IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


idemoooooooooooooooooo

Kreće se, ipak se kreće [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



idemoooooooooooooooooo

Kreće se, ipak se kreće [wink]
[/quote]
a jadni bi jediničari htjeli zaustaviti…. [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

@ sYstem42
Ma nisu mi potonule. Ne brini. Predugo sam u tome da bi me takvo što moglo izbedirati. Naravno da će se to sve (nakon rulanja) jednom uzdići. Meni ustvari najviše paše osciliranje, volatilnost cijena i dovoljni promet. Sam kontinuirani rast mi i nije najbitniji, premda imam dionica za trgovati na svim razinama do kojih dođe. Loše je jedino kad je ovakva monotona i dosadna neaktivnost. Eto, to je problem. A što se opipljivog uzleta cijena tiče, neće to tako skoro. Nema razloga za to, pa je bolje trgovati na postojećim razinama. Ali kad nema prometa, onda je loše. [huh]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



Jadran kapital d.d. kreće u postupak likvidacije. Kad očekujete i po kojoj cijeni će prodati svojih 2149 dionica IGH? Lijep dio je kupovao u rasponu 1800-2000.

pa neće ih prodati van burze…. a kad krene kipati toliku količinu na burzi, mora dati veći popust! na oko 900-1000 kn mogao bi sve utopiti
[/quote]

kolega nije dobro za zube gutati predznake [smiley]

Odoše terminski indexi gore, ode i IGH. A sve drugo stoji. Najjača dionica na zse.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Opa! Krenulo udaranje po asku…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



idemoooooooooooooooooo

Kreće se, ipak se kreće [wink]
[/quote]

NE, tek mili i to nije pokret..pravi pokret tek sljedi…hm,bar se nadam

Rast će jedino ako sad počne i sve ostalo rasti, a to će biti teško uz ovakvu mizernu općenitu likvidnost. Znači kapitalizacija, a sutra ćemo vidjeti. Novi dan, nove aktivnosti. Veselo!

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



S obzirom da je ovo dionica koja u padu Crobexa pada jače od ostalih i koja pri rastu raste brže od drugih idealna je traderska dionica. Zato je dobra, prekrasna i najbolja na burzi za aktivne i odlučne. Volim ju.

Neizvjesnost u Svijetu majstorima daje mogućnost manipulacije cijenom.

Upečatljivi nalozi vise na asku još od početka spuštanja
2000-1900-1800-1700-1600-1500-1400-….? [wink]

Prati tko top 10 zadnjih mjesec dana ?
[/quote]

okrenuo vjetar smjer.

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi


Danas završavamo priko 1320.

cestitam compa..

Ameri fino krenuli, a kod nas fali apetita na rizik. Nema ulagačkog i riskirajućeg entuzijazma. A bez toga – stagnacija. [angry]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ja odradio. Od gledanja ili bajanja nikakve koristi.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close