IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




S obzirom da je ovo dionica koja u padu Crobexa pada jače od ostalih i koja pri rastu raste brže od drugih idealna je traderska dionica. Zato je dobra, prekrasna i najbolja na burzi za aktivne i odlučne. Volim ju.

Neizvjesnost u Svijetu majstorima daje mogućnost manipulacije cijenom.

Upečatljivi nalozi vise na asku još od početka spuštanja
2000-1900-1800-1700-1600-1500-1400-….? [wink]

Prati tko top 10 zadnjih mjesec dana ?
[/quote]
U zadnje vrijeme od top 10 samo je Zaba prodala zanemarivu količinu od 25 komada. Inače nema bitnih promjena. Trguju mali, a veliki miruju. Trenutna situacija na nalozima pokazuje da je iznad 1.400 kuna dosta prodaje, a iznad 1.300 kuna relativno mršava kupnja. To sugerira da bi možda mogla još malo dolje. Ali da će prije oporavka 2. kolovoza pasti ispod 1.300 kuna, to je vrlo malo izvjesno. [shocked]
[/quote]

Izgledan primjer kako se radi spuštanje a nema promjena u top 10.
Klizat će dok god će biti voljnih prodavat po bidu ili u suprotnom ako netko ne lupi kontru i pokupi gurače sa aska.

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

@ Icke
Zašto bi im nabijao kontru? Pustiš ih da spuštaju, spuštaju i onda kupuješ na bidu, a ne lupat po asku. Nije sila za kontru i dizanje cjene onome tko želi kupiti. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ova jedinica koju sam dobio je znak da nekome nije drago što sam svojim prethodnim postom bio u pravu ??? Činjenica je da je današnja prosječna cijena niža od jučerašnje prosječne, a ova niža od one od prije itd… Nekome bolna istina, nekome prihvatljiva. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

I da potkrijepim navod – http://www.mojedionice.com/trg/IzvPovijestCijena.aspx?sifSim=IGH-R-A
[pray]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatske-i-srpske-kompanije-osnivaju-gradevinski-konzorcij-183985.aspx

Generalno svaka uprava vodi brigu o svojim dioničarima i jako joj je važno osigurati stabilnu strukturu vlasništva.
Generalno svaki direktor voli stabilnu firmu i voli da mu dionica raste kako bi mogao sa osmijehom potvrditi i objasniti svima da uspješno vodi tvrtku i obradovati svoje dioničare.

Koliko??? i da li uopće uprava nam drage firme kao i direktor nam drage firme vode brigu o svojim dioničarima i njigovom zadovoljstvu prosudite sami.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Generalno svaka uprava vodi brigu o svojim dioničarima i jako joj je važno osigurati stabilnu strukturu vlasništva.
Generalno svaki direktor voli stabilnu firmu i voli da mu dionica raste kako bi mogao sa osmijehom potvrditi i objasniti svima da uspješno vodi tvrtku i obradovati svoje dioničare.

Koliko??? i da li uopće uprava nam drage firme kao i direktor nam drage firme vode brigu o svojim dioničarima i njigovom zadovoljstvu prosudite sami.

vrijednosnicu IGH trenutno mute dugoprstići

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi


Evo vam jedna sličica.. Možda pomogne.. Ovo je već drugi H&S.. Vidite kako je prvi završio, vidjet ćemo kako će ovaj.. Uglavnom dosegao je svoj min. target pada.. Što opet ne mora značiti ništa..

Ima tu i onaj veliki H&S od pocetka godine s targetom na cca 1000kn. Cinilo se da je proboj bio slab ali zapravo je samo napravio pullback do trend linije i nastavio dolje, tako da mi se cini kako bi i dalje mogao biti aktualan.


Generalno svaka uprava vodi brigu o svojim dioničarima i jako joj je važno osigurati stabilnu strukturu vlasništva.
Generalno svaki direktor voli stabilnu firmu i voli da mu dionica raste kako bi mogao sa osmijehom potvrditi i objasniti svima da uspješno vodi tvrtku i obradovati svoje dioničare.

Koliko??? i da li uopće uprava nam drage firme kao i direktor nam drage firme vode brigu o svojim dioničarima i njigovom zadovoljstvu prosudite sami.


Gorane, generalno ćemo mi uskoro opet voljeti IGH (da ne bi bilo zabune, volimo ga i sada, zar ne?).
Dragi nam direktor drage firme ne može nikako utjecati na rast dionice i bolje da se ne pojavljuje u medijima jer će cijena dodatno pasti… [lol]
Šalu na stranu i da se vratim na temu, ne vidim više potrebu za daljnjim rušenjem cijene i vjerojatnost da će se ovo zadržati na ovim razinama uz mogućnost skorog rasta je vrlo velika.
Jer, priznat ćete svi, IGH nije građevinar ali je povučen zajedno s njima u kroekciju. Ima IGH i svojih problema ali oni nisu takvi da bi opravdali daljnje rušenje. A na pomolu je i pozitivna korekcija građevinara tako da mislim da više nema opravdanog straha. Na dnu smo vala! Čak i ako ne, jako smo blizu, pogotovo zato što je ovaj val stvoren umjetno. Svi koji su bliže IGH znaju o čemu govorim!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


@ Icke
Zašto bi im nabijao kontru? Pustiš ih da spuštaju, spuštaju i onda kupuješ na bidu, a ne lupat po asku. Nije sila za kontru i dizanje cjene onome tko želi kupiti. [shocked]

Slažem se s vama kolega i ako su veliki odlučili da IGH spuste na 1.000 kuna nitko ih neće spriječiti u tome.



@ Icke
Zašto bi im nabijao kontru? Pustiš ih da spuštaju, spuštaju i onda kupuješ na bidu, a ne lupat po asku. Nije sila za kontru i dizanje cjene onome tko želi kupiti. [shocked]

Slažem se s vama kolega i ako su veliki odlučili da IGH spuste na 1.000 kuna nitko ih neće spriječiti u tome.
[/quote]
po razvoju situacije vidim jedan drugi interes koji nikako nije rušenje na famoznih 1000kn nego sasvim suprotno… zašto uvijek volimo komentirati što tkzv. VELIKI rade.. hm, ovdje trenutno nema jako velikih, možda ima samo malo većih i "malo večih manjih"… a oni nisu tu zbog rušenja IGH… [smiley]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

nesto se pokrenulo..
Unleash the Fury Mitch..

New Report

Close