IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

brisati

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

obzirom na nacin kako se vrsi ta prodaja postavlja se pitanje kako doticni uopce dosao do novaca da kupi tih 85 kom.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

http://zse.hr/default.aspx?id=36058

-64

dobro ili loše??


obzirom na nacin kako se vrsi ta prodaja postavlja se pitanje kako doticni uopce dosao do novaca da kupi tih 85 kom.

meni je to nasmjesnija prodaja sto sam vidio unazad 3-4 godine najprije sam mislio prije dan dva da spusta nekog ispred sebe al sad se vidi nije sav svoj


http://zse.hr/default.aspx?id=36058

-64

dobro ili loše??

Treba li su to obaviti prije. cca 5%. Sitno.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Haha koji je ovo lik sa ovih 85 komada da mi je samo znati

od 10 ujutro bulji u taj svoj nalog,povisuje ga za kunu,pa ga spusti za 7 kuna,pa ga razdvoji u 2 naloga…sad se opet unervozio pa dize za 3 kune

[lol]

Kad sam u prvom mjesecu o.g. pisao da sljede otkazi u IGH većina kolega sa foruma koji su očito vlasnici dionica IGH su imali negativne komentare, a sad!!!

ps Kako imam nekoliko frendova koji i rade u IGHu, nebi želio da do toga dođe, ali što je tu je!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ovi lažljivci iz igh ni ne zaslužuju ništa drugo osim propasti svidjelo se to nekome ili ne……

[cry] [bye] [bye]

NASTAVAK PADA DIONICA GRAĐEVINARA

7. lipanj 2011.
IGH dijeli otkaze zbog pada investicijskih aktivnosti

Institut IGH izvijestio je danas putem Zagrebačke burze kako je započeo izradu programa zbrinjavanja viška radnika, budući da je u Hrvatskoj i okolnim zemljama "došlo do drastičnog pada investicijskih aktivnosti".Jure Radić, čelnik IGH / PXL Jure Radić, čelnik IGH / PXL Odluka o utvrđivanju viška djelatnika donesena je slijedom nastavka racionalizacije poslovnih rashoda i poboljšanja učinkovitosti, stoji u obavijesti. Program zbrinjavanja viška radnika pritom uključuje poslovno uvjetovano otkazivanje 64 ugovora o radu. Iz kompanije ističu kako se program zbrinjavanja viška zaposlenih provodi odgovorno, uz zakonom pripadajuće otpremnine i druga pripadajuća prava, te u dijalogu sa sindikatom."Glavni cilj Instituta IGH d.d. jest da dugoročno održi svoj položaj u hrvatskom gospodarstvu i na inozemnom tržištu. Želimo nastaviti biti stabilan i pouzdan poslodavac i poslovni partner te kontinuiranom racionalizacijom i optimiranjem poslovnih rashoda i rastom profitabilnosti društva ostvarivati rast vrijednosti za zaposlenike i dioničare", stoji u obavijesti.Prema podacima iz nekonsolidiranog financijskog izvješća za prvo tromjesečje 2011., Institut IGH je krajem izvještajnog razdoblja imao ukupno 907 zaposlenih. [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ovi lažljivci iz igh ni ne zaslužuju ništa drugo osim propasti svidjelo se to nekome ili ne……

Mediji su "krivi" za laži, a IGH će propasti eventualno nakon što propadne 99% firmi na burzi…svidjelo se to nekomu ili ne, znam da se neće svidjet onima koji bi htjeli dokup za džabe

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


ovi lažljivci iz igh ni ne zaslužuju ništa drugo osim propasti svidjelo se to nekome ili ne……

IGH kao firma propasti neće, ali da bi cijena mogla jače zaroniti nakon loših vijesti, to da!



ovi lažljivci iz igh ni ne zaslužuju ništa drugo osim propasti svidjelo se to nekome ili ne……

IGH kao firma propasti neće, ali da bi cijena mogla jače zaroniti nakon loših vijesti, to da!
[/quote]

…koje su sljedeće loše vijesti koje spominjete?

New Report

Close