IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I to objave u 16.01, nisu mogli pola sata prije, da nebi slučajno utjecalo na cijene dionica IGH, HDEl i VDKT.

Tak se to radi, zato su se ovaj tjedan nakupovali tih dionica…… [tongue]

marcello


I to objave u 16.01, nisu mogli pola sata prije, da nebi slučajno utjecalo na cijene dionica IGH, HDEl i VDKT.

Hmmm, mnogo ljudi je izašlo iz ovih dionica. Znalo bi idućih dana biti gužve za ponovni ulazak.
Bolje je da su vijest objavili nakon zatvaranja burze, jer bi danas ušli samo oni koji cijelo vrijeme čuče pored kompjutera. Ovako kad će preko vikenda svi saznati vijest biti će drugi tjedan svi izjednačeni u trgovanju.

Trebali ste kao i drugi…..nabavit novce i u najvećoj panici- kupovati…… po čemu su
IGH, HDEL I VDKT loše dionice ?
Po tome što su im prihodi manji i dobit….ljudi, pa to je građevina….!!! Temeljna djelatnost
novih Programa ekonomskog rasta i zapošljavanja …Pa, dojučer je VDKT dijelio dividendu- danas bi ga Vi satrlli u prah i pepeo ?

Država će im dati posla…pokrenuti investicije …. šta se bojite?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


"Riješili smo sva pitanja oko Pelješkog mosta, a stajalište je vlade da se most treba graditi", rekla je premijerka u Metkoviću, dodajući kako je zatvorena financijska konstrukcija te da je sigurna da će u rujnu radovi biti nastavljeni.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Kosor-u-rujnu-nastavlja-graditi-Peljeski-most

To je katastroficari za početak. Ostale vijesti dobivati ćete u pravilnik razmacima sljedećih dana i tjedana ;).

hahaha, pa ne mogu vjerovati da je netko nasjeo na jacin predizbirni pamflet??!
proračun ima deficit od 14 milijardi kuna i to bez Pelješkog mosta! pa što stvarno misliš da ima 1% šanse da će se to graditi u sljedećih 2-3 godine?! i to u nastavku svjetske krize i to nakon što je EU rekla da taj most nije bitan ua ulazak u EU i da nam ne daju pare za takvu glupost!
nevjerojatno…

citat:
Tko zna, možda dionice IGH dosegnu 30 ili čak 40 tisuća kuna – rekao nam je Jure Radić, direktor IGH te nadodao kako je investiranje u dionice dugoročni posao.

izvor i datum objave
15. TRAVNJA 2008. 18:01h
http://dalje.com/hr-hrvatska/radic–ne-brine-me-pad-dionica-igh/140645

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ispravak netocnog navoda u prvih 6mj proracunu nedostaje 1milijarda kn ako kriza potraje ja se pitam ko ce ga puniti pocetkom sljedece godine kad krediti stizu na naplatu sa jamstvima i HBOr-m smo probili vec sada 60pct po Mastrichtu a sam Peljeski most kosta ono koliko

ja vama svima dionicarima IGH zelim srecu ali ovaja je dionica toliko spekulativne naravi kao ni jedna druga u ovom sektoru ako Jaca kaze da ce graditi mozda i oce ali neznam sa cime pa pogledajte samo tecaj Eura u jeku turisticke sezone nije nikada bio ovako visok mene je samo strah kako ce to izgledati na Zimu a ona bi gradila samo neznam sa cim

unatoč svim dežurnim jediničarima (a znamo i razlog) IGH će se u ponedjeljak kupovati… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


ispravak netocnog navoda u prvih 6mj proracunu nedostaje 1milijarda kn ako kriza potraje ja se pitam ko ce ga puniti pocetkom sljedece godine kad krediti stizu na naplatu sa jamstvima i HBOr-m smo probili vec sada 60pct po Mastrichtu a sam Peljeski most kosta ono koliko

ta 1 milijarda je extra, van plana! pogledaj prihode i rashode proračuna RH za 2011.

Pa neće se most financirati na uštrp penzionera i branitelja.Kad bi to financirali iz Proračuna-
nebi sutra imali šta jesti.

Ima novaca – tamo negdje pospremljenih za ovakve problematične ko što je Hrvatska.
Samo će valjda malo utrpati i svoje EU izvođače…onako, pomalo, sa dopunama Ugovoru …
Što mislite da će to Radić kreditirati …? Ma , niti pod razno…naći će novce u PRETPRISTUPNIM FONDOVIMA ZA razvoj zalutalih i primitivnih plemena ……na Balkanu..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nemam dionice IGH. Ali, da imam novaca- kupila bih- svakako na ovim cijenama.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close