IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lacoste prijatelju, kad citam tvoje postove obuzme me 100% cisti optimizam, trebao bi cesce pisati.

@Mecka

Prijatelju ,ima i u tome dobri strana,neda mi se previše pisat. [undecid]

Evo kako pravi "majstori" rade, zaštićeni kao lički međedi

http://www.seebiz.eu/igh-naplatio-radove-na-tunelu-stupica-koji-se-gradi-bez-projekta/ar-8130/

FYI
u jednoj drugoj kudikamo zahtjevnijoj i multidisciplinarnoj industriji (brodovi, tankeri itd) se nadzor naplaćuje cca 1,2-1,3 mil kuna a prema večernjaku su "majstori" naplatili dodatnih 1,8mil kuna nadzor na 230m tunelčića. A projekt još nije gotov? Pa su nadzirali prema čemu?

Ali hvala Bogu , brzo dolazi kraj preseravanju

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Pravna država mora početi funkcionirati. Nažalost, to još uvijek nije slučaj. Mi jedini imamo minus u prvom kvartalu, a zbog toga svi patimo. Jednostavno, nikome s ovakvim stanjem u državi nismo zanimljivi za investiranje.

Očito, neki nezasluženo koriste monopol i to mora prestati!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Nisam bas nesto zainteresirn za IGH ali čini mi se da naslov članka uopće ne odgovara tekstu a još manje stvarnoj situaciji. IGH je napravio projekt a ovi u HC-u zbog brzine nisu radili prema projektu. Naručili su revidrani projekt of Građevinskog faksa i sad bi htjeli zaboraviti da je to samo revizija a ne novi projekt. Dost je loše što se ovako mlati po nekome bez argumenata a očito po narudžbi.

Tko radi nadzor mosta preko Drave, početak gradnje u ponedjeljak A5?

probati će se još malo skupljati na ovim razinama, razloga za pad nema, više je razloga za rast.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Tko radi nadzor mosta preko Drave, početak gradnje u ponedjeljak A5?

Misliš na ovu sitnicu od 23.750.000,00 kn?

https://ponuda-jn.nn.hr/eTender.aspx?id=DEDDB1BB-32AE-429D-B116-6CCE83FA12F0&action=show



Sad ćemo nastradat kao i Dalekovod ako bude dokap za institucionalne, pad cijene i puno više dioničara, ne sviđa mi se ovo. Kažu da razmatraju dokapitalizaciju, ali ne garantiraju da će je bit, pa kako netko može uopće dozvoliti takvu objavu. Opet je Radić bio na večeri.

Kod dokapitalizacija dionica većinom dobro potone to će se desiti i IGH-u .
[/quote]
Drage moje kolege danas sljedom događaja i daljnjeg pada svijetskih tržišta IGH putuje sigurno na 1.500 kuna ako ne i niže .


Drage moje kolege danas sljedom događaja i daljnjeg pada svijetskih tržišta IGH putuje sigurno na 1.500 kuna ako ne i niže .

IGH će pasti. To je sigurno. Pitanje je za koliko vremena če pasti i na 1000. Oni najvaljuju moguču dokapitalizaciju jer nemaju vise srdstava za oprativne troškove. Šta mislite po koliko bi se mogla dokapitalizirati ako će se dokapitalizirati? Po nominali? Po kojim cjenama? Jeli vidite igranku na Luki Ploče.Pamet u glavu.

Reći ću samo ovo: IGH neće pasti… još danas povratak na 1600…

A dokapitalizacija, operativni troškovi, svjetske burze.. ma sve to nema nikakve veza sa cijenom IGH na ZSE …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Šta mislite po koliko bi se mogla dokapitalizirati ako će se dokapitalizirati? Po nominali? Po kojim cjenama?

Svako tko u forumu napiše neki crnjak o IGH-u dobiti će deset besplathih.

New Report

Close