IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vec dugo razmisljam prodati, pa cekati da padne koliko ide, samo se bojim da cim ja prodam, odma ce ici gore..
glup ali uporan! 🙂

imas stotku… mnogi će se u ovome prepoznati… [lol]
ali vidi, za prodati nikad nije kasno, samo je pitanje da li ćeš i koliko jeftinije moći kupiti… [proud]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Danas je dionica IGH prvi put otkad ju pratim, pala ispod Tehnike! Znakovito!


Danas je dionica IGH prvi put otkad ju pratim, pala ispod Tehnike! Znakovito!

[thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

S Tehnikom se izbalansirala, pa sada pa nadalje mogu paralelku.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Vrijednost dionice kao i njezino kretanje je jako bitno za svakog direktora, svakog dioničara i predstavlja vrlo bitnu sliku o poslovanju tvrtke i upravi koja istu vodi.

Citat:
Vrijednost dionica GE u eri Jacka Welcha porasla je za više od 3.000 posto, a vrijednost kompanije s 13 milijardi 1980. na više od 500 milijardi dolara u 2001. godini!
http://www.icpedukacija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=133&Itemid=59

Kretanje dionice IGH samo po sebi govori puno, puno više nego što netko može i zamisliti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ovo je treci val pada, dokle će ići nisam siguran, ali siguran sam ne jos dugo!
nakon toga ide rast.
do kojih visina, neznam, samo se nadam preko 3000…

S obzirom da je ovo dionica koja u padu Crobexa pada jače od ostalih i koja pri rastu raste brže od drugih idealna je traderska dionica. Zato je dobra, prekrasna i najbolja na burzi za aktivne i odlučne. Volim ju.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Ovo je treci val pada, dokle će ići nisam siguran, ali siguran sam ne jos dugo!
nakon toga ide rast.
do kojih visina, neznam, samo se nadam preko 3000…

Na temelju čega to zaključujete?


S obzirom da je ovo dionica koja u padu Crobexa pada jače od ostalih i koja pri rastu raste brže od drugih idealna je traderska dionica. Zato je dobra, prekrasna i najbolja na burzi za aktivne i odlučne. Volim ju.

Neizvjesnost u Svijetu majstorima daje mogućnost manipulacije cijenom.

Upečatljivi nalozi vise na asku još od početka spuštanja
2000-1900-1800-1700-1600-1500-1400-….? [wink]

Prati tko top 10 zadnjih mjesec dana ?

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

Naravno, nakon pada uvijek ide rast, samo pitanje gdje ce se pad zaustaviti i koliko ce taj rast biti dugotrajan. Kako mi se sad stvari cine, bit ce jos puno jeftinijih prilika…

Evo vam jedna sličica.. Možda pomogne.. Ovo je već drugi H&S.. Vidite kako je prvi završio, vidjet ćemo kako će ovaj.. Uglavnom dosegao je svoj min. target pada.. Što opet ne mora značiti ništa..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



S obzirom da je ovo dionica koja u padu Crobexa pada jače od ostalih i koja pri rastu raste brže od drugih idealna je traderska dionica. Zato je dobra, prekrasna i najbolja na burzi za aktivne i odlučne. Volim ju.

Neizvjesnost u Svijetu majstorima daje mogućnost manipulacije cijenom.

Upečatljivi nalozi vise na asku još od početka spuštanja
2000-1900-1800-1700-1600-1500-1400-….? [wink]

Prati tko top 10 zadnjih mjesec dana ?
[/quote]
U zadnje vrijeme od top 10 samo je Zaba prodala zanemarivu količinu od 25 komada. Inače nema bitnih promjena. Trguju mali, a veliki miruju. Trenutna situacija na nalozima pokazuje da je iznad 1.400 kuna dosta prodaje, a iznad 1.300 kuna relativno mršava kupnja. To sugerira da bi možda mogla još malo dolje. Ali da će prije oporavka 2. kolovoza pasti ispod 1.300 kuna, to je vrlo malo izvjesno. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close