IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

niko nista ne pise, a i dionica polako ide..

U Zadnjem satu trgovanja porast za cca 100 kn , zanimljivo …
, Gl. Skupština 30.06. Hmmm…
Možda uprava u pozivu na Gl. skupštinu nije navela baš sve
što će tamo odlučiti ??

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

bit ce zanimljivo sljedeci tjedan…
🙂


U Zadnjem satu trgovanja porast za cca 100 kn , zanimljivo …
, Gl. Skupština 30.06. Hmmm…
Možda uprava u pozivu na Gl. skupštinu nije navela baš sve
što će tamo odlučiti ??

Moguce da nesto spremaju,,valjao bi jedan dokap i za nas male.Recimo na 4 jedna po 400kn,,ma nesto se ovdje sprema veliko ali ne curi van, biti ce zanimljivo u svakom slucaju ovih nekoliko tjedana,zaprvo ovdje nikada nije dosadno,
lp

Petar lagano opet izlazi…
Jadran malo prodaje malo kupuje…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Ovdje se sprema zlo i naopako…aska nema. Građevina je opet ”u fokusu” izgleda…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ovdje se sprema zlo i naopako…aska nema. Građevina je opet ”u fokusu” izgleda…

Zato se i izgleda da stoji. Kronični nedostatak dionica. Sve što se postavilo na ask je smazano.
Meni ovo izgleda kao uvod u jači rast. Možda se i varam…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ovdje upišite svoj komentar…

saki3333, 30.05.2011. u 15:40

Čini se da ste na tragu istine…

Zgodno je pogledati na graf, vidimo da se odigrao klasican rast od 5 valova, korekcija u 3 vala, i da je danas probijena visestruka razina otpora na 1850kn. Takodjer je jos jucer probijen falling wedge. Izgleda da slijedi solidan rast preko 2500.


Zgodno je pogledati na graf, vidimo da se odigrao klasican rast od 5 valova, korekcija u 3 vala, i da je danas probijena visestruka razina otpora na 1850kn. Takodjer je jos jucer probijen falling wedge. Izgleda da slijedi solidan rast preko 2500.

Faling wedge probija up u 70% slučajeva. Uz impulsnu jedinicu koju smo imali od 1100-2500, te korekciju koja je uslijedila, meni je ovo vrištalo na buy na cijeni 1600, i u povratku na 1680.

Pitanje od miljun kuna bi bilo dokle može.
Ne bih želio zvučati drukerski, pa o targetima ne bi želio govoriti.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Zgodno je pogledati na graf, vidimo da se odigrao klasican rast od 5 valova, korekcija u 3 vala, i da je danas probijena visestruka razina otpora na 1850kn. Takodjer je jos jucer probijen falling wedge. Izgleda da slijedi solidan rast preko 2500.

Faling wedge probija up u 70% slučajeva. Uz impulsnu jedinicu koju smo imali od 1100-2500, te korekciju koja je uslijedila, meni je ovo vrištalo na buy na cijeni 1600, i u povratku na 1680.

Pitanje od miljun kuna bi bilo dokle može.
Ne bih želio zvučati drukerski, pa o targetima ne bi želio govoriti.
[/quote]

Slazem se da se i prije vidjelo, samo sad je probijeno i potvrdjeno. Jos se desio i fini partial retractment, koji sugerira jaci rast nego da ga nije bilo. Mislim da govorenje o targetima nije drukanje ukoliko se dobro obrazloze razlozi zbog kojih se neki targeti ocekuju. Normalno je da val 3 mora zavrsiti iznad vala 1 tako da mislim da mozemo slobodno govoriti o targetu iznad 2500kn. Druga stvar je ako samo lupetamo brojke bez ikakvih analiza. Pogotovo jer ce, se kako se blizimo cifri od 2500kn, poceti pojavljivati ekipa s prognozama u rangu 5000-10000kn.

Kolega efodix, kad bi rekao da mi je jedan od target onaj gap star par godina, jer se oko njega motaju neke fibo linijice, a i nekakvim pretpostavkama o visininama pojedih valova možemo doći do sličnih brojkica, kako bi me na forumu (o)cijenili?

Ja na ovom mjestu više ne pirskaram o targetima, nek svatko za sebe crtka i lomi glavu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close