IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Nova-Capital-Partners-za-IGH-trazi-potencijalne-ulagace?homesrclink=carousel

Vrlo zanimljivo:
Igh se okrenuo prema USA i vjerojatno traži strateškog partnera koji bi mu osigurao stabilnost i nesmetan pristup stranim tržištima.
Generalno mislim da naši mirovinski fondovi (veliki dio su i rasprodali preko 4.000kn a jedan drugi u padu od 4000 do 3300kn) nisu target ove dokapitalizacije.
Sve u svemu vidjet ćemo koji je interes stranih investitora i strateških partnera za ovu firmu

usput – možda nema veze sa ovim ali nek se nađe
http://limun.hr/main.aspx?id=705318

i jedna stara informacija 29.04.2010.
http://cro.time.mk/read/9cd5351a9e/ee6304e856/index.html

[/quote]
nije da igh nema referenci. njihova stručnost je neupitna i neće imati problema u pronalasku strateškog partnera. Vidjeli smo koliko je ineteresenata bilo za Luku Rijeka npr u koju još treba mnogo uložiti, a ovdje imaju gotov proizvod i najtraženiji. Znanje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

mislim da je ovo pocetak jednog divnog prijateljstva..

Tko je uša bit će puša.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Sad ćemo nastradat kao i Dalekovod ako bude dokap za institucionalne, pad cijene i puno više dioničara, ne sviđa mi se ovo. Kažu da razmatraju dokapitalizaciju, ali ne garantiraju da će je bit, pa kako netko može uopće dozvoliti takvu objavu. Opet je Radić bio na večeri.

Kod dokapitalizacija dionica većinom dobro potone to će se desiti i IGH-u .

IGh tek treba proći ovo što je prošao DLKV, ali pri tom treba uvjeriti ulagače da će im se to isplatiti a to je već jako upitno. zato je realan jači pad ove dionice

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!

Vrjeme za riješavanje pozicija i čekanje nižih cijena,već sam prije nekoliko mjeseci napomenuo da slijedi niža razina ,no svejedno svima uspijeha i profita.


Vrjeme za riješavanje pozicija i čekanje nižih cijena,već sam prije nekoliko mjeseci napomenuo da slijedi niža razina ,no svejedno svima uspijeha i profita.

Kad pogledam na ovaj graf desno, izgleda mi da je prije nekoliko mjeseci bila viša razina. Možda je tada bio trenutak za rješavanja pozicija i čekanje niži razina, valjda…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Mislim da se većina vas povodi sa neznanjem teh.analze/
IGH još tjedan po cijenama do 1700 kn…
a onda ce mnogi plakati što ga nisu skupljali 1611-1650.
Lijepi pozdrav svima i puno sreće u neznanju—


Mislim da se većina vas povodi sa neznanjem teh.analze/
IGH još tjedan po cijenama do 1700 kn…
a onda ce mnogi plakati što ga nisu skupljali 1611-1650.
Lijepi pozdrav svima i puno sreće u neznanju—

E baš si pokazao znanje, tehnička analiza u promjenjenim okolnostima, uslijed nepovoljne (za male dioničare) fundamentalne vijesti ??? To se zove neznanje.


IGh tek treba proći ovo što je prošao DLKV, ali pri tom treba uvjeriti ulagače da će im se to isplatiti a to je već jako upitno. zato je realan jači pad ove dionice

IGH je već dulje vrjeme u banani. Ali nakon pada na 1200 i rasta na 2500 i onih koji su to iskoristili slijedi stagnacija. Realno. Građevinarstvo prema statističkim podacima u odnosu na 2007 je potpuno palo. Šta drugi misle da će cjena biti 10 somića? Prošla su davno ta vremena. Povećanjem broja dionica cijena će pasti da bi se iznivelirala razlika. Sve u svemu vidjet čemo da li će išta od toga bit. Neprovjerene informacije su karakteristične za IGH. Više čak i mislim da neće biti dokapitalizacije. Njima trebaju poslovi a njih nema a za izlaz na vanjsko tržište su preslabi čak su srpske firme jače.

Lp


Mislim da se većina vas povodi sa neznanjem teh.analze/
IGH još tjedan po cijenama do 1700 kn…
a onda ce mnogi plakati što ga nisu skupljali 1611-1650.
Lijepi pozdrav svima i puno sreće u neznanju—

I tebi sinko,ako ne prepoznaješ daljnje korake-imaš vremena naučiti ćeš.



Mislim da se većina vas povodi sa neznanjem teh.analze/
IGH još tjedan po cijenama do 1700 kn…
a onda ce mnogi plakati što ga nisu skupljali 1611-1650.
Lijepi pozdrav svima i puno sreće u neznanju—

E baš si pokazao znanje, tehnička analiza u promjenjenim okolnostima, uslijed nepovoljne (za male dioničare) fundamentalne vijesti ??? To se zove neznanje.
[/quote]
Pusti čovjeka nek se veseli.
Još tjedan dana na 1700 kn i ode u nebesa,samo nije naveo jeli to sigurno ili ne da uljetim- [undecid] [rolleyes] [pray]
Nego bi bilo dobro da pročita tekst cijeli i izdvoji par rečenica a glase:

[bye]
Također, IGH naglašava da ne može u bilo kojem smislu jamčiti po kojoj cijeni bi se vršilo eventualno izdavanje novih dionica, o broju, rodu, vrsti i pravima dionica koje bi bile predmet izdanja, jednako kao niti da li će predmetno povećanje temeljnog kapitala uključivati pravo prvenstva pri upisu novih dionica ili pak potpuno ili djelomično isključenje prava prvenstva.

New Report

Close