IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ekipa, IGH je u slobodnom padu, možda je vrijeme da pozovete Seebiz ?

Evo naslova : Radić i Kina u pregovorima u opuštenoj atmosferi Zračne luke Zagreb.

Evo stiglo ;
http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/igh-i-stipic-grupa-radovi-na-nadi-dimic-pocinju-narednih-mjeseci,104866.html

P.S. pazite se ove dionice, previše optimista bez pokriča dobiva sve stotke, izgleda da će ovdje ozbiljnije istresanje po bidu .
Uostalom trend IGH je poznat, tjedan dana dolje, pa tjedan gore……, a danas je prvi dolje !!!!!!!!!!!
[/quote]
Ako ste tako dobar poznavatelj trenda,kako to da gomilate brutalne gubitke?
Ovo su sve dobre vijesti za IGH i nemojte biti zlobni. Ne mislite da ce velike poslove dobivati moj susjed koji u svom projektantskom uredu ima 4 zaposlena,hm?
[/quote]

Na ovom forumu svi znaju više od mene za moje gubitke ili dobitke ?

Nema većeg smeća od dionice IGH na ZSE, a samo zato jer nemate mjere ni obrza u obmani naivnih.
Nadam se i da će netko provjeriti sklad osobnih financija Seebiz novinara i njihove redovne plaće, a na taj način i doči do sindikata na ovoj dionici.
Znate kako ljudi pjevaju na određenim mjestima za ojevanje ? Ma nema toga Slavuja !

Tik-tak, tik-tak….. BLJAK.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





Ekipa, IGH je u slobodnom padu, možda je vrijeme da pozovete Seebiz ?

Evo naslova : Radić i Kina u pregovorima u opuštenoj atmosferi Zračne luke Zagreb.

Evo stiglo ;
http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/igh-i-stipic-grupa-radovi-na-nadi-dimic-pocinju-narednih-mjeseci,104866.html

P.S. pazite se ove dionice, previše optimista bez pokriča dobiva sve stotke, izgleda da će ovdje ozbiljnije istresanje po bidu .
Uostalom trend IGH je poznat, tjedan dana dolje, pa tjedan gore……, a danas je prvi dolje !!!!!!!!!!!
[/quote]
Ako ste tako dobar poznavatelj trenda,kako to da gomilate brutalne gubitke?
Ovo su sve dobre vijesti za IGH i nemojte biti zlobni. Ne mislite da ce velike poslove dobivati moj susjed koji u svom projektantskom uredu ima 4 zaposlena,hm?
[/quote]

Na ovom forumu svi znaju više od mene za moje gubitke ili dobitke ?

Nema većeg smeća od dionice IGH na ZSE, a samo zato jer nemate mjere ni obrza u obmani naivnih.
Nadam se i da će netko provjeriti sklad osobnih financija Seebiz novinara i njihove redovne plaće, a na taj način i doči do sindikata na ovoj dionici.
Znate kako ljudi pjevaju na određenim mjestima za ojevanje ? Ma nema toga Slavuja !

Tik-tak, tik-tak….. BLJAK.
[/quote]
Ovako izgleda vase iskustvo sa IGH:
Kupili ste IGH,navijali za rast,onda je IGH poceo padati,prodali ste IGH sa velikim gubitkom,poceli ste njezno i decentno pljuvati po IGH,onda ste se poceli nasladjivati kad je jos vise pao.Sad kad raste i kad se sredjuju neke stvari u samoj firmi,vi ste bijesni i od muke ste poceli brutalno pljuvati po dionici.
Kako vas nije stid reci da je firma sa 700 inzinjera najvece smece?
Tko nagovara na kupnju? Svaka dionica nosi rizik sa sobom,samo sto IGH nosi potencijalno najvecu dobit.Ako ce netko na temelju mog ili vaseg pisanja kupiti ili prodati dionicu,stvarno treba izgubiti sav novac.
Samo bih jos dodao da vasi pokusaji duhovitog pisanja nisu niti malo duhoviti,nemojte se vise truditi.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

