IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas fini plus od 3,75%

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hrvatske-ceste-ne-odustaju-od-peljeskog-mosta,109187.html

mozda ipak…


Ma naša bi Jaca gradila ali više nam nedaju ni kredit a kud što drugo.

Današnji promet je bio samo 6 dionica. Smiješno u odnosu na promet pred tjedan-dva. [undecid]

IGH pri današnjoj cijeni vrijedi ukupno 40 milijuna eura????

a ima samo zemljišta(projekte ili udjele u projektima) koji vrijede daleko više, bez redovnog poslovanja??

BUY, danas, bit će uskoro kasno!

07.02.2011. ocjena poruke 60%


INGRA tone sve jače….zadnji put kad se to desilo povuklo je sve građevince na dno, IGH na 1150 kn. hoće li se povijest opet ponoviti?

e to se sad i ja pitam…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Nemojte prodavati,dalje ostajem pri onom sta sam pisao!


Nemojte prodavati,dalje ostajem pri onom sta sam pisao!

Baš suprotno prodajte meni ženska intuicija kaže da će građevinari još zaroniti .

Vidim da je opet seebiz napisao kako nema ništa od kredita za crnogorce, a vidim i da se dijele stotke za postove koji drukaju na pad ?

Sada kada je val odrađen na rastu od 1800 do 2200, te nazad prema 1850, opet se majstori krcaju.
Međutim TA pokazuje upravo suprotno, vrijeme je za ulaz ne prodaju, trend u okretanju, pa nemojte nasjesti i prodavati, uskoro će seebiz opet napisati pozitvnu provokaciju i cijena će naglo narasti. Onda treba prodati, a sada lagano skupljati. ( za one koji baš moraju biti u IGH )

Nemam, niti ću imati dionice IGH, za moj umni sklop ovdje vladaju pre jaki igrači i uvijek me ošišaju, a bez obzira što trendove mogu vidjeti iz TA. Kao da znaju svaku dionicu/dioničara napamet, kad ko ulazi, a kad tko izlazi.

Sretno kolege [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

jel bi mi netko mogao objasniti kako na pocetku ove stranice pise da je protrgovano 26 dionica i da je promjena -0,54%, zatim na portfolio.hr tamo pak pise da je protrgovano 33 dionice i promjena +2,08%, a kad odem i pogledam tocno koje su dionice protrgovane cijeli dan , tamo sam pak zbrojio 40 dionica i promjena -0,54%, a i to je nemoguce jer je zadnjih 7 dionica prodano po 1.909,90kn sto ispada +2,08%.
Dal se neko zeznuo ili ….


jel bi mi netko mogao objasniti kako na pocetku ove stranice pise da je protrgovano 26 dionica i da je promjena -0,54%, zatim na portfolio.hr tamo pak pise da je protrgovano 33 dionice i promjena +2,08%, a kad odem i pogledam tocno koje su dionice protrgovane cijeli dan , tamo sam pak zbrojio 40 dionica i promjena -0,54%, a i to je nemoguce jer je zadnjih 7 dionica prodano po 1.909,90kn sto ispada +2,08%.
Dal se neko zeznuo ili ….


a zeznuo se samo se pitam namjerno il ne i ja sam to primjetio jos na kraju trgovanja na gledalici po transakcijama se vidi da nije 26 nego da je vise

Točno. I na streameru i na zse je za IGH zadnja cijena 1.861,00 i protrgovano 26 komada, ali na listi transakcija na streameru je još nakon toga protrgovano 7 komada po 1.909,90 kn.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Mozda se nesto ceka za sutra pa su namjerno napravili lapsuz..

New Report

Close