IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad trebaju Kinezi dostaviti ponudu?
Koliko se sjecam rekli su za 15 dana,a to bi trebalo biti danas ili sutra tj.najkasnije u Petak.

Dali ima netko ideju kad bi se moglo saznati dali IGH upada u igru?


Do 15 03

INSTITUT IGH, D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.313 2,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.177 2,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 3.429 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.101 1,96 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐUKAN PETAR 2.616 1,65 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 2.199 1,39 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.966 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. STOJAN ANTE 1.525 0,96 Osnovni račun MOKOŠICA, HRVATSKA
10. ODVJET. DRUŠTVO HANŽEKOVIĆ, RADAKOVIĆ & PARTNERI 1.497 0,94 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 28,32

INSTITUT IGH, D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A
11.03.2011

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.313 2,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.091 2,58 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 3.429 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.101 1,96 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐUKAN PETAR 2.616 1,65 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 2.199 1,39 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.966 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. STOJAN ANTE 1.525 0,96 Osnovni račun MOKOŠICA, HRVATSKA
10. ODVJET. DRUŠTVO HANŽEKOVIĆ, RADAKOVIĆ & PARTNERI 1.497 0,94 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 28,27

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-kinezi-pregovaraju-s-tri-banke-o-kreditu,107124.html

Izgubljeni posao u CG- još jedan dokaz kakve nesposbnjakoviće imamo na vlasti.

Nije izgubljeno..trebaju samo vise komprtencije
prepustiti igh..

Opet novi fijasko Uprave !!! Tako je to kada ideš vanka pa ne može poso po tetku i stričevima.
Dionica otklizala ispod 2000, a očekuje se i niže..
Govorio sam vam proteklih dana da još nije vrijeme za kupnju pa tko me poslušao ostali mu lijepi novci.
Ostali [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Opet novi fijasko Uprave !!! Tako je to kada ideš vanka pa ne može poso po tetku i stričevima.
Dionica otklizala ispod 2000, a očekuje se i niže..
Govorio sam vam proteklih dana da još nije vrijeme za kupnju pa tko me poslušao ostali mu lijepi novci.
Ostali [bye] [bye]

dokle će po tebi ići pad IGH?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti


Opet novi fijasko Uprave !!! Tako je to kada ideš vanka pa ne može poso po tetku i stričevima.
Dionica otklizala ispod 2000, a očekuje se i niže..
Govorio sam vam proteklih dana da još nije vrijeme za kupnju pa tko me poslušao ostali mu lijepi novci.
Ostali [bye] [bye]

Prijatelju pises gluposti ,ovo nema veze sa upravom nego nelikvidnost je malo učinila svoje a nekom novci trebaju,a sta se tice posla niti su ga izgubili niti su ga jos dobili ali budi siguran da ce ga dobit ne mislim samo na cg.Pricekaj kraj 3 miseca.

HVALA analitičarima Erste grupe što su nas na vrijeme obavijestili o njihovoj ciljanoj cijeni.
[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Neznam gdje se gurate na bid?
Pustite da odradi pad ,pa idemo gore prema 3000 kn.

Ludost je kupovati danas dionice jer i u Ponedjeljak/Utorak se nema sto desiti…znaci samo moze dole

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


HVALA analitičarima Erste grupe što su nas na vrijeme obavijestili o njihovoj ciljanoj cijeni.
[thumbsup]

E da dobro zboriš, i moja baba pogodi koji puta, ali ovi uvijek " u prazno "… [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

neznam sta ste se oraspolozili sto igh malo pao vecina dionica pala unazad mjesec dana 30 posto igh 10 tak da se jos dobro i drzi sretno svima

New Report

Close