IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imate FI

neloše izvješće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

di?

jako dobro koliko sam vidija


di?

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2010-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

pozitivna nula = promjena trenda!

pod materijalne troškove su stavili – 22 milijuna kn…kako to

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ima ko 150 000 kn za posudit? ovog na 2100 će rascufat.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Je li neko malo bolje pogledao ovaj konsolidirani izvještaj? Zbrajam te njihove poslovne rashode i nikako ne mogu doći do brojke koju su oni stavili (123.196.137 kn). Baš me zanima kako će to biti objašnjeno u revizorskom izvještaju.


pod materijalne troškove su stavili – 22 milijuna kn…kako to

da, to i mene zanima?
i još povećanje vrijednosti zaliha nedovršene proizvodnje – 70 milja????

to je iz povezanih društava, jer toga nema u nekonsolidiranom.

jedino što mi ima logike je da su to zalihe nedovršene proizvodnje koje su bile prikazane u nekom od projekata koje su prodali (odnosno u kojem su prodali udio, npr. Centar Črnomerec ili Centar Bundek), te ih sad treba umanjiti nakon prodaje udjela isto tako i za materijalne troškove.


Je li neko malo bolje pogledao ovaj konsolidirani izvještaj? Zbrajam te njihove poslovne rashode i nikako ne mogu doći do brojke koju su oni stavili (123.196.137 kn). Baš me zanima kako će to biti objašnjeno u revizorskom izvještaju.

kad malo bolje pogledam čini mi se da je – ispred 70 milja u povećanje vrijednosti zaliha pogreška ili se ta stavka oduzima jer u tom slučaju se dolazi do te brojke od 123 mil? jel ima netko sa malo više računovodstvenih znanja?

da ti minusi su za obrazloženje! inače nije loše- očekivano , prihodi na godišnjoj razini oko 520 i nešto mil kn, rashodi oko 515, dobit prije poreza oko 8,5 mil kn..sasavim solidno s obzirom na to kakva je godina bila! Ova ce sigurno biti bolja!

New Report

Close