IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


100 komada iskipano po bidu

sad se postavlja par pitanja:
1. tko prodaje ovolike količine? mali sigurno ne…
2. zašto prodaje ovolike količine na ovako (niskoj) cijeni? očekuje li loše vijesti i novi pad?
3. koja bi to bila vijest i koji jaki ulagač koji bi dionicu mogao i htio dići s 1200 kn prema gore?!? [undecid]

Prije 4 godine je 100 komada i bila ozbiljna kolicina. Sad vise bas i nije.

je li bilo nekih promjena u top 10 zadnjih par dana?

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:859276294554630::NO:RP::
U zadnje vrijeme samo je netko sa skrbničkog računa Zabe nešto malo prodavao. S obzirom da uopće nema prometa, znači da nitko-ništa. Ili gotovo ništa. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

sve je to sitno… i bez ikakvih zaključaka na ovim prometima…
čini mi se da se trenutno vozimo po pisti za uzlijetanje…
nije šala…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


sve je to sitno… i bez ikakvih zaključaka na ovim prometima…
čini mi se da se trenutno vozimo po pisti za uzlijetanje…
nije šala

hm, obzirom da si pri cijeni 1550 kn pisao kako ubrzo slijedi proboj 1600 kn (a palo je na sadašnjih 1200 kn) teško te shvatiti ozbiljno [rolleyes]



sve je to sitno… i bez ikakvih zaključaka na ovim prometima…
čini mi se da se trenutno vozimo po pisti za uzlijetanje…
nije šala

hm, obzirom da si pri cijeni 1550 kn pisao kako ubrzo slijedi proboj 1600 kn (a palo je na sadašnjih 1200 kn) teško te shvatiti ozbiljno [rolleyes]
[/quote]
baš zato ovo i je pista… i ne misliš valjda da će dodatno pasti?
da smo mogli predvidjeti kretanje dowa onda ta moja stara tvrdnja bila drukanje, ovako možemo jedino biti pametni generali poslije bitke…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



sve je to sitno… i bez ikakvih zaključaka na ovim prometima…
čini mi se da se trenutno vozimo po pisti za uzlijetanje…
nije šala

hm, obzirom da si pri cijeni 1550 kn pisao kako ubrzo slijedi proboj 1600 kn (a palo je na sadašnjih 1200 kn) teško te shvatiti ozbiljno [rolleyes]
[/quote]

Izgleda da se avion mora prvo spustiti na tu pistu da bi s nje uzletio 🙂

Jadran kapital d.d. kreće u postupak likvidacije. Kad očekujete i po kojoj cijeni će prodati svojih 2149 dionica IGH? Lijep dio je kupovao u rasponu 1800-2000.


Jadran kapital d.d. kreće u postupak likvidacije. Kad očekujete i po kojoj cijeni će prodati svojih 2149 dionica IGH? Lijep dio je kupovao u rasponu 1800-2000.

pa neće ih prodati van burze…. a kad krene kipati toliku količinu na burzi, mora dati veći popust! na oko 900-1000 kn mogao bi sve utopiti

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Možda (i vjerojatno) ih proda u dogovorenoj transakciji, pa to neće utjecati na cijenu na burzi. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Neće ih prodati ispod 2000kn. Bez brige :).

Danas Crobex neće dogurati niti do deset milijuna. A uz to, i IGH nam je totalno podbacio. Kilav cijelog dana. Neprepoznatljiv. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close