IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisu mi bili jasni ovi koji su prodavali ispod 2100. meni dobro došlo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Kolega Stardust, obzirom na svoje iskustvo daj nas malo prosvijetli glede i u svezi kretanja IGH u zadnja dva dana, gdje je krenulo po zlu??? [cool]

eno sve sam ti ja objasnija, a sad vidi kako se kupnja digla sa 200 komada na 650 komada…
molim te prosvijetli ti mene malo pa mi reci oni koji kupuje jučer i danas kad i kome će prodavat… [lol]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo





Ja prodao, 10ak % u par dana mi je dosta

Takav rast je prebrz, mala korekcija vrlo vjerojatna

Kad padne ponovno kupujem [smiley]

hvala na pokolonu,
vidimo se na 5500 a vama i na 1700 bi bilo puno jer su mnogi znanci ovdje cekali na 700
[/quote]

nema na čemu, hoćete i za valentinovo ovakav poklon? [wink]
[/quote]

Naravno, dakel ja nisam burek investitor.Ovdje ostajem sljedece 2 godine. Vec sam obznanio da imam 28% HT a to nije malo. Stoga izvolite samo a ja cu vas vec docekati..no cekam da malo HT ode na cca 320 i tu sam ja na bidu IGH, don’t worry about that.
[/quote]

Dogovoreno, nakon svakog žešćeg pada rado ću kupovati od vas [thumbsup]

Htio sam reći prodavati vam nakon svakog žešćeg rasta



Kolega Stardust, obzirom na svoje iskustvo daj nas malo prosvijetli glede i u svezi kretanja IGH u zadnja dva dana, gdje je krenulo po zlu??? [cool]

eno sve sam ti ja objasnija, a sad vidi kako se kupnja digla sa 200 komada na 650 komada…
molim te prosvijetli ti mene malo pa mi reci oni koji kupuje jučer i danas kad i kome će prodavat… [lol]
[/quote]

Kako sam bio odsutan nisam se uključivao u diskusije….
Da otklonim neke sumnje i silna vračanja zašto IGH PADA!

Pored silnih novih projekata Dalmacija, Zgb….ipak je uprava IGH zaključila da ima previše djelatnika u svom resoru…..dijapazonu posla pa odlučila OTPUSTITI 200 LJUDI ….

PS Kako znamo da svi djelatnici imaju dionice IGH moguć razlog leži i utome da su odlučiki rasprodati dio svojih dionica……….

A možemo nagađat da je cijena namjerno podignuta na 2.000 – 2400 da bi imali bolju razinu izlazka kao nagradu za svoje djelovanje…

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Kolega Stardust, obzirom na svoje iskustvo daj nas malo prosvijetli glede i u svezi kretanja IGH u zadnja dva dana, gdje je krenulo po zlu??? [cool]

Ne vidim da je nešto krenulo po zlu, sve je OK [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Sutra su građevinci na redu… [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Sutra su građevinci na redu… [lol]

Na redu za sto?

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info


nešto ne valja…
do 2.500,00 kn ima oko 600 komada plus ovih 200 šta je nestalo…
Jure prikini s dijetom i lipo odi negdi na ručak, samo nemoj u kineski restoran to bi bilo previše… [lol]

ovo je napisano jučer… ukupno protrgovano oko 360 komada po cijeni oko 2.160,00 kn…
isto vridi i za danas…
ali danas je prošlo još i oko 330 komada po cijeni oko 2.111,00 kn…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Netko mudar u miru i tišini sakuplja dionice IGH do sad za više od 718,079,00 kuna taj sigurno zna što radi i neće baciti milijun uludo kao naivci koji prodaju .


Netko mudar u miru i tišini sakuplja dionice IGH do sad za više od 718,079,00 kuna taj sigurno zna što radi i neće baciti milijun uludo kao naivci koji prodaju .

a molim te možeš objasnit na čemu temeljiš zaključak da je danas samo jedan kupac na burzi kupovao IGH?

i zašto misliš da netko tko ulaže milju ne može to napraviti potpuno pogrešno, kao da bi bio prvi takav?



Netko mudar u miru i tišini sakuplja dionice IGH do sad za više od 718,079,00 kuna taj sigurno zna što radi i neće baciti milijun uludo kao naivci koji prodaju .

a molim te možeš objasnit na čemu temeljiš zaključak da je danas samo jedan kupac na burzi kupovao IGH?

i zašto misliš da netko tko ulaže milju ne može to napraviti potpuno pogrešno, kao da bi bio prvi takav?
[/quote]

ja sam mu odgovorio ali vjerojatno sam pretjero pa sam izbrisan… 🙂

probat cu preformulirat, konstantno se ponavljaju iste fraze pa čak i floskule poput ove gore koleg Šogora

New Report

Close