IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



strpljiv sam ja itekako strpljiv, ka snajperist… [cool]

kupovati ili prodavati pitanje je sad… [cool]
[/quote]

koliko će ovdje bit komentara narednih dana… [lol]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo



http://www.poslovni.hr/vijesti/erste-igh-moze-i-do-2427-kn-173483.aspx
vrijeme je za bjezaniju,,, [bye] [bye] [bye]

na temelju cega zakljucujes da treba izac van?

[/quote]
na temelju ludih gljiva, kad za par dana bukne neće svi stići unutra [wink]



http://www.poslovni.hr/vijesti/erste-igh-moze-i-do-2427-kn-173483.aspx
vrijeme je za bjezaniju,,, [bye] [bye] [bye]

na temelju cega zakljucujes da treba izac van?

[/quote]
Baš naprotiv vrijeme je za dokup .

interesantno ovo jutros, najavljiva se bježanija, dokup se povuka za 30 kn a ni b od bježanije,
triba se dokup izgleda spustit još niže pa možda krene bježanija… [lol]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

nikako mi nije jasno tko to prodaje za 2.103,00 ?


nikako mi nije jasno tko to prodaje za 2.103,00 ?

Ni ja .

Netko fino namjestio članak od 2500 Kuna po dionici, a vi ništa ?
Zar nema naivnih više ?

Ova dionica je fenom svih fenomena moram priznati. Što lošije fundamente imaju, što manje posla se objektivno nazire to dionica više raste, fenomenalno.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

milanv@ Rkocka @ oni sa malo vise staža na tk ,znaju o cemu govorim…ostali lupajte po asku do ciljane cjene
[wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

9 dionica protrgovano…



nikako mi nije jasno tko to prodaje za 2.103,00 ?

Ni ja .

Netko fino namjestio članak od 2500 Kuna po dionici, a vi ništa ?
Zar nema naivnih više ?

Ova dionica je fenom svih fenomena moram priznati. Što lošije fundamente imaju, što manje posla se objektivno nazire to dionica više raste, fenomenalno.
[/quote]
Kolega Loris tu se slažem s vama, ova dionica je napumpana do boli s obzirom na trenutnu situaciju.Pri kupnji ove dionice sve se temelji na nagađanjima s poslom u CG koja neme veze s realnošću.S obzirom na ostale građevinare ova je daleko najprecjenjenija.S ingrom se barem zna gdje je -na dnu i tu se već može špekulirati.Oprez budućim kupcima jer bi se ova cijena mogla urušiti kao kula od karata

boze dragi koliko dobrih ljudi da se brinu o nama koji smo u igh a i buducim kupcima bas lijepo


03.12.10.
Vidim da svi maštaju o nekim novim poslovima i o tome pišu po forumima(dakako mislim na igh),međutim od novih poslova za sada ništa i to trbate shvatiti.Danas igh nešto raste ali to je zbog ostalih dionica i vidjećete da drugi tjedan slijedi pad bez obzira na trejdere

samo da podsjetim na neke poštene i iskrene komentare… [lol]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

23.12.10-


kupovati ce on opet, ali po 1000

povijest se ponavlja opet i opet

nagli skok 50% pa lagani pad u okviru 60 dana, ali 70%

i tako netko stalno vrti igh u krug i jako dobro zaraduje u toj vrlo istancanoj igri.



agente10, ne mislim kupovati po 1400 već na puno manje.prije sam kupio po cca1200 ali mislim da ću ovog puta i za manje a ti kupuj sad

evo još malo…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close