IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam jeli neko stavio link na ovaj članak:

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=65F7BD5D-29FD-4251-8DED-6D588E6238C7
S druge strane, projekt treba brzo realizirati, a još uvijek nisu riješeni nužni administrativni koraci koje treba obaviti prije početka radova. Naime, na natječaju za idejno rješenje pobijedio je projekt autorskog trojca Jure Radić-Velimir Neidhardt-Branko Kincl, ali s obzirom na to da nije izrađen idejni projekt, prije gradnje aerodroma treba provesti studiju utjecaja na okoliš, pokrenuti parcelizaciju i riješiti imovinsko-pravne odnose.

Kako bi se ubrzao postupak gradnje, saznajemo, Institut IGH Vladi je predložio da krene u izradu idejnog projekta, svjestan činjenice da će se konačna verzija projekta mijenjati ovisno o potrebama investitora.

nije bio ovaj link, ali to je sve dobra stvar jer nakon zavrsetka natjecaja, i nakon odredivanja koncesionara, tek tada se ide u proucavanje i preinake projekta koji ce ocito biti IGH..
i tada ce sve te informacije lansirati IGH..
ispravite me ako grijesim..

Pardon, samo da pitam, gdje nestadoše oni silni nalozi sa bida?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

A dobro, zašto nitko od ljudi koji stvarno imaju veće količine IGH, nije onda opalio po tim lažnim i šupljim nalozima i digao si dobru lovu u ova teška i bremenita vremena?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Hvala dušebrižnicima na ovim jedinicama, koje samo odražavaju vaše stanje uma.

I evo ovih smiješnih naloga opet. E pa baš bi bilo lijepo kada bi vas neko poklopio.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

šta se ovo događa jučer i danas… [shocked]
čudno, niko da napiše da je Jadran kapital skratio poziciju za 100 komada…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

ipak se krece..

HAHA
LJepo otrrese sačeka da se nakupi BID i zviz
Ajmo sad iz početka

ipak se kreće… [shocked]
lipe igrice da bi neko iskrca opet 100 komada…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Ide ovo dosta nize….ovakva navlakusa samo ima kod nas [lol]

Neznam sto cekate sa istovarom na 1800 kn jer od Ponedjeljka ide prema 1500

Ocekivam malo veci iskrcaj pred samo zatvaranje

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

IGH – 1,75 % početak istresanja .

16.03.11.



zahvaljujem na informacijama kolegi Hugo Chavezu… [thumbsup]
jučer na oko 1.700,00 kn umjesto da sam rasprodao sve, ja nešto malo kupio… [cool]
eto sad nisam osta jadan i tužan na toj razini… [rolleyes]

Nadam se da ste štogod i kapitalizirali, jer ovo vani ne miriše na dobro.
[/quote]

jesam kapitalizira sam samo taj dio, a za ostatak ima još vrimena do 1.200,00 kn. [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close