IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




sta sam se na bid nakon dugo vremena, virujen u Juru! [thumbsup]

Znači kolega odlučili ste se na gubitak svoga novca.
[/quote]


sta sam se na bid nakon dugo vremena, virujen u Juru! [thumbsup]

pravog si našao za idola [lol] [bye]
[/quote]
Slažem se a svi znamo da ova politička dionica pod pokroviteljstvom HDZ-a ide još dosta niže ja npr. kupujem ako padne na 900 kuna tad ću i ja povjerenje pokloniti Juri prije NE.
[/quote]
Ha,ha, ti si još bolji od Šefa koji Juri daje 1.000 kn. Pa, sretno ti bilo u čekanju, samo ne razumijem što onda radiš na IGH temi ??? Ili razumijem…!? [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

kolegice system42, čini mi se da ste se gadnio zeznuli kad ste prodali THNK na 1400 kn i uletili u IGH na 1700 kn. THNK je i dalje na istoj cijeni, a IGH pada li ga pada i kraj se ne nazire [rolleyes]




sta sam se na bid nakon dugo vremena, virujen u Juru! [thumbsup]

Znači kolega odlučili ste se na gubitak svoga novca.
[/quote]


sta sam se na bid nakon dugo vremena, virujen u Juru! [thumbsup]

pravog si našao za idola [lol] [bye]
[/quote]
Slažem se a svi znamo da ova politička dionica pod pokroviteljstvom HDZ-a ide još dosta niže ja npr. kupujem ako padne na 900 kuna tad ću i ja povjerenje pokloniti Juri prije NE.
[/quote]
pa nemoj do tada cekat igh radije si kupi neku drgu dionicu pa se igraj s njom

Kupio bih 32 komada po 1380, ako ima netko neka postavi, kupujem u sekundi.

Ja koliko vidim IGH ima dobit 4,4milje kuna, a dionica pada li i pada.
Zašto pada kad je jasno da graditeljima ciklus padanja uskoro završava.
Nalazimo se u posljednjem 5.valu i kad on odradi nema više padanja ovakvog oblika idućih 10.g.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ja koliko vidim IGH ima dobit 4,4milje kuna, a dionica pada li i pada.
Zašto pada kad je jasno da graditeljima ciklus padanja uskoro završava.
Nalazimo se u posljednjem 5.valu i kad on odradi nema više padanja ovakvog oblika idućih 10.g.

A to ti je šapnuo – tko?


Ja koliko vidim IGH ima dobit 4,4milje kuna, a dionica pada li i pada.
Zašto pada kad je jasno da graditeljima ciklus padanja uskoro završava.
Nalazimo se u posljednjem 5.valu i kad on odradi nema više padanja ovakvog oblika idućih 10.g.

A što sa promjenama koje će su uskoro događati,možda je to razlog i daljnjeg pada.



majstori na asku silno se napinju al nitko da im proda po bidu.

Pa nebi se baš to tako moglo nazvati prije da ti moraš kod svog optičara IGH ti pada iz dana u dan a tako će se i nastaviti još najmanje 2 do 3 tjedna.
[/quote]

samo se melodija promjenila a orkestar ostao isti ili mislis da za razliku od prethodnog puta ovaj put i krivo cujem :))

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

i to je bilo to… od sutra gledamo malo drugačije trgovanje… ! [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Nakon svakog većeg pada na Crobexu ovo je dionica koja bude uvijek najjače katapultirana… No, jedino je problem otkrit točku ulaza…Kako već postoje neke tehničke naznake da je ovo dno ja sam danas malo zagrizo….

ljeto je tek na polovici,crobi je ispod 200dnevnog prosjeka!!! tek zaronio…a ako cemo gledat proslu godinu,pad tek slijedi slijedcih mjeseci…. [yawn]



Nakon svakog većeg pada na Crobexu ovo je dionica koja bude uvijek najjače katapultirana… No, jedino je problem otkrit točku ulaza…Kako već postoje neke tehničke naznake da je ovo dno ja sam danas malo zagrizo….

ljeto je tek na polovici,crobi je ispod 200dnevnog prosjeka!!! tek zaronio…a ako cemo gledat proslu godinu,pad tek slijedi slijedcih mjeseci…. [yawn]
[/quote]
Da kolega dobro ste primjetili pad na IGH-u tek sljedi i velika je vjerovatnost cijena od 900 do 1.100 kuna.




Nakon svakog većeg pada na Crobexu ovo je dionica koja bude uvijek najjače katapultirana… No, jedino je problem otkrit točku ulaza…Kako već postoje neke tehničke naznake da je ovo dno ja sam danas malo zagrizo….

ljeto je tek na polovici,crobi je ispod 200dnevnog prosjeka!!! tek zaronio…a ako cemo gledat proslu godinu,pad tek slijedi slijedcih mjeseci…. [yawn]
[/quote]
Da kolega dobro ste primjetili pad na IGH-u tek sljedi i velika je vjerovatnost cijena od 900 do 1.100 kuna.
[/quote]
samo vi čekaje na 1.000… [lol]
evo, zaključna 1.400… slijedeći će tjedan bid biti 14xx… a to je tek početak… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close