IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još jučer se dalo naslutiti… [rolleyes]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


@ Icke
Zašto bi im nabijao kontru? Pustiš ih da spuštaju, spuštaju i onda kupuješ na bidu, a ne lupat po asku. Nije sila za kontru i dizanje cjene onome tko želi kupiti. [shocked]

Kao što se dalo pretpostaviti [thumbsup]

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi



Evo vam jedna sličica.. Možda pomogne.. Ovo je već drugi H&S.. Vidite kako je prvi završio, vidjet ćemo kako će ovaj.. Uglavnom dosegao je svoj min. target pada.. Što opet ne mora značiti ništa..

Ima tu i onaj veliki H&S od pocetka godine s targetom na cca 1000kn. Cinilo se da je proboj bio slab ali zapravo je samo napravio pullback do trend linije i nastavio dolje, tako da mi se cini kako bi i dalje mogao biti aktualan.
[/quote]
Slažem se..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

dubar di za 2 q
sad mi nije ža nimalo sta sam minjao tehniku za igh doduše skuplje od trenutne po 1479 kuna ql mislim da ima veći potencijal i likvidnost
bunila me ta anomalija kad su bile izjednaćene al sam ipak krenuo u trampu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Samo 1,6 mil. kuna, sve lošiji FI, malo si pogriješio mijenjajući Tehniku.


dubar di za 2 q
sad mi nije ža nimalo sta sam minjao tehniku za igh doduše skuplje od trenutne po 1479 kuna ql mislim da ima veći potencijal i likvidnost
bunila me ta anomalija kad su bile izjednaćene al sam ipak krenuo u trampu

je, samo pogledaj koliko je ugovora u zadnje vrijeme sklopila THNK i to je sad u fazi izvođenja, a onda dolazi naplata u 3Q i 4Q dok kod IGH novih poslova gotovo da i nema…zato će IGH imati lošije rezultate, a THNK još bolje

..dobra cijena.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Widra, 29.07.2011. u 11:54

je, samo pogledaj koliko je ugovora u zadnje vrijeme sklopila THNK i to je sad u fazi izvođenja, a onda dolazi naplata u 3Q i 4Q dok kod IGH novih poslova gotovo da i nema…zato će IGH imati lošije rezultate, a THNK još bolje

Ti si zaboravio da je počela prodaja stanova u Ban centru i Bundeku. I to i ne ide loše, a cijena kvadrata – prava sitnica.

neki zaboravljaju: IGH i THNK ne pripadaju istoj djelatnosti…
i da završimo priču: IGH trenutno ima veći potencijal nego THNK !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

građevinari su poznati po tome tipa t da imaju dobre poslove ali znaju nabiti i troškove pa su im sumljiva fi
s minimalnom dobiti a zna se d a ni jedan ozbiljniji posao bez zarade od 10-30% nema smisla
zar nije čudno da hidra onolikim prihodima jedva 1 mil kuna dobiti
tehnika je poštena donekle i prikazala je solidnu dobit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

majstori na asku silno se napinju al nitko da im proda po bidu.

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi


majstori na asku silno se napinju al nitko da im proda po bidu.

Pa nebi se baš to tako moglo nazvati prije da ti moraš kod svog optičara IGH ti pada iz dana u dan a tako će se i nastaviti još najmanje 2 do 3 tjedna.

New Report

Close