IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





pročitat ceš idući tjedan

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/eib-necemo-financirati-peljeski-most,108930.html

Imali ste pravo kolega da ćemo pročitati idući tjedan [lol]
[/quote]

oko ovog IGH već su godinama same laži i navlakuše, počev od propalog posla u Crngoj Gori, "gradnje" Zagrepčanke, velikih "poslova" u Rusiji, pa sve do pušione od Pelješkog mosta….i na svim tim lažima cijena se majstorski napuhala sa 1200 na 2000 kn…ma bravo!
[/quote]

hmm, evo ga jos jedan pametni i ugladjeni gospodin koji ceka na 1200…a znate onu tko ceka taj i obicno nedoceka [lol] …pa znate li vi da je ova dionica bila na 16500 prije bilo kakvih spomena ovih poslova o kojma vi lupetate
[/quote]

Kolega pa Vi niste još čuli na više nema Sanadera i Dropuličke??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

A što, IGH nije postojao prije Sanadera, Dropuličke,Radića..??? Pa to je kompanija sa tradicijom! Jel znate što u EU znači tradicija,iskustvo i reference!? Radnici IGH su 90% sa (naj nižom) titulom diplomiranog/e inženjera/ke! Pa jel vi stvarno mislite da takva firma vrijedi par kuna ako HDZ nije na vlasti?!? Život ima svoje uspone i padove, pa nemože uvijek i stalno bit najbolje vrijeme. To nije prirodno. Međutim, treba biti jak kako bi prebrodio loša vremena, a firma IGH to JE! samo je pitanje koliko je u poteškoćama i kada će te poteškoće uspijeti prebroditi.

Ako može jednom onda može i dvaput!


A što, IGH nije postojao prije Sanadera, Dropuličke,Radića..??? Pa to je kompanija sa tradicijom! Jel znate što u EU znači tradicija,iskustvo i reference!? Radnici IGH su 90% sa (naj nižom) titulom diplomiranog/e inženjera/ke! Pa jel vi stvarno mislite da takva firma vrijedi par kuna ako HDZ nije na vlasti?!? Život ima svoje uspone i padove, pa nemože uvijek i stalno bit najbolje vrijeme. To nije prirodno. Međutim, treba biti jak kako bi prebrodio loša vremena, a firma IGH to JE! samo je pitanje koliko je u poteškoćama i kada će te poteškoće uspijeti prebroditi.

Je postojao je i vrijedio je 400 kuna za dionicu a za vrijeme HDZ-a 16,000 kuna a ubuduće za vrijeme
SDP-a već spomenutih 400 kunića [lol], to su ti usponi i padovi

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

A sta da ja sad tebi kazem..? Ajd neka ti onda vrijedi 400. Živio ti nama još 100 godina sa tih 400!

lp

Ako može jednom onda može i dvaput!

Je postojao je i vrijedio je 400 kuna za dionicu a za vrijeme HDZ-a 16,000 kuna a ubuduće za vrijeme
SDP-a već spomenutih 400 kunića [lol], to su ti usponi i padovi
[/quote]

Bravo konačno netko ozbiljan i upoznat sa poslovanjem IGH…Sjedi imaš 1
Naravno da – no comment
Daj bože da rokne na 400 nitko sretniji od mene ( al više tebe nego mene …što bi reko Škoro ) da prodam i telku za dokup..

Je postojao je i vrijedio je 400 kuna za dionicu a za vrijeme HDZ-a 16,000 kuna a ubuduće za vrijeme
SDP-a već spomenutih 400 kunića [lol], to su ti usponi i padovi

Bravo konačno netko ozbiljan i upoznat sa poslovanjem IGH…Sjedi imaš 1
Naravno da – no comment
Daj bože da rokne na 400 nitko sretniji od mene ( al više tebe nego mene …što bi reko Škoro ) da prodam i telku za dokup..
[/quote]

Prodaj i luster, jer ne svjetli luster nego žarulja [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarstvo/ako-ovo-propustimo-posao-ide-u-beograd.html

evo nesto za sutra..

Amerikanci su ozbiljno zainteresirani za zračnu luku-mislim da je to gotova stvar.


Amerikanci su ozbiljno zainteresirani za zračnu luku-mislim da je to gotova stvar.

da, samo što IGH nije vlasnik ZLZ…a problem je što IGH nije ni koncesionar iste….
IGH je napravio projekt i gotova priča, može još dobit neku lovu za projektantski nadzor i to je sve

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-kinezima-jos-mjesec-dana,109075.html


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-kinezima-jos-mjesec-dana,109075.html

Znači IGH i dalje iskrcavanje ?

odavno nisam vidija ovoliku razliku između kupnje i prodaje…
zašto je stalo iskrcavanje ?

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close