IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Netko mudar u miru i tišini sakuplja dionice IGH do sad za više od 718,079,00 kuna taj sigurno zna što radi i neće baciti milijun uludo kao naivci koji prodaju .

a molim te možeš objasnit na čemu temeljiš zaključak da je danas samo jedan kupac na burzi kupovao IGH?

i zašto misliš da netko tko ulaže milju ne može to napraviti potpuno pogrešno, kao da bi bio prvi takav?
[/quote]

ja sam mu odgovorio ali vjerojatno sam pretjero pa sam izbrisan… 🙂

probat cu preformulirat, konstantno se ponavljaju iste fraze pa čak i floskule poput ove gore koleg Šogora

[/quote]

da se razumijemo, ja imam dionice IGH-a i vjerujem u rast i kad odlučim da je pravi trenutak kupit ću još, ali ne mislim niti ću drukat rast niti temeljim očekivanja rasta na ovakvim glupostima!!

temeljim na tome da je prema trenutnoj cijeni dionice vrijednost IGH-a cca. 45 milijuna eura???
što je notorna glupost, samo u investicijskim projektima (zemljištima) imaju daleko više (Ban Centar, Centar Bundek (iako je pitanje vrijedi li taj projekt išta), Radeljević (Du), IGH tornjevi, sada umjesto Kile – Nada Dimić, Šolta, zgrada na križanju Branimirove i Držićeve, poslovni prostori u vlasništvu povezanih tvrtki koje su kupili… i još nekoliko projektat stanogradnje u ZG.

i ostaje djelatnost, koja je u određenom trenutku došla u ozbiljne probleme i zbog tolikog broja ljudi i u opasnost da stvori minus veći od imovine, ali sam uvjeren, a i takva su mi najnovija saznanja – da se poslovanje stabiliziralo i sad samo može biti bolje. sa svih strana može samo biti bolje, trebat će vremena da se to i financijski pokaže, sigurno godinu dana, ali kad se to za godinu dana bude vidjelo u rezlultatima i kad stanje u građevini bude stabilnije IGH-a će vrijediti puno više.

i da dodam još jednu stvar – za stabilnost cijene dionice i realnije stanje cijene na burzi je svakako potreban strateški partner ( o tome su mnogi već ovdje pisali) – kada se to dogodi sve će biti drugačije.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.571 2,88 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.313 2,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 3.429 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 3.101 1,96 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐUKAN PETAR 2.616 1,65 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./JADRAN KAPITAL D.D. 2.199 1,39 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.966 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. STOJAN ANTE 1.525 0,96 Osnovni račun MOKOŠICA, HRVATSKA
10. ODVJET. DRUŠTVO HANŽEKOVIĆ, RADAKOVIĆ & PARTNERI 1.497 0,94 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 28,57

možda ima neko situaciju od prije misec-dva…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

..Ovo je mizerna cijena…nastavite mi nuditi
Čekam na kupnji !!!

Evo mi prilike da se jos ukrcam!!! IGH po diskontnoj cijeni he he. Tko zna kad ce opet ovako…
Bravo fondovski obaraci cijene! Da se i ja konacno jednom imam koristi od vasih spletkarenja.

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info

ovo kao da nude.. [shocked]

ocekuju se veliki poslovi za gradjevinare,zadnji je trenutak za kupiti IGH i ostale gradjevince po ovako niskim cjenama.evo link:http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/02/11/0527006.html?pos=n0

ako zatrese preko vikenda,u ponedjeljak pozitivna blokada.niko nece ni pogledati HT.:))))))))))))))


ocekuju se veliki poslovi za gradjevinare,zadnji je trenutak za kupiti IGH i ostale gradjevince po ovako niskim cjenama.evo link:http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/02/11/0527006.html?pos=n0

Nedaj boze da zatrese [pray] iako zivim van zagreba

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

eto,malo dobrih vjesti i vec je IGH u zelenom.:)))))))))))

ajde ne drukajte nepotrebno, nešto malo sam i ja kupija ovih dana… [rolleyes]
a sad se iskreno nadam da će zatresti malo jače…bar do 1.400,00 kn…
moram priznat da mi ponestaje sredstava, i neću čekat na 1.700,00 kn…
tu planiram iskrcat određenu količinu [thumbsup] kako bi ponovo kupio na 1.400,00 kn… [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Dionica se drži iznad 2000kn samo iz razloga jel se čeka objava natječaja za zračnu luku Pleso ali kada svima postane jasno da to nemože biti prije kraja ove godine znači negdje oko 10 mjeseca, vratiti će se na svoju realnu vrijednost a to je cca 1000kn!
Prva tvrtka koja će pobjediti na državnim natječajima biti će INGRA, živi bili pa vidjeli [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Dionica se drži iznad 2000kn samo iz razloga jel se čeka objava natječaja za zračnu luku Pleso ali kada svima postane jasno da to nemože biti prije kraja ove godine znači negdje oko 10 mjeseca, vratiti će se na svoju realnu vrijednost a to je cca 1000kn!
Prva tvrtka koja će pobjediti na državnim natječajima biti će INGRA, živi bili pa vidjeli [thumbsup]

A kad je zadnji put bila na toj ‘realnoj’ vrijednosti? Ovo je jedna od rijetkih dionica za koju netko kaže da je dvostruko skuplja od realne. Obično svi govore o podcijenjenim dionicama. [lol]

New Report

Close