IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-kinezi-cine-sve-da-posalju-ponudu-narednih-dana,106348.html

Taj autoput nije vrijedan ako se ne spoji sa Srbijom kojoj to nije u interesu ni u prioritetu. Srbija da bi napravila svoj dio autoputa tražiti će ustupke, a u Srbiji isto tako ima puno građevinara koji su jeftiniji od hrvatskih.


Taj autoput nije vrijedan ako se ne spoji sa Srbijom kojoj to nije u interesu ni u prioritetu. Srbija da bi napravila svoj dio autoputa tražiti će ustupke, a u Srbiji isto tako ima puno građevinara koji su jeftiniji od hrvatskih.

Ma nije ni važno šta je Srbiji u interesu. Važno je to da CG hoće svoju kičmu, a kinezi hoće luku Bar. Gradit će se to, vidjt ćeš, a što se tiće srba i mogučnosti da oni nešto tamo rade, mislim da nemaju šanse jer mi imamo reference koje oni nemaju, a to je u poslovnom svijetu danas vrlo važno za dobit posao.

lp

Ako može jednom onda može i dvaput!

lagano je krenulo…
🙂

Izgleda da je IGH u niskom startu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


strpljiv sam ja itekako strpljiv, ka snajperist… [cool]

kupovati ili prodavati pitanje je sad… [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

nista od navedenog..
samo strpljenja..
ovo je zagrijavanje na startnoj poziciji.



strpljiv sam ja itekako strpljiv, ka snajperist… [cool]

kupovati ili prodavati pitanje je sad… [cool]
[/quote]

Kolega, pa dajte mi jedan jedini dobar razlog za prodati i ja cu to uraditi, te mi, molim vas,preporucite sto da kupim za ovu poprilicnu svotu.Zapravo preporuku za onu koja ce vise rasti od IGH u sljedece dvije godine,
lp

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ponuda-za-bar-boljare-zapela-u-banci,106384.html
Hm, i Kinezi nešto zapinju. Sad kad i oni odustanu…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Vrijeme je i da se IGH vrati na razine iznad 2500 kuna. Osigurano je 300 mil. Eur za Pleso, ove godine će se graditi TE Obrovac u kojem će glavninu posla nositi IGH, ipak se smiješi Crna Gora, jer je kolega iz Konstruktora mogao samo Kinezima pokazivati projekt koji je vlasništvo IGH…. Ovo će ići u dvokoracima gore:-)



može neko stručan, pošten, iskren konačno da stavi graf s pravom analizom i savjetom za nas mlade i neiskusne investitore… unaprijed zahvaljujem…

Šta će ti nekakav poseban graf kad vidi ovo-
-ide ti most Pelješac-projekt IGH-320 mil. Eur,novac osiguran
-ide ti Pleso-300 mil Eur-novac osiguran
-ide ti most Sava Vc koridor-cca 100 mil Eur-novac osiguran
-ide ti posao u BIH na Vc koridoru-neki dan dobiven posao
-ide ti autoput u CG-Kinezi imaj novac,uz malo sreće ići će po IGH-ovom projektu
-ide ti tender za prugu Rijeka-Zagreb
-ove godine najavljen početak gradnje TE Obrovac IGH/austrijski partner,plin je već tamo….
Nije ti dovoljno???
[/quote]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

69, bio sam malo otišao na jedan cvijet koji je dobro potegnuo, ali sam se vratio u IGH sa istim brojem dionica, ali i dosta keša u đepu. Nisam očekivao da će i Kinezi kenjuckati.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

20.02.2011.


iako posjedujem ovu dionicu, ja bi volija da opet padne na oko 1000 kuna, a naravno da ne bi ima ništa protiv da je bude i po nominalnoj cijeni, ma može i ispod… [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close