IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim dosta guzve na ovoj teme, zanimljivo!
Opet se IGH trpa u isti koš sa klasicnim gradjevinarima a on to nije- bar ne klasicni gradjevinar kao sto su HDEL, THNK, VDKK, vec je projektantsko konzulatnstska kuca- koja se bavi projektiranjem, istrazivanjem, nadzorom, ispitivanjem i certificranjem materijala i slično, a ne dakle gradjenjem.
Popis djelatnosti vidi ovdje http://www.igh.hr/page.asp?pageID=2 a pridružena društva ovdje:http://www.igh.hr/page.asp?pageID=48
Vidim da nekim to još nije jasno pa ga trpaju u koš sa gore navedenima. Kao takva , najveće je poduzeće u regiji tog tipa i jedno od najvećih u Europi koje je prilagođeno Europskim standardima i propisima.
Vezano za famoznu auto cestu u Crnoj Gori- ako se ikad bude i radila i tko god je bude radio ,dio kolača (veći ili manji) sigurno će pripasti i IGH

Za one koji se bune – Nitko nije prisiljen na trgovanje ovom dionicom- ima i drugih dionica za ako im se trgovina tu ne sviđa. Dionica vrijedi onoliko koliko u datom trenutku mozete za nju dobiti na burzi , danas 2200…sutra,prekosutra,za godinu, dvije… mozda ce vrijediti vise ili manje…to je stvar procijene…tko bolje procijeni biva nagrađen…to je tako uvijek pa tko voli nek izvoli!

Mislim da Radic i Lompar nešto mute i ako se pokaže da će Igh ipak projektirati,a sto onda????
Nevjerujem da je Malis nešto napisao neprovjereno jer je unaprijed znao koju će hajku dignuti ,a i ako je netko je izašao danas 3 milje kuna sto smatram da je to premalo novaca za ovu hajku.
Da je ova hajkatrajala 3-4dana,pa da je ukupno promet bio 20 milja onda bi vjerovao Radicu.

Zaključak:
Premalo novaca za voliku hajku da bi netko napravio

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evo i malo ilustracija:struktura prihoda i graf zadnje 3 godine gdje se ovaj zadnji skok jedva tek nazire- nije to ništa šta se već nije dešavalo.

jasno je kao dan da ovo ne vrijedi ovih para ali mi smo glup narod i zašto ne uzet ponuđeno..

interesantno da Radić nije demantirao da je posjetio Crnu Goru
Valjda nije išao kupovati cigartete ili se bacio na kockicu u Sveti Stefan
uglavnom bio je kod đetića kako mi se čini

…izgleda da jure nije bio na dorucku…

svakoga dana u svakom pogledu...

Opet su naivci ošišani, pa zar proljeće 2010 nije bila dovoljna pouka?

izgleda da su u pravu oni što tvrde da balon puca, a cijena se vaća na 1500 kn …razmislite o tužbi protiv seebiza zbog ove navlakuše!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Naivci su prodali i prodaja stala, a nekim je očito proradio stari poznati HR jal

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

Iako sam očekivao ovakvo nešto, ne mogu vjerovati da su se ponovno iskrcali na račun malih. Ajde ih tužite, ali ozbiljno. Ovo je previše.

Seebiz nema niti jednu dionicu IGH-a i ono nije bio poziv na kupnju. Samo mi žao ovih šta su se opet opekli.


Seebiz nema niti jednu dionicu IGH-a i ono nije bio poziv na kupnju. Samo mi žao ovih šta su se opet opekli.

nazalost,bit ce toga jos…

svakoga dana u svakom pogledu...

New Report

Close