250 kn idem u kapitalizaciju dobiti na dionicama koje sam kupovao prije koji dan na oko 1.170 do 1.180 kn. Jedino ne valja kad se dionica cijenom ne miče. Onda se ništa ne može. Zasad je ovo ok što se događa. I neka se događa. Volatilnost je važna. Šteta je samo zbog mizerne likvidnosti i aktivnosti večine ljudi koji su u dionicama ili u kešu. [shocked]
[/quote]
a kad probije 1100 sto ces onda? onda tek krece panika jer koji su racunali na 10-15 posto pada ce biti full nakrcani.a velike ribe tek tada krecu u lov na male,tako je to svaki put … [embarass] [shocked] [cry] [bye]


AKo Đukan nastavi ovako prodavati mogao bi do kraja tjedna biti out

Misliš: out iz Hrvatske?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

ovo danas je klasično lovljenje noževa, klinci su umisli da su maheri i da će mlatiti pare trejdanjem, ali su danas dobili po prstima…a to je tek početak, imaju gazde ovdje za iskipat još 2000-3000 komada, a što onda ne bi dali IGH i po 9xx? [proud]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


ovo danas je klasično lovljenje noževa, klinci su umisli da su maheri i da će mlatiti pare trejdanjem, ali su danas dobili po prstima…a to je tek početak, imaju gazde ovdje za iskipat još 2000-3000 komada, a što onda ne bi dali IGH i po 9xx? [proud]

veliki maher se javio, cak nije klinjo kad zna gdje je dno [yawn]

reci gdje tocno da se postavim na bidu, 1110-1130 [wink]

free flow information

New Report

Close