IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo malo ozbiljnosti na bidu, baš me zanima koliko će trajat.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

evo sad kupnja sa 300 komada narasla na 1000 komada

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

UF moja analiza izgleda da sam gledao naopačke

Ovi na kupnji sa stoticama ne izgledaju mi tako naivni da kupuju na takav način koji su kao krenuli nešto se tu sprema u skora vrijeme čini mi se

24.03.11. 14 50


evo sad kupnja sa 300 komada narasla na 1000 komada

evo na kraju dana kupnja pala na oko 200 komada a prodaja ostala na oko 1200 komada…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


24.03.11. 14 50

evo sad kupnja sa 300 komada narasla na 1000 komada

evo na kraju dana kupnja pala na oko 200 komada a prodaja ostala na oko 1200 komada…

[/quote]
Sinko, to su dnevni nalozi. Biti će sutra bid opet oko tisućice.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

u zadnja četiri miseca dnevni nalozi na bidu nisu prošli brojku 600
a samo jednom su bili ubačeni nalozi od po 200 komada…ni tad bid nije prilazija 600 komada…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


u zadnja četiri miseca dnevni nalozi na bidu nisu prošli brojku 600
a samo jednom su bili ubačeni nalozi od po 200 komada…ni tad bid nije prilazija 600 komada…

Zašto se zamaraš omjerom bida i aska? To uopće nije bitno. Ako je netko zainteresiran za dionicu, on će je i kupiti…….prvo čekajući na bidu, a kasnije, ako to ne prolazi, kupovaće po asku. Zavisi koliko vremena ima do ciljne količine.
Pozdrav

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Meni kao laiku nije sad tek ništa jasno danas 2 sata naj manje 1000 kom na BIDU i da nisu uspjeli podići cjenu dionice niti za 30 kn dali je to moguće ili je to stvarno znak da se neki postojeći gap oko 1300 kn mora popuniti
Molim bolje upućene na komentar


Meni kao laiku nije sad tek ništa jasno danas 2 sata naj manje 1000 kom na BIDU i da nisu uspjeli podići cjenu dionice niti za 30 kn dali je to moguće ili je to stvarno znak da se neki postojeći gap oko 1300 kn mora popuniti
Molim bolje upućene na komentar

Čemu žurba kolega,stpljivost je zasnovana na zaradi.


Meni kao laiku nije sad tek ništa jasno danas 2 sata naj manje 1000 kom na BIDU i da nisu uspjeli podići cjenu dionice niti za 30 kn dali je to moguće ili je to stvarno znak da se neki postojeći gap oko 1300 kn mora popuniti
Molim bolje upućene na komentar

… nije da nisu uspjeli podići nego nisu htjeli podići… to je velika razlika… ! [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


jos 11 dana do kraja natjecaja za koncesiju Zracne luke..
To je u poedjeljak, a ja se nadam do petka da bi mogli objaviti pobjednika! a samim time i pocetak radova!
To ce HDZ-u biti jos jedna stvar s kojom ce se ponositi u predizbornoj kampanji..
izbore ce izgubiti, ali radi povjerenja gradana ce sada sve vise projekata pokrenuti tako da se mogu hvaliti u kampanji (mi smo ovo, mi smo ono…)
zato i žure sa zatvaranjem svih poglavlja za ulaz u EU..

malo sam skrenuo s teme, ali ZLZ ide uskoro i to je neminovno..
a samim time i IGH up up up.. 🙂

e dragi kolega , od objave pobjednika koncesije pa do početka gradnje treba proći dosta vremena. Treba potpisati ugovor o koncesiji, pristupiti istražnim radovima, izraditi glavni projekt (postoji samo ideja), ishoditi sve moguće dozvole i suglasnosti, naći najpovoljnijeg izvođača , naći nadzor…

puno je toga još za obaviti prije gradnje!

New Report

Close