IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cirkus je na burzi!!


Olala, zvekavela od skoro 7%. Mislim da nekom velikom gori pod petama i da se istovaruje sada bez obzira na rušenje. Ali preporuka nekih forumaša je držati i dokupljivati….taj filing mora da je odličan kada ti svakodnevno nekoliko stotina ili tisuća kuna iscuri i prhne u vjetar.
Ne, ne kupujem i ne mislim dok se tržište ne stabilizira. i ne bojim se da ću zakasniti….
Keš je car. Kralj careva. Car kraljevskih prinčeva. Barun lordovskih carskih kraljeva. na svijetu.
Pusa.
Čovječe čemu se ti veselis ,pad nema veze sa igh vec sa globalnom situacijom a u čemu si ti to da ti odgovara pad trzista?Ja vjerujem da si na virtualnoj burzi jer kesa nemas a da imas nebi se veselio vec radio.Ali ako te veseli bar mi drago da je netko sretan.

Ne brinite za IGH jer ako i padne na 1500 a mislim da neće tj bar ne danas brzo će se vratit na razine iznad 2000.
Pogledajte zadnji ciklus.
Sreća je u tome što su tu normalni investitori a ne cirkusanti ko na ingri.





http://www.poslovni.hr/vijesti/barboljare-bankarske-garancije-problematicne-i-za-kineze-174429.aspx

Daleko je dno [cry]


negdje oko 1200-1300 kn
[/quote]
misliš da će biti više dno?
[/quote]

Vidjeti ćemo za mjesec-dva.
[/quote]
Kako su stvari krenule moglo bi i prije,na žalost.



Kad će objaviti izvještaj za 2010 g

Ja pitam kad će objaviti izvještaj za 2010 g a Vi meni jedinicu ,zar je tako loše ?
[/quote]
IGH je među prvima poslao izvjestaj.Vjerojatno ste zato dobili jedinicu. Vrlo je dobar izvjestaj.
Dajte si truda pa prevrtite dvadesetak stranica unazad.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”






http://www.poslovni.hr/vijesti/barboljare-bankarske-garancije-problematicne-i-za-kineze-174429.aspx

Daleko je dno [cry]


negdje oko 1200-1300 kn
[/quote]
misliš da će biti više dno?
[/quote]

Vidjeti ćemo za mjesec-dva.
[/quote]
Kako su stvari krenule moglo bi i prije,na žalost.
[/quote]

Kolega, jel to opet jedna od vaših vrlih prognoza? [lol]

Ja sam prilično siguran da će se odbit od ove razine, up, up [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

kad na asku budu krupniji nalozi znaj da taj isti je na bidu i ide odbijanac







http://www.poslovni.hr/vijesti/barboljare-bankarske-garancije-problematicne-i-za-kineze-174429.aspx

Daleko je dno [cry]


negdje oko 1200-1300 kn
[/quote]
misliš da će biti više dno?
[/quote]

Vidjeti ćemo za mjesec-dva.
[/quote]
Kako su stvari krenule moglo bi i prije,na žalost.
[/quote]

Kolega, jel to opet jedna od vaših vrlih prognoza? [lol]

Ja sam prilično siguran da će se odbit od ove razine, up, up [thumbsup]
[/quote]
Kolega bili ste sigurni i na LUKA PLOČE,na cijeni 1800 kn da slijedi rast pa pogledajte danas cjenu u gubitku ste 500-600 kn po dionici.
Lijepo sam vam rekao pratite valove,pustite priče o dokapu poslije izbora,nije trenutak za euforiju.

moglo bi se kolo srece do kraja dana pocet okretat




Kad će objaviti izvještaj za 2010 g

Ja pitam kad će objaviti izvještaj za 2010 g a Vi meni jedinicu ,zar je tako loše ?
[/quote]
IGH je među prvima poslao izvjestaj.Vjerojatno ste zato dobili jedinicu. Vrlo je dobar izvjestaj.
Dajte si truda pa prevrtite dvadesetak stranica unazad.
[/quote]
Hvala i oprostite


Kolega bili ste sigurni i na LUKA PLOČE,na cijeni 1800 kn da slijedi rast pa pogledajte danas cjenu u gubitku ste 500-600 kn po dionici.
Lijepo sam vam rekao pratite valove,pustite priče o dokapu poslije izbora,nije trenutak za euforiju.

Kolega, smiješni ste u svojim lažima, dok je LKPC bila na 1800 iz aviona se vidjelo da ide korekcija, trebalo je samo biti brz na tipkovnici.Ušao sam ponovno u LKPC na puno nižoj cijeni…
Opet će se pokazati vaše neznanje, isto kad ste me savjetovali da prodam THNK PO 1.000,00 KN, da bi potom otišla na 1500,00

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Kolega bili ste sigurni i na LUKA PLOČE,na cijeni 1800 kn da slijedi rast pa pogledajte danas cjenu u gubitku ste 500-600 kn po dionici.
Lijepo sam vam rekao pratite valove,pustite priče o dokapu poslije izbora,nije trenutak za euforiju.

Kolega, smiješni ste u svojim lažima, dok je LKPC bila na 1800 iz aviona se vidjelo da ide korekcija, trebalo je samo biti brz na tipkovnici.Ušao sam ponovno u LKPC na puno nižoj cijeni…
Opet će se pokazati vaše neznanje, isto kad ste me savjetovali da prodam THNK PO 1.000,00 KN, da bi potom otišla na 1500,00

[/quote]
Što se tiče Tehnike rekao sam da slijedi pad ispod 1000 kn kao što se i dogodilo,ne pada mi na pamet da nekome govorim kada da proda.
Zamjenili ste me sa nekime.

A što se tče Luke Ploče ,sretno.

New Report

Close