IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

počišćeno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premijerka je najavila sve silne projekte za ovu i iduću godinu. Zna se koja firma je glavni akter za ta pitanja jer kako i sami kažu: "gotovo da nema niti jednog objekta, ceste, tunela ili mosta u Hrvatskoj za koji upravo IGH nije radio projektiranje ili nadzor, kontrolirao kvalitetu gradnje, izrađivao studije ili davao stručna mišljenja i vještačenja".
[/quote]

kolega, ako se uzdate u premijerku i njena obecanja te na temelju njih investirate svoj novac na burzi, ne bih vam bio u kozi…

lp

buksa

"Day after yesterday"


Premijerka je najavila sve silne projekte za ovu i iduću godinu. Zna se koja firma je glavni akter za ta pitanja jer kako i sami kažu: "gotovo da nema niti jednog objekta, ceste, tunela ili mosta u Hrvatskoj za koji upravo IGH nije radio projektiranje ili nadzor, kontrolirao kvalitetu gradnje, izrađivao studije ili davao stručna mišljenja i vještačenja".

kolega, ako se uzdate u premijerku i njena obecanja te na temelju njih investirate svoj novac na burzi, ne bih vam bio u kozi…

lp

buksa
[/quote]
i neces kolega biti u njegovoj kozi jer dok on bude zbrajao zaradu takvi kao ti ce te plakati za propustenom prilikom.
Neznam koji ste Vi investitor ako neuđete u dionice građevine jer je ocito da slijedi streloviti rast.

lp i bez uvrede kolega

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Premijerka je najavila sve silne projekte za ovu i iduću godinu. Zna se koja firma je glavni akter za ta pitanja jer kako i sami kažu: "gotovo da nema niti jednog objekta, ceste, tunela ili mosta u Hrvatskoj za koji upravo IGH nije radio projektiranje ili nadzor, kontrolirao kvalitetu gradnje, izrađivao studije ili davao stručna mišljenja i vještačenja".

kolega, ako se uzdate u premijerku i njena obecanja te na temelju njih investirate svoj novac na burzi, ne bih vam bio u kozi…

lp

buksa
[/quote]
pa ne budi mi u koži onda.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nema vise IGH ispod 2000 kn [thumbsup]
Steta naloga koji cekaju na cijeni 1700 [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ode IGH … +++++ ffffiiijjuuuuuuu….

Gledam ova nova izvješća i imam par pitanja za poznavatelje.
U rashodima pod stavkom povećanje vrijednosti gotovih proizvoda pojavljuje se -70 mil. kuna, u materijalnim troškovima -22 mil. kuna i vrijednosno usklađenje -5 mil. kuna. Sve te stavke u istom razdoblju prošle godine su bile u plusu. Kakav bi utjecaj na rezultat imale te stavke kada bi bile nula.
Meni se čini da su pogriješili u izvještaju.



Premijerka je najavila sve silne projekte za ovu i iduću godinu. Zna se koja firma je glavni akter za ta pitanja jer kako i sami kažu: "gotovo da nema niti jednog objekta, ceste, tunela ili mosta u Hrvatskoj za koji upravo IGH nije radio projektiranje ili nadzor, kontrolirao kvalitetu gradnje, izrađivao studije ili davao stručna mišljenja i vještačenja".

kolega, ako se uzdate u premijerku i njena obecanja te na temelju njih investirate svoj novac na burzi, ne bih vam bio u kozi…

lp

buksa
[/quote]
i neces kolega biti u njegovoj kozi jer dok on bude zbrajao zaradu takvi kao ti ce te plakati za propustenom prilikom.
Neznam koji ste Vi investitor ako neuđete u dionice građevine jer je ocito da slijedi streloviti rast.

lp i bez uvrede kolega
[/quote]

bez brige, ne vrijedjaju me vasa predvidjanja rasta IGH-R-A…vise me zabavljaju razlozi jer ako cemo posteno onda politika kao generator rasta i nije bas najbolja referenca s obzirom da ce HDZ tesko prezivjeti sljedece izbore.

Ne bih zelio da se ovaj post tretira kao neki nagovor ili druk, samo iznosim svoj stav.

nemam igh, ali ga pratim kao i sve likvidnije dionice…

lp

buksa

"Day after yesterday"

jednostavno je nevjerojatno da nakon što je protrgovana cca 7-10 milijuna kuna skoro da nema promjene u prvih top 10.
"do duše" nešto su prodavali :
– ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
– RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.

Nevjerojatno koja likvidnost bez bitnije promjene u top 10 a free flot skoro pa 100%.
Zanimljivo je naglasiti da samo sa 1513 dionica ulazite u društvo najvećih a za to je bilo potrebno izdvojiti cca 1.7 – 3 milijuna kuna.

Treba skoknuti do SDA i vidjeti tko tu sve trguje i pod kojim sve skrbničkim računima se skriva.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

p..s
Stojim kod mog starog mišljenja da je firma još uvijek dobro vođena i da radi u skladu sa očekivanjima a dionica "totalni fijasko" te manita gore i dolje – jednostavno nema stabilne strukture dioničara ili velikog investitora (npr mirovinskog fonda) koji bi amortizirao jake uspone i padove.
Usput ATH je bio na 16.000 kn a sad je na 2.200 kn što za najveće firme i dionice RH nije slučaj.
Ali da se ne ponovaljam,……………………….

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju IGH-R-A ili bilo koje druge dionice na ZSE ili šire.

p.s.
Žao mi je što ova firma nema volje ili interesa, ili znanja da privuče stabilne i dugoročne investitore kao što je slučaj u mnogim blue chip dionicama .
Igh-r-a stabilnu strukturu i velike investitore zaista zaslužuje.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Bit će kolega kad bude cijena 5000 kn i kad se otvore novi poslovi koji
se najavljivaju na sva zvona.
Trebamo prvo mi zaraditi,pa tek onda ostali veći investitori koji će držati cijenu preko 5000.
Ovo je dosta spekulativna dionica gdje se nemjesaju fondovi jer s njom rade fond menadjeri sa svojim skrbnickim računima i od njih će kupovati fondovi za koji oni rade po
dosta većim cijenama.

To je moje mišljenje jer je nemoguće ovako likvidna dionica ,a da nema veceg igrača.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/IGH-iz-gubitka-u-dobitak

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close