IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




A čini se da je dno dotaknuto. Nalozi na kupnji se lagano dižu na večini dionica, a oporavljaju se dax i ftse. Američki premarket opet u zelenom. Dno smo odradili. [shocked] Dobro je.

Ma koje crno dno sutra ponovno veliki zaron.
[/quote]
Pa ne znam baš. No vidjet ćemo. Cijene su sad već toliko diskontne da svatko tko ima imalo smisla za ovaj deal kreće u kupnju. A čekaći samo neka i dalje čekaju. [shocked]
[/quote]

čemu se čudiš xceed? pa "šef" je poznat da prodaje na dnu i kupuje na vrhu, vjerojatno smo od njega danas kupovali IGH na 1150-1200 kn [lol]
svatko tko se razumije iole u burzu zna da je danas bilo vrijeme za šoping i to bez razmišljanja… sutra sve ide gore, pogotovo građevinari IGH, INGR, THNK [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Pozdrav svima iz Dubrave mislim da je ovo samo privremeni rast da se iskrcaju malo jače face a vrijeme će pokazati tko je u pravu.


Pozdrav svima iz Dubrave mislim da je ovo samo privremeni rast da se iskrcaju malo jače face a vrijeme će pokazati tko je u pravu.

Jače face su se odavno iskrcale! Od većeg pada će Vas spasiti jedino njihovo ponovno ukrcavanje!





A čini se da je dno dotaknuto. Nalozi na kupnji se lagano dižu na večini dionica, a oporavljaju se dax i ftse. Američki premarket opet u zelenom. Dno smo odradili. [shocked] Dobro je.

Ma koje crno dno sutra ponovno veliki zaron.
[/quote]
Pa ne znam baš. No vidjet ćemo. Cijene su sad već toliko diskontne da svatko tko ima imalo smisla za ovaj deal kreće u kupnju. A čekaći samo neka i dalje čekaju. [shocked]
[/quote]

čemu se čudiš xceed? pa "šef" je poznat da prodaje na dnu i kupuje na vrhu, vjerojatno smo od njega danas kupovali IGH na 1150-1200 kn [lol]
svatko tko se razumije iole u burzu zna da je danas bilo vrijeme za šoping i to bez razmišljanja… sutra sve ide gore, pogotovo građevinari IGH, INGR, THNK [thumbsup]
[/quote]
"Šef" je poznat jedino po tome što ima desetak nickova, a niti sa jednoga nikada nije ništa pametno, niti suvislo napisao. Služe mu da bi sam sa sobom komunicirao i davao si visoke osjene. Ali na neku čudnu foru moderatori su mu dali jedinicu, iako nikada nikoga ne ocjenjuju (iako imaju tu mogućnost).
[angry]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

… i da – ameri će večeras završiti sa oko tri posto zelenila. No, sutra je novi dan. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Pozdrav svima iz Dubrave mislim da je ovo samo privremeni rast da se iskrcaju malo jače face a vrijeme će pokazati tko je u pravu.

"šefe" džaba mjenjaš nikove, opet si zakasnio s ulazom, pogledaj USA kako se zeleni! [bye]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica



Pozdrav svima iz Dubrave mislim da je ovo samo privremeni rast da se iskrcaju malo jače face a vrijeme će pokazati tko je u pravu.

Jače face su se odavno iskrcale! Od većeg pada će Vas spasiti jedino njihovo ponovno ukrcavanje!
[/quote]
Evo, već se ukrcaju!
http://www.poslovni.hr/vijesti/pod-utjecajem-trzista-u-europi-i-sopinga-mirovinaca-burza-dolazi-k-sebi-184621.aspx

IGH bi danas s lakoćom trebao preko 1300 kn, baš me zanima tijek trgovanja [cool]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


IGH bi danas s lakoćom trebao preko 1300 kn, baš me zanima tijek trgovanja [cool]

A-ha, ha, ha baš si smješan lik .

Prometi jučer i danas govore da na ovim razinma nema interesa za dionicu.
Cijena mora drastično gore ili drastično dolje da likvidnost bude u skladu sa prosjekom corbexa .

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Prometi jučer i danas govore da na ovim razinma nema interesa za dionicu.
Cijena mora drastično gore ili drastično dolje da likvidnost bude u skladu sa prosjekom corbexa .

drastično gore u ovakvom svjetskom kaosu, neće sigurno….znači, ostaje samo smjer za dolje

p.s. upravo se netko iskipao na 1200 kn

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Promet je nažalost malo zapeo, ali je trenutna današnja prosječna ipak za 5,8 posto veća od jučerašnje prosječne cijene što je prilično dobar postotak. Vjerujem i nadam se da će ovo ipak mic-po-mic polako gore, iako sam (s cashom) spreman i za onaj drugi mogući scenarij. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close