IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja prodao, 10ak % u par dana mi je dosta

Takav rast je prebrz, mala korekcija vrlo vjerojatna

Kad padne ponovno kupujem [smiley]

hvala na pokolonu,
vidimo se na 5500 a vama i na 1700 bi bilo puno jer su mnogi znanci ovdje cekali na 700
[/quote]

nema na čemu, hoćete i za valentinovo ovakav poklon? [wink]


Bok ekipa,

Što mislite o (pre)optimističnim procjenama sa nekih drugih foruma da bi IGH mogao doći do 7.000 do kraja godine? Meni se to čini kao SF, pogotovo ako rezultati izbora budu onakvi kakvi se očekuju…

Kako je krenulo , nema sumnje… [proud]

na 4300 sve prodajem...



Bok ekipa,

Što mislite o (pre)optimističnim procjenama sa nekih drugih foruma da bi IGH mogao doći do 7.000 do kraja godine? Meni se to čini kao SF, pogotovo ako rezultati izbora budu onakvi kakvi se očekuju…

Kako je krenulo , nema sumnje… [proud]
[/quote]

Sve sami pametnjakovići ovdje, ne znaš koji veći [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kako su neki pali na foru…..hhhhhh…….

na 4300 sve prodajem...

Pa ovo nije normalno!!! Kako se ekipa igra s ovom dionicom. Ovo je moguce samo na CROBEX-u!!! Jednog dana kad ja narastem veliki [(fond) manager] i ja cu se sa svojim kolegom [(fond) managerom] ovako igrati trgovanja dionica…. Prepustit cu citatelju samome da sam smisli termin kako nazvati ljude koji nasjedaju na ovakve fore…

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info

Samo da mi je znati koji MOZGOVI, izuzev ovih "postenih", prodaju po ovim cijenama. Ma jasno je to sve, zasto bih sacuvao dionicu i prodao je recimo za 2500 ili 3000kn, kad je mogu prodati odmah za 2000kn!!! Nego sta!

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info


Pa ovo nije normalno!!! Kako se ekipa igra s ovom dionicom. Ovo je moguce samo na CROBEX-u!!! Jednog dana kad ja narastem veliki [(fond) manager] i ja cu se sa svojim kolegom [(fond) managerom] ovako igrati trgovanja dionica…. Prepustit cu citatelju samome da sam smisli termin kako nazvati ljude koji nasjedaju na ovakve fore…

Izgleda da si i ti pao na foru !?

na 4300 sve prodajem...



Ajde od ovih drukera ovdje neka mi neko odgovori zašto ne kupujete pa imate lijepe količine do 2300.???
Vidite da vam niko ne prodaje zato lupi brate po asku na veselje [lol]

Ili niste sigurni u ono što pričate???

šta se ovo događa…
pa neće nijedan druker da odgovori… [undecid]
evo onda ja… [thumbsup]
već sam prije napisa da imam dionice kupljene na sramotno niskim cijenama…
po načinu kupnje (moje skromno mišljenje) vidjelo se kupuje i neko malo krupniji…
tehničari kažu target 2.300,00-2.500,00 kn…i to je dostignuto…
na razini 2.400,00 kn neko je krupno kupova, ali nažalost je posusta…
na razini 2.000,00 kn ponovo je sta u obranu i zadrža balončinu…
neki su drukali da ide na 1.400,00 kn…
ja jadan osta na 1.700,00 kn… [lol]
e sad tehničari kažu target 2.800,00-3.000,00 kn…
a nakon smirivanja kakvo vidimo ovih dana target 4.200,00 kn… [cool]
svako ima svoj način (stil [shocked]) trgovanja…

nisam siguran šta pričam…ali ako si čita moje komentare moga si zaključit da nisam druka…
[/quote]

šta se ovo događa… [shocked]
sve potrebne pripreme su odrađene na nekim dionicama prethodnih dana…
danas te dionice snažno rastu, i tamo se piše o novim targetima,a ko je kupova prethodnih dana sad se lagano iskrcava… [lol]
usput lagano kao jučer stiskamo na IGH, pišemo o balončini a u stvari u tišini dokupljujemo… [rolleyes]
nesigurni koji uvažavaju mišljenja i preporuke na forumu sad prodaju IGH ( ma ne samo IGH) i pokušavaju kupit one koje su odradile snažan rast, nakon toga dionice tipa IGH snažno rastu (pa targeti su poznati [cool])
a oni se opet sa zakašnjenjem vraćaju, jer opet će biti posla, europa snažno raste na krilima građevinskog sektora, opet se Juri vratija apetit, kreće CG…
na targetu 2.800,00-3.000,00 kn se iskrcavamo,a pišemo o targetu 3.500,00-4.200,00 kn… [rolleyes]
samo ja sam mlad i neiskusan,strah me šišanja… [sad] srića nemam puno dionica IGH s prosjekom…
[rolleyes] [rolleyes]

nekoliko komentara ste mi izbrisali sad me samo zanima da li će i ovaj stradat…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


Izgleda da si i ti pao na foru !?

Hmmm [wink] Pa zasto bih onda pisao nesto ovakvo, ako sam pao na takve gluposti. Da budem iskren da sad svi prodaju za 500kn, ja je iz inata ne bih prodao pa makar popu*io svu lovu!! Ali neka pametnajkovici prodaju kad nemaju strpljenja.

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info




Ja prodao, 10ak % u par dana mi je dosta

Takav rast je prebrz, mala korekcija vrlo vjerojatna

Kad padne ponovno kupujem [smiley]

hvala na pokolonu,
vidimo se na 5500 a vama i na 1700 bi bilo puno jer su mnogi znanci ovdje cekali na 700
[/quote]

nema na čemu, hoćete i za valentinovo ovakav poklon? [wink]
[/quote]

Naravno, dakel ja nisam burek investitor.Ovdje ostajem sljedece 2 godine. Vec sam obznanio da imam 28% HT a to nije malo. Stoga izvolite samo a ja cu vas vec docekati..no cekam da malo HT ode na cca 320 i tu sam ja na bidu IGH, don’t worry about that.

Kolega Stardust, obzirom na svoje iskustvo daj nas malo prosvijetli glede i u svezi kretanja IGH u zadnja dva dana, gdje je krenulo po zlu??? [cool]

Lagani predah, ništa strašno.. Dionica je u rastućem trendu, odnosno tržište je u rastućem trendu tako da nema brige..

[img][/img]

New Report

Close