kolega broj 333,

1. napisao sam dionica IGH, radnike ni u kontekstu nisam spomenuo . Kupio sam davno IGH u dobroj vjeri, ali da postoji ovako dobro organizirana skupina lopova na IGH tada nisam znao . Ima ih naravno i na drugim pogodnim dionicama, ali samo glume ove profiće s IGH, čak su smješni.
2. imao sam priliku kupiti IGH i po 500 Kuna jeftinije nego sam prodao, ali nisam i neću !
3. ponavljam IGH dionica je najveće smeće iza koje stoji najbolje organizirani kriminal na burzi. IGH ima visoku cijenu, zanči uz mali promet dionica postiže se dovoljna financijski promet za malverzacije, dionica je pritom dovoljno likvidna , ne brane je fondovi, ima određeni respekt poštovanja među malim dioničari ili sveskupa odlična priča za leglanu i organiziranu krađu. Bez sindikata ova dionica trenutno nebi vrijedila ni 250 Kuna . U tom kontekstu ispada da je sindikat poželjna institucija na ovoj dionici. To što svaki mjesec ogule male dioničare po 1-3 milijuna Kuna to i nije toliko bitno ?
4. nadam se da državna tijela imaju tih naznaka i rade na tome.
5. kada bi se počistilo to smeće ( sindikat, seebiz plaćeni novinari …) to bi svima išlo u korist ; IGH najprije, kulturi novinarstva, malim dioničarima i posebno državi koja će se od sindikata masno naplatiti !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


kolega broj 333,

1. napisao sam dionica IGH, radnike ni u kontekstu nisam spomenuo . Kupio sam davno IGH u dobroj vjeri, ali da postoji ovako dobro organizirana skupina lopova na IGH tada nisam znao . Ima ih naravno i na drugim pogodnim dionicama, ali samo glume ove profiće s IGH, čak su smješni.
2. imao sam priliku kupiti IGH i po 500 Kuna jeftinije nego sam prodao, ali nisam i neću !
3. ponavljam IGH dionica je najveće smeće iza koje stoji najbolje organizirani kriminal na burzi. IGH ima visoku cijenu, zanči uz mali promet dionica postiže se dovoljna financijski promet za malverzacije, dionica je pritom dovoljno likvidna , ne brane je fondovi, ima određeni respekt poštovanja među malim dioničari ili sveskupa odlična priča za leglanu i organiziranu krađu. Bez sindikata ova dionica trenutno nebi vrijedila ni 250 Kuna . U tom kontekstu ispada da je sindikat poželjna institucija na ovoj dionici. To što svaki mjesec ogule male dioničare po 1-3 milijuna Kuna to i nije toliko bitno ?
4. nadam se da državna tijela imaju tih naznaka i rade na tome.
5. kada bi se počistilo to smeće ( sindikat, seebiz plaćeni novinari …) to bi svima išlo u korist ; IGH najprije, kulturi novinarstva, malim dioničarima i posebno državi koja će se od sindikata masno naplatiti !


Znaci ,mislite da je dobra firma,ali dionica joj ne vrijedi ni 250 kn? Pa kako si vi to zamisljate?
Dobra firma ima i dobru cijenu dionice.Nije dionica zivi organizam.
Ove price o sindikatu niti shvacam niti pokusavam shvatiti.Mene na nista ne mogu nagovoriti,a nek pisu po forumu sta god hoce (odnosno ono sto moderatori dozvole)

