IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako probijemo 1800, prilicno je sigurno da vise ne mozemo govoriti o balonu nego o dugorocnijem periodu rasta prema 2500+.

ispričavam se, zaboravija sam napisat :
posjedujem još uvik određenu količinu dionica IGH kupljenih na sramotno niskim razinama…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Po mom misljenju, razlog za ovakav rast cijele burze je okoncavanje pregovora s EU, uskoro ce se neki konkretni datumi potvditi i zato leti..
Mozda se varam, ali …

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=128879


Za sada je morning star pattern. MACD je pred presecanjem, RSI je probio otpor.
Ovakav kick IGH nije imao mjesec i po dana.
Ako IGH nastavi moglo bi letjeti perje, ali ZSE je ZSE. Bit ćemo pametniji vrlo brzo…

Mislim da smo danas dobili potvrdu.
Dokle bi moglo ići, treba pitati naše vrle tehničare…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://www.poslovni.hr/vijesti/slavko-kojic-institut-igh-179741.aspx

http://www.poslovni.hr/vijesti/ponuditelji-za-pleso-su-tajna-179733.aspx


Po mom misljenju, razlog za ovakav rast cijele burze je okoncavanje pregovora s EU, uskoro ce se neki konkretni datumi potvditi i zato leti..
Mozda se varam, ali …

Zanimljivo će bit kad nam EU otvori tržište. Mislim da se još mnogi veći ulagači nakrcavaju upravo iz tog razloga.

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav



Po mom misljenju, razlog za ovakav rast cijele burze je okoncavanje pregovora s EU, uskoro ce se neki konkretni datumi potvditi i zato leti..
Mozda se varam, ali …

Zanimljivo će bit kad nam EU otvori tržište. Mislim da se još mnogi veći ulagači nakrcavaju upravo iz tog razloga.
[/quote]

Ja mislim da veci igraci jos nisu poceli ukrcaj, mozda tek neznatne kolicine.
No upravo je ovo krucijalno za ovu dionicu odnosno buducnost firme.Dakle, ulaskom u EU IGh ce dobiti na iznimnom znacaju.Certificiranje, nadzor i projekti su nesto se nestvara preko noci.Dakle,ljudi,znanje i tradicija.
Stoga je ovdje na djelu posljednji tango i ovo zasigurno ide jako visoko.Pogotovo u momentu kada nasi mirovinci skuze da im na mala vrata ulaz stranci.
Znaci nema nervoze nego samo strpljenja do ljeta 2013.Tko to bude imao na ovoj dionici,kao i na jos nekima( recimo BLJE I ptkm),leti u neslucene visine.
LP i samo pomalo unutra s ukrcajem.Eventualni pozitivni rasplet s CG i nije toliko vazan ali bi jako ubrzao stvari koje su ovdje neminovne vrlo skoro.

nitko danima ništa da napiše, pa makar i negativno…
biće interesantno narednih dana,
reka bi jedan raste INGRA a ona uvik vuče IGH…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Pa kad svi trpaju šta se utrpat da. Šuti, dobro je.. cc..c Samo gledaj:)

Ako može jednom onda može i dvaput!


Pa kad svi trpaju šta se utrpat da. Šuti, dobro je.. cc..c Samo gledaj:)

Izgleda da netko iz top 10 opet otpušta dionice ali ovaj put malo po malo.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close