IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mene osobno dosadašnja i takva prodaja uopće ne brine! [cool]

pa zašto bi se brinuo? nakrcao si se s IGH na 1700 kn jer si bio uvjeren u rast na 2000 kn, a to što je sad na 1200 i što i dlaje pada nije razlog za brigu nego za veselje! [thumbsup]



Mene osobno dosadašnja i takva prodaja uopće ne brine! [cool]

pa zašto bi se brinuo? nakrcao si se s IGH na 1700 kn jer si bio uvjeren u rast na 2000 kn, a to što je sad na 1200 i što i dlaje pada nije razlog za brigu nego za veselje! [thumbsup]
[/quote]
ja vidim samo da je korigirano na 1200… kao uostalom i druge dionice…

1. zašto bi investitor s prosjekom 1700 morao prodati po 1200 ?
2. ukoliko je morao prodati, to je već učinioo na 1600, 1500, 1400, zar ne…???
3. svi, ali baš svi, i drukeri i oni drugi, slažu se da je ovo kupovna cijena… nikako prodajna…
i eto, zato nemaš brige… slobodno se nakrcaj po 1200 [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Iskreno mislim da bi se tu moglo docekati jos kojih 10-20% niza cijena, ali mogli bismo mozda reci da polako upadamo u regiju gdje dugorocno gledano prodaja vise nema previse smisla. Kratkorocno gledano, medjutim, cini mi se da bi se ipak isplatilo jos malo cekati s kupovinom ili probati utrejdati. Ukoliko je uopce moguce uloviti dovoljnu likvidnost. To bi pogotovo mogao biti problem clanovima ovog foruma s obzirom da vecina u dionicama drzi milione. Tako bar tvrde.

Slab promet, slaba cijena. Što se događa s ovom dionicom? Što je s onim njenim propulzivnim ponašanjem? Nestadoše igrači koji su baš nju stalno aktivno kupovali i prodavali? Neće valjda u dugotrajno mrtvilo?
[undecid]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Uh što je ask šuplji, moglo bi ovo biti pandan CHF-u [tongue]


Bilo ti je jutros na seebiz-u da je odvjetničko društvo prodalo sav IGH.

Moze li link?
iskreno bih volio da se skine ta stigma s ovog bisera.

Dobro je danas krenulo, no nažalost već je došlo do zastoja. Terminski indexi crveni. Čak malo i pojačavaju. Šteta.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



Bilo ti je jutros na seebiz-u da je odvjetničko društvo prodalo sav IGH.

Moze li link?
iskreno bih volio da se skine ta stigma s ovog bisera.
[/quote]
Evo ti link,ali to meni ne miriši baš na dobro.
http://www.seebiz.eu/pbz-co-prodao-velike-pakete-dionica-adrisa-belisca-i-magme/ar-12279/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.




Bilo ti je jutros na seebiz-u da je odvjetničko društvo prodalo sav IGH.

Moze li link?
iskreno bih volio da se skine ta stigma s ovog bisera.
[/quote]
Evo ti link,ali to meni ne miriši baš na dobro.
http://www.seebiz.eu/pbz-co-prodao-velike-pakete-dionica-adrisa-belisca-i-magme/ar-12279/
[/quote]
ja sam i dalje uvjeren da nije prodn igh nego je preskocen po broju komada

pišu neistine

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[undecid] Ništa od businessa danas. Danas ćemo samo gledati. Izgleda.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.




Bilo ti je jutros na seebiz-u da je odvjetničko društvo prodalo sav IGH.

Moze li link?
iskreno bih volio da se skine ta stigma s ovog bisera.
[/quote]
Evo ti link,ali to meni ne miriši baš na dobro.
http://www.seebiz.eu/pbz-co-prodao-velike-pakete-dionica-adrisa-belisca-i-magme/ar-12279/
[/quote]

Odvjetnici nisu ispali, nego je došao novi igrač: DEŠKOVIĆ ŽARKO koji je izbio odmah na 9 mjesto.
Onaj tko je bio na 9 mjestu pao je na 10., a odvjetnici tako na 11, te ispali iz top 10.
U konačnici prošli tjedan nije ni bilo toliko prometa koliko odvjetnici posjeduju dionica.
provjeri na : Vaš link

New Report

Close