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


kolega broj 333,

1. napisao sam dionica IGH, radnike ni u kontekstu nisam spomenuo . Kupio sam davno IGH u dobroj vjeri, ali da postoji ovako dobro organizirana skupina lopova na IGH tada nisam znao . Ima ih naravno i na drugim pogodnim dionicama, ali samo glume ove profiće s IGH, čak su smješni.
2. imao sam priliku kupiti IGH i po 500 Kuna jeftinije nego sam prodao, ali nisam i neću !
3. ponavljam IGH dionica je najveće smeće iza koje stoji najbolje organizirani kriminal na burzi. IGH ima visoku cijenu, zanči uz mali promet dionica postiže se dovoljna financijski promet za malverzacije, dionica je pritom dovoljno likvidna , ne brane je fondovi, ima određeni respekt poštovanja među malim dioničari ili sveskupa odlična priča za leglanu i organiziranu krađu. Bez sindikata ova dionica trenutno nebi vrijedila ni 250 Kuna . U tom kontekstu ispada da je sindikat poželjna institucija na ovoj dionici. To što svaki mjesec ogule male dioničare po 1-3 milijuna Kuna to i nije toliko bitno ?
4. nadam se da državna tijela imaju tih naznaka i rade na tome.
5. kada bi se počistilo to smeće ( sindikat, seebiz plaćeni novinari …) to bi svima išlo u korist ; IGH najprije, kulturi novinarstva, malim dioničarima i posebno državi koja će se od sindikata masno naplatiti !


Kolega Loris
Dionice rastu i padaju onako kako moraju a ne kako mi želimo..
Radi se o ponudi i potražnji a osnov su poslovanje kao i informacije koje se različito tumače..
Zato neki kupuju a neki prodaju na istu vijest..
Ima li tu obmana, prodavanja magle, krivo interpretiranih i lažnih informacija?
Dabome da ima…ima toga koliko hoćeš
Bi li te to trebalo pretjerano zamarati u životu?
Zašto bi se ti zamarao s time?
Nitko ne može znati sve kao i gdje će dionica krenuti sutra..
Toliko je detalja koji na to utječu da je praktički nemoguće predvidjeti sve..
Ono što se može učiniti je odrediti nekakvu ulaznu cijenu temeljenu na fundamentalnim(može i tehničkim…sasvim svejedno) pokazateljima, zatim odrediti ciljanu cijenu i ponašati se u skladu sa novopristiglim informacijama(izvješća, novi poslovi, možda gubitak nekakvih poslova i sl.)
Ako se tvoji planovi izjalove dionicu treba prodati ili smanjiti izloženost(možda samo smanjiti ciljanu cijenu)
U slučaju pada vrijednosti dionice a ne i tvojih očekivanja dionicu i dokupiti, zašto ne?
Varijacija ima milion ali ono što bi trebalo biti pravilo svima koji ulažu na burzi..
Nitko..ali nitko ne snosi krivicu za promašena ulaganja osim nas samih.
Zato prihvati svoju pogrešku a ne cmizriti ovdije iz dana u dan…proklinješ i upravu i sindikat i novinare, sve živo i mrtvo samo sebi opraštaš sve
I probaj okrenuti ploču..šta je sa onim koji je kupio recimo na 1300-1400?
Njegovo mišljenje o dionici je potpuno obrnuto od tvoga..
Zašto bi ti bio u pravu a ne on?

sijem žito raste grahorica


Jedno je sigurno, IGH više neće biti što je bio, ovih mjeseci ima previše prevrtanja u i oko firme, te mislim da će izači kao potpuni gubitnici ili pobjednici .Dobra je tvrtka, ali imaju teret državnih makinacija pa maraju nahraniti vuka da sve ovce budu na broju, poželimo im uspijeh u borbi .

…Tako je Loris pisao u 6. mj. 2010.
– O Bože kako prevrtljivih ljudi ima na ovom forumu
– Još na moju nesreću stalno na ovoj temi IGH
– Srećom ima Ignore opcija !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA


Koja?

malo bolje procitaj pa ces shvatiti.
[/quote]
Iskreno, prema grafu izglednija je ona kojoj se vi ne nadate, ali tko će znati, pogotovo s ovako volatilnom dionicom.
Vidjet ćemo kuda će IGH u sljedećih par dana.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

danas su vam ju malo spustili, plasirali par placenih oglasa preko seebiza i sutra IGH raste…da se decki istovare…

pa onda opet u krug …
lp

buksa

"Day after yesterday"

