IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/grupa-igh-s-dobiti-od-289-milijuna-kuna-170696.aspx

Usporedbe radi, kompanija je godinu ranije bilježila kvartalni gubitak od 28,70 milijuna kuna.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovo je vise nego dobro izvjesce u godini u kakvoj smo bili.Cijena dionice opravdava ovu razinu bez kalkulacija o novim poslovima.Ukoliko se dobija koji novi i veliki posao mislim da ce eksplodirati.Ova cijena nije ukalkulirala mogucnost posla u cg ili negdi drugo.Neopravdano je bila podcijenjena previse od ostatka trzista .Sad ce se honorirat na burzi svaki posao ,mislim da je dno ovdje davno dotaknuto i strpljive cekaju lipi dani u ovoj dionici.

izvješće je tako-tako, ni smrdi ni miriši, a teško da opradava cijenu IGH iznad 2000 kn


izvješće je tako-tako, ni smrdi ni miriši, a teško da opradava cijenu IGH iznad 2000 kn

Kolega očito je da nemate ovu dionicu, predviđali ste i 700 k ne tako davno, dali bi tada kupili.Vjerovatno nebih,a kobi vama svima ugodio.Te vam nevalja projekat nove zračne luke , te termoelektrana, te CG ,Svuda urote.Pa nečitajte i nekomentirajte ako niste unutra.Nije vam još kasno kupite bar jednu, uspio sam kolegu Vranju nagovorit-kaže daje kupio.


izvješće je tako-tako, ni smrdi ni miriši, a teško da opradava cijenu IGH iznad 2000 kn

HAHAHA,cuj ovoga…Jadno kolega,jadno.

Iskreno,nisam ocekivao dobit,ali ovo bi mogao biti pokretac za neki mali rast i stabilizaciju cijene.
Sve u svemu ,zadovoljan sam.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”



izvješće je tako-tako, ni smrdi ni miriši, a teško da opradava cijenu IGH iznad 2000 kn

HAHAHA,cuj ovoga…Jadno kolega,jadno.

Iskreno,nisam ocekivao dobit,ali ovo bi mogao biti pokretac za neki mali rast i stabilizaciju cijene.
Sve u svemu ,zadovoljan sam.
[/quote]
Premijerka je najavila sve silne projekte za ovu i iduću godinu. Zna se koja firma je glavni akter za ta pitanja jer kako i sami kažu: "gotovo da nema niti jednog objekta, ceste, tunela ili mosta u Hrvatskoj za koji upravo IGH nije radio projektiranje ili nadzor, kontrolirao kvalitetu gradnje, izrađivao studije ili davao stručna mišljenja i vještačenja".

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kakko je netko lijepo pomeo prodaju sve do 2100

Eno Thnk raste, sve raste ali igh kao stoji. neće dugo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

neko stavio primamljivu kupnju na 2,110,00, mislim oko 83 komada i lagano se topi, ljudi lagano prodaju., jos malo pa nestalo..


Kakko je netko lijepo pomeo prodaju sve do 2100


neko stavio primamljivu kupnju na 2,110,00, mislim oko 83 komada i lagano se topi, ljudi lagano prodaju., jos malo pa nestalo..


šta se ovo događa… [shocked]
zašto taj nema strpljenja…
pa ovdje stručnjaci kažu da to ide 1.400,00-1.700,00kn… [lol]
još kad se makne s prodaje onih 133 komada…
a možda je ovaj kupova po 2.400,00 kn prije neki dan,pa sad dokupljuje…
čekam ja i dalje na 1.700,00 kn… [kiss]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


šta se ovo događa… [cool]

čini mi se da bi tribalo platit Juri marendu… [lol]
a i novinaru bar piće…

čudno niko ne prodaje… a kupnja se lagano slaže…
taman je vrime od obida… biće se čeka da Jure završi… [rolleyes]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

kupnja je sve nervoznija.

ako se počisti ovo do 2140 bit će vrlo zabavno [thumbsup]

New Report

Close