IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj,

danas je zadnji dan za punjenje do nekih novih vijesti kolega Hugo … [tongue]

Cijena u petak?


Cijena u petak?

1900kn. [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



ovi lažljivci iz igh ni ne zaslužuju ništa drugo osim propasti svidjelo se to nekome ili ne……

IGH kao firma propasti neće, ali da bi cijena mogla jače zaroniti nakon loših vijesti, to da!
[/quote]
Teško kolega, višak radnika i otpuštanje je dio plana, smanjenje nepotrebnih troškova.
Taj potez je dobar i trebali su ga vući davno prije!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ide li to IGH lagano u blokadu ?

Čujem da će IGH otići na Varšavsku burzu. Tu je poziv http://bit.ly/jVcDV7 . Imate li i vi kakav info?


Čujem da će IGH otići na Varšavsku burzu. Tu je poziv http://bit.ly/jVcDV7 . Imate li i vi kakav info?

Nadam se da kolega Hugo čita … jer smo jučer malo diskutirali o novim informacijama i što slijedi [thumbsup]

IGH otpušta 64 radnika.
Ja prodao nekidan, ne znam za vas.
Pamet u glavu. [bye]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Možete pitati i šefa za mišljenje, a i kolegu vijadukta gdje je nestalo 400 Đukanovih dionica. [bye]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

U Varšavi moraš biti u tip-top formi ;). Malo je IGH pretjerivao sa zapošljavanjima.


IGH otpušta 64 radnika.
Ja prodao nekidan, ne znam za vas.
Pamet u glavu. [bye]

Luda su vremena za previše pameti …
Ja riskirim vi igrate zicera …
Vidjet ćemo …
Sretno !


Možete pitati i šefa za mišljenje, a i kolegu vijadukta gdje je nestalo 400 Đukanovih dionica. [bye]

ako me pamćenje služi…isti taj je nemilosrdno mlatio bid u 2/3mj 2009 …
pa znamo kako je završi(l)o

New Report

Close