IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A što se tče Luke Ploče ,sretno.

Također, nadam ste da ste kupili IGH na vrijeme [cool]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



A što se tče Luke Ploče ,sretno.

Također, nadam ste da ste kupili IGH na vrijeme [cool]
[/quote]
Da,1300 kn-

Ma dajte, dosta prepucavanja… Bolje neka netko komentira hoće li to još dole ili sutra ide odbijanac?

Evo bit će posla i za IGH, kako stvari stoje najveći građevinski radovi kreću uskoro u Japanu!
A mislim da bi se i INGRA,VDKT, DLKV i HIDRA trebali na vrijeme uključiti.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Evo bit će posla i za IGH, kako stvari stoje najveći građevinski radovi kreću uskoro u Japanu!
A mislim da bi se i INGRA,VDKT, DLKV i HIDRA trebali na vrijeme uključiti.

Dok neko smrkne drugom svane, pa kaj japanci nemaju robote da sam gledaju kak grade

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Ma dajte, dosta prepucavanja… Bolje neka netko komentira hoće li to još dole ili sutra ide odbijanac?

evo ja komentiram:
mislim da odbijanac neće tako skoro,pa pogle malo situaciju vani,a i u našem dvorištu…
mislim da je maj ove godine uranio,ja se ukeširao u petak,i zasad nisam pogriješio…



Ma dajte, dosta prepucavanja… Bolje neka netko komentira hoće li to još dole ili sutra ide odbijanac?

evo ja komentiram:
mislim da odbijanac neće tako skoro,pa pogle malo situaciju vani,a i u našem dvorištu…
mislim da je maj ove godine uranio,ja se ukeširao u petak,i zasad nisam pogriješio…
[/quote]

Gledajući prošlost, u IGH se uglavnom isplatilo ući kad je znao jako pasti…

Moram priznat da me današnji dan trgovine IGH-om zbilja iznenadio. Ne znam kako vi, ali ja sam iznenadjen prometom. Očigledno je jako puno ljudi jedva cekalo da se ovo desi i da se ukrca. Dakle, brzo se vračamo na 2000?

Ako može jednom onda može i dvaput!


Moram priznat da me današnji dan trgovine IGH-om zbilja iznenadio. Ne znam kako vi, ali ja sam iznenadjen prometom. Očigledno je jako puno ljudi jedva cekalo da se ovo desi i da se ukrca. Dakle, brzo se vračamo na 2000?

Da, vrlo vjerojatno…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ili popunjavamo gap na oko 1400…
Bumo vidjeli rekli su [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Opet je šef fulo ceo fudbal…pa to već postaje presmješno…opet je prodao na dnu pa sad čeka više…kakav MAJSTOR…velemajstor [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

iz ove rgovine bi se dalo zakljuciti da je ovo dno..
ili?

New Report

Close