IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja odradio. Od gledanja ili bajanja nikakve koristi.

Jesi to ti izašao ko slonica kroz izlog??

Show me the Money!



Ja odradio. Od gledanja ili bajanja nikakve koristi.

Jesi to ti izašao ko slonica kroz izlog??
[/quote]

A, e… Treba uvatit dva posto. Nije bitno što ćeš više dati brokeru, bitno je da se trejda.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ja odradio. Od gledanja ili bajanja nikakve koristi.

Hvala, ja sam danas bio na bidu i to si me ti poklopio.
Pa bumo se culi tko je u pravu,

? [wink]

stvara se čvrsta potpora na 1300 kn…kad se probije 1500 kn, do 2000 kn će ići znatno brže

Ekipa se gura na bidu, ali svejedno će netko lupit po asku.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

@ persuader, Mialll, DiAbLeRo
Odradio sam 10,8 posto (jer sam kupio kad sam i napisao da sam kupio, a vama ostaje da po postovima vidite kad je to i na kojoj cijeni bilo), a brokeru dajem 0,3 posto, tako da se možete smiriti i prestati brinuti što ću ja i kako. Slijedeća tranša od mene odlazi na oko 1.400 kuna, pa tako redom. A na svakoj se uzima svota koja nije zanemariva. Ako opet padne – opet dokup tranše. Uglavnom, na kraju priče ću imati i više novaca i više dionica nego na početku trejdanja. A vama želim svu sreću u tupom i neaktivnom buljenju u ekran i ne poduzimanju ničega. A možda ste i shvatili. Tko zna?

[thumbsup] [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Na žalost danas je dan povratka na 1265, jučer krajem dana i danas na početku je bilo vrijeme za istovar. Vani se prejako crveni, da bi se moglo ignorirati. Možda i griješim, ali rijetko i malo.



Ja odradio. Od gledanja ili bajanja nikakve koristi.

Hvala, ja sam danas bio na bidu i to si me ti poklopio.
Pa bumo se culi tko je u pravu,
[/quote]
Već se sad vidi tko je bio u pravu oni koji su prodali na vrhu jer smo krenuli nizbrdo.


@ persuader, Mialll, DiAbLeRo
Odradio sam 10,8 posto (jer sam kupio kad sam i napisao da sam kupio, a vama ostaje da po postovima vidite kad je to i na kojoj cijeni bilo), a brokeru dajem 0,3 posto, tako da se možete smiriti i prestati brinuti što ću ja i kako. Slijedeća tranša od mene odlazi na oko 1.400 kuna, pa tako redom. A na svakoj se uzima svota koja nije zanemariva. Ako opet padne – opet dokup tranše. Uglavnom, na kraju priče ću imati i više novaca i više dionica nego na početku trejdanja. A vama želim svu sreću u tupom i neaktivnom buljenju u ekran i ne poduzimanju ničega. A možda ste i shvatili. Tko zna?

[thumbsup] [thumbsup]

Nije mene briga ni kad si kupio ni da li si ni koliko zaradio. To se hvali nekom drugom. Ja sam pitao da li si izašao ko slonica iz izloga.?
Jesi li?

Show me the Money!

Problem ove naše burze i svih ostalih je u tome što je takvo vrijeme da je gotovo nemoguće odrediti što će biti sutra i kakva će vijest osvanuti ujutro. Zato treba biti postavljen tako da ti uvijek paše i pad i rast.
Ako naglo poraste – dio prodaješ, ako padne – dio dokupljuješ. Uvijek imati dovoljno dionica za prodati na još višim cijenama i svim razinama i istovremeno uvijek biti likvidan za dokup ako padne za isti iznos za koliki bi i prodao da je porasla. Za to ne treba imati posebnog talenta ili znanja, već samo malo odlučnosti i kuraže. Kad bi svi glumili DiAbleRa, persuadera i Mialla, likvidnost na burzi bi skroz zamrla, cijene bi stajale godinama i ništa se ne bi događalo. Zato bih takvim likovima sugerirao da prestanu napadati one koji na ovoj burzi nešto rade, pokušavaju, bore se i riskiraju (svojim novcem, a ne njihovim). [thumbsup] [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Bez HT-a dosad na zse promet samo 1,57 milijuna kuna. Gdje su ti investitori koji vjeruju u strmoglavi rast cijena dionica. Zašto ne kupuju sad kad je sve pred trigerom za ludi rast? Ajmo optimisti …. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close