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Datum objave: 9.2.2011 | 16:27
Zadnja izmjena: 9.2.2011 | 16:28
NAJAVE
PRED DIONICOM IGH NOVI VELIKI RAST
IGH i Stipić Grupa: Radovi na "Nadi Dimić" počinju narednih mjeseci
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Stipić Grupa i Institut IGH nastavljaju suradnju na razvoju projekta Nada Dimić u Branimirovoj ulici u Zagrebu, a radovi bi se trebali intenzivirati narednih mjeseci, priopćile su dvije tvrtke.

Priopćenje je uslijedilo nakon objave potpisivanja ugovora o prijenosu poslovnih udjela, kojim su Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) i Stipić Grupa postali vlasnici jednakih udjela od po 50 posto temeljnog kapitala u društvu Elpida d.o.o. u čijem je vlasništvu nekretnina nekadašnje tvornice Nada Dimić u Branimirovoj ulici u Zagrebu.

Stipić Grupa i IGH zajedno će razviti projekt koji će biti poslovne namjene te će ga ponuditi na tržištu kao atraktivnu gradsku lokaciju s izrazitim prometnim i arhitektonskim atributima uvažavajući pritom odredbe konzervatora i ostalih nadležnih ustanova, kaže se u priopćenju.

Najavljuje se da će radovi biti intenzivirani u sljedećim mjesecima. Partneri ističu da u projektu Nada Dimić nastavljaju suradnju započetu na projektima Ban i Bundek na kojima su radovi u tijeku. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

kako je ovo boldano + [thumbsup] uteklo iz "bez cenzure"? alo moderatori, ima li koga? otelo vam se s lanca i trci po dvoristu

Kolega Loris
Dionice rastu i padaju onako kako moraju a ne kako mi želimo..
Radi se o ponudi i potražnji a osnov su poslovanje kao i informacije koje se različito tumače..
Zato neki kupuju a neki prodaju na istu vijest..
Ima li tu obmana, prodavanja magle, krivo interpretiranih i lažnih informacija?
Dabome da ima…ima toga koliko hoćeš
Bi li te to trebalo pretjerano zamarati u životu?
Zašto bi se ti zamarao s time?
Nitko ne može znati sve kao i gdje će dionica krenuti sutra..
Toliko je detalja koji na to utječu da je praktički nemoguće predvidjeti sve..
Ono što se može učiniti je odrediti nekakvu ulaznu cijenu temeljenu na fundamentalnim(može i tehničkim…sasvim svejedno) pokazateljima, zatim odrediti ciljanu cijenu i ponašati se u skladu sa novopristiglim informacijama(izvješća, novi poslovi, možda gubitak nekakvih poslova i sl.)
Ako se tvoji planovi izjalove dionicu treba prodati ili smanjiti izloženost(možda samo smanjiti ciljanu cijenu)
U slučaju pada vrijednosti dionice a ne i tvojih očekivanja dionicu i dokupiti, zašto ne?
Varijacija ima milion ali ono što bi trebalo biti pravilo svima koji ulažu na burzi..
Nitko..ali nitko ne snosi krivicu za promašena ulaganja osim nas samih.
Zato prihvati svoju pogrešku a ne cmizriti ovdije iz dana u dan…proklinješ i upravu i sindikat i novinare, sve živo i mrtvo samo sebi opraštaš sve
I probaj okrenuti ploču..šta je sa onim koji je kupio recimo na 1300-1400?
Njegovo mišljenje o dionici je potpuno obrnuto od tvoga..
Zašto bi ti bio u pravu a ne on?

poštovani lime potpisujem sve ovo gore šta ste napisali [thumbsup]
i dodajem: svako ima svoj način ( stil ) trgovanja…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

IGH tone, nestala je potpora sindikata i kreće rušenje ispod 2000 kn ??

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close