IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odvjetnici nisu ni bili…

moram priznati da nisam očekivao takvu gnjusnu laž sa seebiza….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@Valentine
Ne razumijem te,šta odvjetnici nisu bili?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

nemaš se zbog čega ispričavati…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Bilo ti je jutros na seebiz-u da je odvjetničko društvo prodalo sav IGH.

Moze li link?
iskreno bih volio da se skine ta stigma s ovog bisera.
[/quote]
Evo ti link,ali to meni ne miriši baš na dobro.
http://www.seebiz.eu/pbz-co-prodao-velike-pakete-dionica-adrisa-belisca-i-magme/ar-12279/
[/quote]

Hvala puno,
no ovo je nevjerovatna glupost i neznanje novinara.
Pa oni su ispali iz top10 ali nisu prodali jer ke Deskovic usao unutra http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=12.08.2011&dat2=19.08.2011&dat3=26.08.2011&sifSim=IGH-R-A…pa nevjerovatan novinar…ili mozda radi smisljeno,
lp

Ma dajte ljudi već su jednom ispadali iz top 10, pa opet sad.
Nitko nije nista prodao vec je Žarko kupio 1593 dionice i tako istisnuo njih iz top 10,a ovi novinari pojma nemaju. [lol]

P.S. Prestanite raspravljat o necemu gdje nema podloge

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Danas završavamo priko 1320.

Već nekoliko dana ujutro malo krene, pa posustane, stagnacija i onda lagano ask počinje spuštati cijene. A sve skupa se ustvari ne događa jedno veliko NIŠTA. [cry]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Već nekoliko dana ujutro malo krene, pa posustane, stagnacija i onda lagano ask počinje spuštati cijene. A sve skupa se ustvari ne događa jedno veliko NIŠTA. [cry]

sve ok… taktika…
i trenutno sve po planu… [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Nema tu niti taktike, niti entuzijazma ulagačakog.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ali hajde, barem su se na bidu počeli polako naslagivati. Maleni tračak svjetlosti u općenitom mraku. [rolleyes]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD, kao da su ti sve lađe potonule… a nemaš razloga za to.
Ja ću ti samo reći da treba neko vrijeme za rulanje po pisti…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

idemoooooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close