IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E pa ti što su se "opekli" neka pričekaju jer ovdje su se samo "od danas do sutra" ulagači opekli, dionice su ipak na kraju krajeva dugoročna ulaganja, a ova god. bit će plodna za IGH

nejverojatno da se mali i dalje guraju na kupnji po skoro 2200 kn usprkos demantiju novog posla u CG od svih navodnih aktera?!!
pa stvarno zaslužujete izgubiti sve novce jer ovakvu pohlepu bez razuma dugo nisam vidio [bye]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

Same old, same old….

Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna, ograničen je. Ko prepoznaje svoju ograničenost, nema granica.



Seebiz nema niti jednu dionicu IGH-a i ono nije bio poziv na kupnju. Samo mi žao ovih šta su se opet opekli.

nazalost,bit ce toga jos…
[/quote]
Tko se opekao labilne osobe koje prodaju za burek i pivicu pred lokalnom trgovinom . IGH se vraća nazad minus se smanjuje iz minute u minut opeći će se samo oni koji su lakomisleno prerano prodali .

U Americi se ovakve navlakuše kažnjavaju doživotnim zatvorom !!


U Americi se ovakve navlakuše kažnjavaju doživotnim zatvorom !!

Koja navlakuša dionica IGH je podcijenjena do bola ti kao ne znaš da je IGH bio i 16.000 kuna pa se sad čudom čudiš cijeni od 2.500 kuna ?

A kaj vas opet "boli tuđa glava" osim ako niste sami niste nasjeli. Nije ono jučer bila navlakuša nego je danas kod otvaranja bila "odvlakuša". Nitko nemože nikoga tužiti radi vlastite gluposti! A niti radi velike pameti (što je ionako rijedak slučaj) [cool]
Jutrošnje rušenje je orkestrirano!

marcello

Kolega hvala na izvrnoj ocjeni. Drago mi je da tu i tamo netko pročita moje postove [thumbsup]

marcello



E sad postavljaju se pitanja sama po sebi:
– zašto dionica nije pala na 1800 kn (- 9,9%)
– zašto je uopće netko kupovao ako od posla nema ništa , ili nije bilo govora, ili nitko nezna da li će biti govora

polako kolega, danas je zaustavljeno pumpanje balona, a sutra i iduće dane počinje ispuhavanje ove balončine narasle na lažima novinara seebiza. lompar je jasno i glasno rekao da radića nije vidio godinu dana, a kamoli da je s njome večerao! IGH je potvrdio da je seebiz iznio laži i da nikakvih dogovora nema niti se vode pregovori! jasno i glasno, a sutra počinje pad ove precijenjene dionice prema 1500 kn jer više od toga ne vrijedi [bye]
[/quote]

šta se ovo događa…
[sad]

jučer sam komentira nekoliko sličnih priča o urotama, balončinama…
komentar mi nije objavljen…
sad je i meni krivo… triba sam prodat na 2.400,00 kn i lipo opet kupit na 2.000,00 kn… [cry]
drugi puta ću pametnije…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Izgleda da rast cijene i održavanje na razinama preko 2100kn nema nikakve veze sa onim o čemu mali ulagači razmišljaju, čitaju na portalima ili forumira već o interesu krupnog kapitala.
Krupni kapital je taj koji određuje smijer kretanja dionice i TOČKA, a on je odlučio dignuti IGH sa 1150kn na 2150 kn u samo 40-tak dana.

Da je drugačije cijena bi bila na 100kn i likvidnost se mijerila u desetcima tisuća kuna.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Izgleda da rast cijene i održavanje na razinama preko 2100kn nema nikakve veze sa onim o čemu mali ulagači razmišljaju, čitaju na portalima ili forumira već o interesu krupnog kapitala.
Krupni kapital je taj koji određuje smijer kretanja dionice i TOČKA, a on je odlučio dignuti IGH sa 1150kn na 2150 kn u samo 40-tak dana.

Da je drugačije cijena bi bila na 100kn i likvidnost se mijerila u desetcima tisuća kuna.


Točno a kako se šuška IGH će biti zamjena za INU znači dionica broj 1 pa me nikakav rast na IGH ne može iznenaditi .

http://www.svijet-dionica.net/grafika-analizagrafika-analiza/1931-institut-igh-akcija-i-reakcija
molio bi cut misljenja

New Report

Close