IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baš zbog ove dionice sam i na burzi!

da, sjećam se kad si utukao sav keš u IGH na 2700 kn i sve nas uvjeravao da slijedi raketa, a onda je u mjesec dana IGH potonuo ispod 2000 kn, stvarno si maher za ulaganja [bye]

Je li netko pročitao danas tekst Berislava Jelinića u Aktul-politici i koliko je vjerojatno da se ostvare navedene pretpostavke o financiranju Kineza?

Tolerancija, znanje i dobra informiranost su preduvjeti za rast i kreativnost svakog društva

Ako promet na burzi ne živne, uzalud su svi ostvareni i neostvareni projekti i obečanja koji imaju veze sa IGH-om. Sat i pol, niti jedna dionica. Koma! [sad] A cijena je takva da nije niti za prodaju, niti za dokup. Barem meni i iz moje perspektive.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

vani su indexu na+2%,a ovdje se nitko ne usudi skinuti niti 1 dionicu s prodaje
ma gradit će se jednom polješki most, časna pionirska [lol]
ako ne pelješki gradit će se sigurno neki drugi [lol]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Baš zbog ove dionice sam i na burzi!

da, sjećam se kad si utukao sav keš u IGH na 2700 kn i sve nas uvjeravao da slijedi raketa, a onda je u mjesec dana IGH potonuo ispod 2000 kn, stvarno si maher za ulaganja [bye]
[/quote]
da,da kupovao sam i po 2900,pa lijepo sve prodao po 3100,pa opet kupio malu kolicinu na 2700 i dokupio na 2350,pa opet prodao sve po 2600.

Sad sam ful u ovoj dionici i cekam rast preko 2000 kn.

P.S Nemam vise kesa…sad samo gledam gledalicu [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

100 komada iskipano po bidu

sad se postavlja par pitanja:
1. tko prodaje ovolike količine? mali sigurno ne…
2. zašto prodaje ovolike količine na ovako (niskoj) cijeni? očekuje li loše vijesti i novi pad?
3. koja bi to bila vijest i koji jaki ulagač koji bi dionicu mogao i htio dići s 1200 kn prema gore?!? [undecid]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!


100 komada iskipano po bidu

sad se postavlja par pitanja:
1. tko prodaje ovolike količine? mali sigurno ne…
2. zašto prodaje ovolike količine na ovako (niskoj) cijeni? očekuje li loše vijesti i novi pad?
3. koja bi to bila vijest i koji jaki ulagač koji bi dionicu mogao i htio dići s 1200 kn prema gore?!? [undecid]

Au velike količine….120 000 kn… 🙂

Show me the Money!

@persuader
pogledaj stanje top10, kao i jučerašnje iskrcavanje pa će ti biti jasnije o čemu pričam….
a iskrcava se pametno, ne tuče nemilice nego čeka da se kupnja popuni na 1200-1220 i onda PRAS po kupnji

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Ma pusti ih.

Show me the Money!



@persuader

pogledaj stanje top10, kao i jučerašnje iskrcavanje pa će ti biti jasnije o čemu pričam….
a iskrcava se pametno, ne tuče nemilice nego čeka da se kupnja popuni na 1200-1220 i onda PRAS po kupnji

Kolega sta je za vas pojam "pametno"? Zar vama brojka od 100 komada dionica predstavlja dovoljan argument da ce ova dionica na juris prema dolje?! Zar 120 000 kn su mjerilo za "stravican" pad jedne dionice cija je ukupna vrijednost na vrlo visokim razinama?! Pa mozda i Vi osobno malo mesetarite sa tim iznosom pa zaradite koju placicu jer velike lisice barataju sa daleko vecom lovom. Kolega, uistinu ste smjesni sa svojim drukanjem. Ali na zadovoljstvo Vam bilo.

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285B286328602863285A285828592859286328962897289E28632898289728942891289C2891289328892863285D285F2858285D285E285F2863286328632863C

Pa , zar nije Ljubo Ćesić-Rojs i njegova konjica , izgradila autoput- od Goričana – do Zagreba, koji
je na -plaćen uz pomoć jamstava Ministarstva financija, zbog čega gosp.Škegra i danas boli glava….
jelda , kolega Ljubo?

Totalno nerentabilna dionica, zar to znači- da smo se trebali voziti s kravama do Zagreba- ZAJEDNO
s ostalim turistima iz EU..prema moru….

Uvijek ima nešto u projektima države , što se isplati i ne isplati…NE VOLIM ČAČIĆA, i njegove modele
ulaganja u infrastrukturu…kako ćemo-lako ćemo- ja sve mogu odmah.

Ne zagovaram ovaj projekat, ali…kad tad – doći će sigurno na red.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close