IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je samo masta kolega kao i ostali poslovi u HR i kao CG.

Evo ga:

Javno preduzeće Coca Codo Sinclair primio je 28. veljače tehničke i financijske ponude za upravljanje i nadzor hidroelektrane projekt istog imena, koji se nalazi između Sucumbios i Napo pokrajinama.

Ponude će biti primljena u onaj dan i verifikacija dokumenata bio je sklopljen na javnom događaju koji uključuje predstavnike različitih tvrtki.

Tvrtke zainteresirane u nadgledanju postrojenja od 1.500 megavata (MW) instalirani kapacitet, koja je sagrađena na prostoru Simón Bolívar provincije je već spomenuto, su: IGH-ESPOL (Hrvatska), Tractevel Consortium (Francuska), napravio Electrocónsul ( Italija) i Caminosca (Ekvador), a Komisija Federalnog de Electricidad Meksika, Konzorcij Power Tech (SAD) i Coca Codo Sinclair Control Association.

Henry Galán, generalni direktor Coca Codo, procjenjuje se da je nagrada projekta revizije provodit će se do 7. travnja, a do kraja tog mjeseca će biti potpisivanja ugovora.

Za realizaciju plana, entitet ima bazu proračun od 75 milijuna dolara.

Od 28. veljače, Coca Codo započeo svoju analizu ekonomskih i tehničkih ponuda kulminirala prvom tjednu travnja.

Tvornica će biti najveća u državi, prema vlasti.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




…i jos nesto

Dionica je precjenjena na osnovu DLKV i ostalih građevinara.

Mislim da bi trenutno trebala biti negdje oko 1800 kn


Prodali ste IGH i usli u Dalekovod,ha?
Bilo bi zgodno dokupiti na 1800,pa onda uhvatiti rast kad se objave poslovi,jel?
Kolega,takvi planovi se u 90% slucajeva izjalove.Mislite da ste iznimka?

Nego,nisam do sada cuo nista u vezi Ekvadora,moze li netko upuceniji reci o cemu je rijec?
Hvala
[/quote]
Nema niti jedan razloga da bi ja usao u DLKV i nisam bio u njemu dugoooooo.
Moja je dionica IGH i u njoj sam 80% ,a vi kolega ako ste neupuceni nisam vam ja kriv.
Ima dosta postova od prije od kad sam u ovoj dionici .
Nisam druker vec samo iznosim radi ostalih kolega cinjenicno stanje naseg TK.
P.S. Nadam se da gledamo cijenu od 4000 kn krajem 04 mjeseca

lp

[/quote]
Onda se ispricavam,znam da ste u IGH pa me cudilo zasto odjedanput govorite o padu.
Mislio sam da se pretvarate u Lorisa [lol]
Zahvaljujem za tekst o Ekvadoru.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Kad se u 16:00 skinu dnevni(štekulantskotrejderski) nalozi lijepo se vidi da ponire prema 1700, a ova plitka obrana na 2000 ne može izdržati ni prodaju malih igrača. Oklada da sutra završava ispod 2000?




…i jos nesto [smiley]

Dionica je precjenjena na osnovu DLKV i ostalih građevinara.

Mislim da bi trenutno trebala biti negdje oko 1800 kn


Prodali ste IGH i usli u Dalekovod,ha?
Bilo bi zgodno dokupiti na 1800,pa onda uhvatiti rast kad se objave poslovi,jel?
Kolega,takvi planovi se u 90% slucajeva izjalove.Mislite da ste iznimka?

