IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro je to izveo ovaj sa 300 kom , stavi se malo ispod prva 2-3 bida, da poveća potražnju za duplo, sad je nestao.

sve se bojim da bi ovdje moglo biti gadnih opeklina

Biće navale [thumbsup]

Ako može jednom onda može i dvaput!

¸ma taj je scenarij bio dok je velik paket u jednom nalogu nema od tog nista da mu je bio cilj kupit isjeckao bi nalog

¸ma taj je scenarij bio dok je velik paket u jednom nalogu nema od tog nista da mu je bio cilj kupit isjeckao bi nalog


nesto se pokrenulo..
kakvi su ovo bidovi, po 300 komada..

Uvijek vam isto prodaju i prodaju po asku.

Danas su najviše porasli
1. Đakovština
2. IGH
3. Validus

bravo majstori .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ovo je drugo ovakvo podizanje cijene.. ali ne oterećuju me namjere… znam što se sprema… [thumbsup]
… i mi koji kupujemo IGH ne zamaramo se dnevnim kretanjima cijene !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


nema promjena u top 10… znači onaj pod 3 se zaustavija…
evo vrime od obida, zna li itko šta sad u beogradu piju…
vrlo malo komentara…a na KSST ludnica…svi tamo nešto pišu…
šta će bit kad se pribace odi…možda delux graf… [cool]


koja mizerija od trgovanja- po 1 ili 2 dionice se prodaju i kupuju, kao da se djeca igraju

čudno, nikako prodaja da se spusti ispod 2.190,00 kn… [lol]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

oce, oce, spustit ce se cijena ali na 2.300,00 kn..

Moram priznat da mi se trenutna situacija sviđa. Crobex trese trule jabuke dok zdrave ostaju na grani. Palac gore za IGH [thumbsup]

Ako može jednom onda može i dvaput!

zanimljiv je ovaj lik (ili likovi) – opet bid 200 kom i 300 kom , i odmah ljudi nasjedaju


zanimljiv je ovaj lik (ili likovi) – opet bid 200 kom i 300 kom , i odmah ljudi nasjedaju

pa dobro nije ni meni najasniji ali ili ima muda pa ga je toliko drzo jer ga je neko mogo i pjest da je bio zainteresiran ili ceka za istac

New Report

Close