IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


*bingo*: ” Dobra ti je ova [smiley1] Taj isti kolega enteritititis je mislio da ćemo danas možda probiti “magični broj”, a lijepo sam juče rekao da ćemo danas prije na 11k nego na 10k i bio sam u pravu! [smiley1] ” Može kolega entretitis govoriti šta hoće, ali sa podrškom u informacijama. Ne kužim ih, pa šta im 10250kn jučer nije bilo jeftino, i još bi jeftinije. To prelazi granicu ukusa…. [smiley1][smiley1][smiley1]

Probalo se rušiti 10k,ali koliko sam vidio, ima sličnu obranu kao i Tehnika…..

Nije baš kao na tehnici pošto je tamo stajala bomba od 600 kom na 10100, a takve obrane baš i nije bilo na IGH. Sve u svemu najbitnije je da smo krenuli gore [smiley2].

14.04.2008.


Probalo se rušiti 10k,ali koliko sam vidio, ima sličnu obranu kao i Tehnika…..

Bogmec sam se jucer nakupovao ovdje da me sve sram. Danas opalio na slican nacin po dlkv.

Glasnogovornice gdje si? Ja trpao danas i jucer (pogotovo jucer) onako u tackama po zidarski….. [smiley2]

skype - ivek1234


matrix90: ” Probalo se rušiti 10k,ali koliko sam vidio, ima sličnu obranu kao i Tehnika….. ” Bogmec sam se jucer nakupovao ovdje da me sve sram. Danas opalio na slican nacin po dlkv. Glasnogovornice gdje si? Ja trpao danas i jucer (pogotovo jucer) onako u tackama po zidarski….. [smiley2]

Bio na putu 2 dana, čini mi se ovo keša što sam mislio uzeti ht ide u IGH,još kad se objavi ovaj poslić 15k biti
će jeftino.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Možda nije mjesto čak ni ne mislim da izbori mogu uticati na IGH ako drugovi dođu.No s ovim dnevnim biserima čak je i moja baka (koja je nekad bila drugarica )izjavila da njezini pričaju bedastoće.
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Možda nije mjesto čak ni ne mislim da izbori mogu uticati na IGH ako drugovi dođu.No s ovim dnevnim biserima čak je i moja baka (koja je nekad bila drugarica )izjavila da njezini pričaju bedastoće.
[smiley2]

Ima IGH postavu i za drugove! [smiley1]

skype - ivek1234

Glasnogovorniče, daj reci samo za taj “poslić” (neke informacije imam), na koji misliš, na onaj što će se vani dobit ili onaj kod nas?

14.04.2008.


Glasnogovorniče, daj reci samo za taj “poslić” (neke informacije imam), na koji misliš, na onaj što će se vani dobit ili onaj kod nas?

Kolega, vi bi sad da sutra ode do 20k kuna, e pa nije to samo tako.
Ja mislio guštati još par mjeseci prije toga.
Mislim da ćemo dobiti posao vani i kod nas.
[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


hvala svima koji si mi jučer omogučili da nenamjenski kredit pbz-a iskoristim pametnije nego cijeli HT .
10 x 10,500 kupljeno !!
prodaja za godinu dana !
cijena ?
sitnica !
20 K naviše !
puno pozdrava

Kolega, nemojte reći “zaradit ću 20k kuna na IGH”, bolje recite “zaradit ću PUNO na IGH”.
Lijepše izgleda. Dobar upad na 10.5k, svaka čast.
I vama puno pozdrava i sretno. Vidimo se za godinu dana, makar bi ja rekao i za koju godinu više.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Glasnogovorniče, daj reci samo za taj “poslić” (neke informacije imam), na koji misliš, na onaj što će se vani dobit ili onaj kod nas?

I vani i kod nas.

skype - ivek1234


zvone101:
Kolega Von Braun, stvarno ste ga dobro nadrukali.

Kolega šta treba drukati IGH. Nije da navlačim ,ali malo su se uspavali dioničari s obzirom
na vrijednost cijele priče.
Uostalom pogledajte malo ekipu na prodaju kako izlazi van. I to vi zovete drukanjem
Kad bude k/P=3:1, oda se to zove drukanje.

Kolega – da se razumijemo – imam IGH i sve stoji što Vi kažete ali pogledajmo šta se događalo u zadnje vrijeme (ljeto) i vidjet ćete da smo bez obzira na sve dobre vijesti a posebice na dobit koja je trebala katapultirati IGH, ipak tonuli zajedno sa ostalim tržištem p a onim postom želim malo smiriti situaciju jer ne želim velike padove pošto nije ugodno za gledati iako znamo da će se vratiti i ne samo vratiti…
Htio sam dakle reči da ste malo uranili i ništa više – pa da se time malo smiri situacija jer nagli skok često prati i pad posebice na našem tržištu i u ovakvim okolnostima.

Blago onom tko je jučer kupio

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close