IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i to je to…
i mislim da je vrijeme za kupnju jer u ponedjeljak možda neću moći kupiti ispod 1200…
to je samo moje mišljenje …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

@system42
a kud ti se žuri? ne vidiš kakvo je okruženje? sve i da IGH ode na 1200 kn, što imaš od toga kad će u novom valu pada vjerojatno otići na 1000 kn ili niže….teška vremena dolaze, a kad je tako cash je kralj

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

[shocked] Izgleda da je glib predubok za skorašnje elegantno izvlačenje svih, pa i igh dionice. Nekome je ovo zamorno, nekome uzbuđujuće. Uzbuđujuće je svakako onima koji imaju pametno upravljanje likvidnošću. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



@system42

a kud ti se žuri? ne vidiš kakvo je okruženje? sve i da IGH ode na 1200 kn, što imaš od toga kad će u novom valu pada vjerojatno otići na 1000 kn ili niže….teška vremena dolaze, a kad je tako cash je kralj

ma to je ok, slažem se djelomično, ali ne misliš li da je DAX i ostali pao toliko da bi jedna smišljena vijest onih koji kontroliraju smjer u ponedjeljak mogla preokrenuti trend… bez obzira na eventualni drugi val… !?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




@system42

a kud ti se žuri? ne vidiš kakvo je okruženje? sve i da IGH ode na 1200 kn, što imaš od toga kad će u novom valu pada vjerojatno otići na 1000 kn ili niže….teška vremena dolaze, a kad je tako cash je kralj

ma to je ok, slažem se djelomično, ali ne misliš li da je DAX i ostali pao toliko da bi jedna smišljena vijest onih koji kontroliraju smjer u ponedjeljak mogla preokrenuti trend… bez obzira na eventualni drugi val… !?
[/quote]

misliš da će odbijanac DAX-a dići crobex? pa DAX je jučer pao skoro -6%, danas je dodatnih na -4%, tj. -10% u dva dana, a crobex je jučer i danas jedva -3%.
DAX se tehnički možda odbije, ali crobex nema nikakvog razloga za to pa tako ni IGH sve dok se nešto drastično ne pokrene na bolje u državi i gospodarstvu…a od toga neće biti ništa ove godine
ja lagano smanjujem dionice, a povećavam keš…ti kako hoćeš

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Čuvajte novčeke.
500 je jako daleko kaj ne?

Smijali se vi da neće ispod 1000.
Ajmo vidjet.

Ste i dalje long?

+ ako se promijeni vlast ide ovo i na 300 uz svijetski potop naravno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kada su izašle nisu bile ispod 1000 kn

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[undecid] Pola radnog vremena, a promet desetak milijuna. S obzirom da je crvenilo, taj promet je čak i previše. Da je zeleno, bilo bi ga premalo. Ali, bude, bude, ima vremena. Samo strpljenja. IGH će uzletiti kao feniks iz pepela. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

[undecid] Ovi vani ne popuštaju sa crvenilom, a i američki premarket sve je dublje u crvenom. Short selling vjerojatno nastupa još jačim intenzitetom. Nema na burzama više ulagača. Aktivni su očito samo špekulanti. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

undecid] STOXX Europe se počeo lagano oporavljati, a kod nas popodne nije niti bilo neke bitnije rasprodaje. Izgleda da su šokovi za dugotrajnije ulagače danas završili. A ponedjeljak je daleko. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ipak… bez obzira na DAX… ZSE je priča za sebe… i sve je crno i sve je pesimitčno… i mislim da je vrijeme za kupnju… ako ne danas, vrlo, vrlo brzo….
ovo govorim isključivo misleći na temu (IGH) a vjerojatno će se to pokazati točnim i za neke druge dionice…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

"Riješili smo sva pitanja oko Pelješkog mosta, a stajalište je vlade da se most treba graditi", rekla je premijerka u Metkoviću, dodajući kako je zatvorena financijska konstrukcija te da je sigurna da će u rujnu radovi biti nastavljeni.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Kosor-u-rujnu-nastavlja-graditi-Peljeski-most

To je katastroficari za početak. Ostale vijesti dobivati ćete u pravilnik razmacima sljedećih dana i tjedana ;).

New Report

Close