IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slazu se polako..




Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!

Ne,kolega…ulaz mi je brutalno nizak (popravio prosijek sa onim padom na 1200 kn)+trejdao

Govorim radi ostalih kolega da se nebi navukli na tanak led.

Treba sacekat pad ,pa onda jos u dokup…iako trejdam vrhunski na ovoj dionici al se nisam upustio kupiti ovih dana jer su mi sumljivi oni veliki nalozi.
[/quote]
over25, trebao si se usuditi upustiti… ovako bi lako mogao propustiti…
ja osobno u ponedjeljak po otvaranju ZSE skidam sa aska… [sealed]
[/quote]
Nećeš morati skidati dobit ćeš po bidu samo ćeš se čuditi gledaj koliko će danas nizbrdo .

IGH – 2,05 % iskrcavanje počelo .


IGH – 2,05 % iskrcavanje počelo .

Ne trabunjaj gluposti, 18 dionica protrgovano danas [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


IGH – 2,05 % iskrcavanje počelo .

Mislim da će se sada svi koji imaju dionice IGH "iskrcati". Ovo je trenutak kad će dionica doživjeti totalni pad, potonuće! Više nitko ne želi ovu dionicu! Gotovo je! Idemo na 5 kuna!

Molim vas…

Ako može jednom onda može i dvaput!

Poznavatelji IGH. ne nasjedajte neiskusnim traderima,
za još dan/dva nećete kupovati igh. ispod 1900, može samo gore,trenutno otpor sma-10 ,ništa ""!




Jesu to prazne priče ali nemoj izjavljivat gluposti da ide na 1500.
Igh je vrhunska dionica-kažem dionica a ne firma!
Bilo kakav posao ili objava nečega i dionica ide na 2300 kn i tako možeš trejdat barem 5 puta godišnje.
Ako si zapeo na 5 ili 10 tisuća samo pogledaj ATH od drugih firmi pa ćeš vidjet da je to sve tu negdje s time da IGH ima najveće izglede za ekspresni oporavak.
Pozdrav i ne gubi živce!

Ne,kolega…ulaz mi je brutalno nizak (popravio prosijek sa onim padom na 1200 kn)+trejdao

Govorim radi ostalih kolega da se nebi navukli na tanak led.

Treba sacekat pad ,pa onda jos u dokup…iako trejdam vrhunski na ovoj dionici al se nisam upustio kupiti ovih dana jer su mi sumljivi oni veliki nalozi.
[/quote]
over25, trebao si se usuditi upustiti… ovako bi lako mogao propustiti…
ja osobno u ponedjeljak po otvaranju ZSE skidam sa aska… [sealed]
[/quote]
ja kupila kako sam i rekla… ali samo manji dio, dio je na bidu… možda me drhtave ručice obraduju…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

kladim se da ovaj 100+ neće još dugo stajati… [rolleyes]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

150 komada pritišće prodaju a onda novi , pa novi i opet novi nalog na prodaju a kupaca nemaaaaaaaaa.


kladim se da ovaj 100+ neće još dugo stajati… [rolleyes]

Ja se kladim da ce taj +nekoliko takvih srusiti dionicu na 1500 kn.

Vidite kolega da oce van al nemogu jer nemaju dovoljnu kolicinu.
Ekipa ih ceka na 1700 kn…pogledaj tamo cca 200 kom na kupnji.
Nisu oni tamo bez veze…sutra dolazi na njih red [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Zanimljivo kako pada cijena na 1500. Već se nazire i 1200

Ako može jednom onda može i dvaput!

Moj buldože kako lijepo vidiš a niko drugi ne vidi.Al ti je 1800 visoko za kupit ,ako je biti ce ti uskoro 2000 i to ovi tjedan jeftino.I molim te ne pisi neistine na investoru ja vidim i preko 2000 sa desne strane pa pogledaj bolje otvorit oči.Drzi se overa 25 i daleko ce te.

New Report

Close