IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sigurno je da ja kupujem IGH ako dođe na 1.300 kuna to mi je onda sasvim ok . ali sad sigurno još ne previsoko je .

sam ti cekaj..

Šta se dešava sa aerodromom, ima kakvih vijesti?

@ Cnstantine

Pocetkom srpnja ce objavit nekoliko imena koji ulaze u uzi krug izbora za koncesionara tako da mozemo ocekivat nove informacije svakoga dana!


Vidjet ćemo kada će se ozbiljno raspravljati o gradnji metroa a ulaskom u EU ta će tema izaćina površinu

Mislim da ces prije imati sansu da se provozas od zemlje do marsa, nago metroom od Dubrave do Crnomerca.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Adris i IGH prepolovljeni
Tržišna kapitalizacija Instituta IGH prije četiri i pol godine iznosila je čak 2,47 milijardi kuna. No, drastičan pad aktivnosti ulagača na burzi, doveo je do toga je vrijednost te kompanije na burzi sada 264 milijuna kuna. Snažan pad imao je i Adris. Kada se zbroje vrijednosti redovnih i povlaštenih dionica kompanije, ona danas vrijedi 4,62 milijarde kuna. To je, u usporedbi sa 11,24 milijarde u ‘zlatnim’ vremenima, drastičan pad vrijednosti.

http://www.poslovni.hr/vijesti/atlantic-iznimka-u-tragediji-182538.aspx

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Meni se čini da prodaja nema snage rušiti više cijenu dolje, jer je velika praznina na ASK-u do 1850kn. Veći nalozi se kratko postavljaju i bježe potom…
Ovdje više nitko ne vjeruje u pad i stoga vidim opet rast preko 1900kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Meni se čini da prodaja nema snage rušiti više cijenu dolje, jer je velika praznina na ASK-u do 1850kn. Veći nalozi se kratko postavljaju i bježe potom…
Ovdje više nitko ne vjeruje u pad i stoga vidim opet rast preko 1900kn.

Dobro kažeš samo ti se čini jer sutra ide novo rušenje IGH .



Meni se čini da prodaja nema snage rušiti više cijenu dolje, jer je velika praznina na ASK-u do 1850kn. Veći nalozi se kratko postavljaju i bježe potom…
Ovdje više nitko ne vjeruje u pad i stoga vidim opet rast preko 1900kn.

Dobro kažeš samo ti se čini jer sutra ide novo rušenje IGH .
[/quote]

machete je obrazlozio svoje razmišljanje, zasto i ti ne obrazložiš svoje tvrdnje, decko?




Meni se čini da prodaja nema snage rušiti više cijenu dolje, jer je velika praznina na ASK-u do 1850kn. Veći nalozi se kratko postavljaju i bježe potom…
Ovdje više nitko ne vjeruje u pad i stoga vidim opet rast preko 1900kn.

Dobro kažeš samo ti se čini jer sutra ide novo rušenje IGH .
[/quote]

machete je obrazlozio svoje razmišljanje, zasto i ti ne obrazložiš svoje tvrdnje, decko?
[/quote]
Što će ti kolega dečko objašnjavati pogledaj si sam IGH -1,45 % znači pad se nastavlja treba prodati sad i dokupiti jeftinije a ne plakati nad zlom sudbinom .

pada , pada što to pada možda vlada a onda i igh .

Polako ali sigurno idemo prema 1.500 kuna IGH -1,22% .

New Report

Close