Nego,nisam do sada cuo nista u vezi Ekvadora,moze li netko upuceniji reci o cemu je rijec?
Hvala
[/quote]
Nema niti jedan razloga da bi ja usao u DLKV i nisam bio u njemu dugoooooo.
Moja je dionica IGH i u njoj sam 80% ,a vi kolega ako ste neupuceni nisam vam ja kriv.
Ima dosta postova od prije od kad sam u ovoj dionici .
Nisam druker vec samo iznosim radi ostalih kolega cinjenicno stanje naseg TK.
P.S. Nadam se da gledamo cijenu od 4000 kn krajem 04 mjeseca

lp
[/quote]
reci mi jedan razlog zašto imati blokiran novac u ovoj dionici do kraja 04 mjeseca?
imam cash 75% i bas bih voljela cuti jedan koristan savjet…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Dionica se vrti oko 2000kn samo i iz razloga što se očekuje projektiranje autoceste u CG ali kad bude svima jasno da od tog posla neće biti ništa jer kinezi to mogu projektirati za manje pare i nitko od njih nemože biti jeftiniji, kako u robi široke potrošnje tako i u projektiranju autocesta!!
Kinezi mogu imati koristi od naših građevinaca jedino u pogledu mehanizacije što će oni predpostavljam i iskoristiti, ali će oni o tome odlučivati a ne jedan Žderić, realna vrijednosta dionice i to trenuta je oko cca 1000kn!!
PS nisam vlasnik dionica a niti ču to postati sve dok neizvrše dokapitalizaciju kao što je to napravila ingra!!
LP

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Dionica se vrti oko 2000kn samo i iz razloga što se očekuje projektiranje autoceste u CG ali kad bude svima jasno da od tog posla neće biti ništa jer kinezi to mogu projektirati za manje pare i nitko od njih nemože biti jeftiniji, kako u robi široke potrošnje tako i u projektiranju autocesta!!
Kinezi mogu imati koristi od naših građevinaca jedino u pogledu mehanizacije što će oni predpostavljam i iskoristiti, ali će oni o tome odlučivati a ne jedan Žderić, realna vrijednosta dionice i to trenuta je oko cca 1000kn!!
PS nisam vlasnik dionica a niti ču to postati sve dok neizvrše dokapitalizaciju kao što je to napravila ingra!!
LP

Znači ti si bio sa Lomparom u Podgorici na veceri i rekao ti da igh nece nista projektirati,ali mozda kupe mehanizaciju pa je daju u podnajam.Znas li ti da nebi smio koristiti povlastene informacije,hanfa ce to provjerit.Sutra stavljam naloge na prodaju na 1800 al ne govori nikome

http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=7517

Kinezi ? kojima se 10 novogradnje sruši samo do sebe ? Govorite o kineskoj kvaliteti široke potrošnje od koje je 30 % zabranjeno u EU osim licencirane marke – brandovi koji su opet proizvodi sa zapada samo ih sklapaju kinezi..
Ak je tako onda ću na taj autoput samo sa Wranglerom

Čeka se ZL a ne CG

Kznezi.. Dal netko od vas, koji spominju kineze kao velike stručnjake u inženjerstvu, zna koliko kina kao država posjeduje naftnih nalazišta i rafinerija nafte? Mislim da će malo tko znati taj podatak,ali dobro. Tim pitanjem, želio sam skrenuti pažnju na njihovu sposobnost u inženjerstvu.

Što se tiče vrijednosti dionice IGH, mislim da o tome na ovoj temi jako žučno pišu oni koji recimo nisu u par tj uspjeli zaraditi poveču svotu novca kada je to bilo moguće. Realno ili ne, IGH se jako dobro drži i neće tako lako pasti sa ove stepenice. Oni koji kažu prenapuhana je ovo dionica, samo ću reć: sorry dečki/cure, nije! Možda da poližete jedan sladoled na štapiću u ovo gladno doba,pa vas to bude smirilo.

lp

Ako može jednom onda može i dvaput!

ide i Pelješki most u okvirima planiranih i odobrenih sredstava za ovu godinu..


Kinezi ? kojima se 10 novogradnje sruši samo do sebe ? Govorite o kineskoj kvaliteti široke potrošnje od koje je 30 % zabranjeno u EU osim licencirane marke – brandovi koji su opet proizvodi sa zapada samo ih sklapaju kinezi..
Ak je tako onda ću na taj autoput samo sa Wranglerom

kaj ti je,niti traktorom [lol]

New Report

Close