IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljiva dionica
kojeg fonda je IGH miljenica?


Ako IGH želi postati brand u svojoj struci poznat po kvaliteti, onda bi to mogao skoro postati. Ako već i nije.
To i svi već znate šta znači.

Ovo ni Aristotel ne bi bolje rekao.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Kolega Von Braun, stvarno ste ga dobro nadrukali.

Kolega šta treba drukati IGH. Nije da navlačim ,ali malo su se uspavali dioničari s obzirom
na vrijednost cijele priče.
Uostalom pogledajte malo ekipu na prodaju kako izlazi van. I to vi zovete drukanjem
Kad bude k/P=3:1, oda se to zove drukanje.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Da li je danas dan probijanja magične brojke 10 000 i odlazak prema 9500?
Molim da odgovore samo oni koji znaju.[smiley2]

Kolega enteritititis, ne kužim vas.
Imate li vi imalo interesa za ovu dionicu?
Ako imate, ajmo malo pričati o njoj. Inače postoje teme BEZ CENZURE – OPĆENITO za ovakve vaše stvari.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Kolega Von Braun, stvarno ste ga dobro nadrukali.

Kolega ne bi se baš tako izrazio, zapravo, kolega nam želi predočiti stvarnu sliku u kompaniji dajući nam , recimo ,posljednje članke iz dnevnih tiskovina, što je za svaku pohvalu.

Samo tako dalje kolega.

Pozdrav

zvone101:

Kolega Von Braun, stvarno ste ga dobro nadrukali.

Kolega ne bi se baš tako izrazio, zapravo, kolega nam želi predočiti stvarnu sliku u kompaniji dajući nam , recimo ,posljednje članke iz dnevnih tiskovina, što je za svaku pohvalu.

Samo tako dalje kolega.

Pozdrav

Hvala kolega. Mislim da smo dosta potonuli da bi smo bili u nedoumici kupiti IGH ili ne, ali
treba malo razmišljati pozitivno i o firmi i o poslovima, a ne samo o THT-u i korekciji.
Zar ne??

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ententinis: ” Da li je danas dan probijanja magične brojke 10 000 i odlazak prema 9500? Molim da odgovore samo oni koji znaju.[smiley2] ” Kolega enteritititis, ne kužim vas. Imate li vi imalo interesa za ovu dionicu? Ako imate, ajmo malo pričati o njoj. Inače postoje teme BEZ CENZURE – OPĆENITO za ovakve vaše stvari.

Dobra ti je ova [smiley1]

Taj isti kolega enteritititis je mislio da ćemo danas možda probiti “magični broj”, a lijepo sam juče rekao da ćemo danas prije na 11k nego na 10k i bio sam u pravu! [smiley1]

14.04.2008.

Mislim da smo dosta potonuli da bi smo bili u nedoumici kupiti IGH ili ne, ali
treba malo razmišljati pozitivno i o firmi i o poslovima, a ne samo o THT-u i korekciji.
Zar ne??

Slažem se u potpunosti!

Nažalost dosta toga smo proživjeli u ovoj korekciji kojoj je napokon došao KRAJ.

14.04.2008.


Dobra ti je ova [smiley1]

Taj isti kolega enteritititis je mislio da ćemo danas možda probiti “magični broj”, a lijepo sam juče rekao da ćemo danas prije na 11k nego na 10k i bio sam u pravu! [smiley1]

Može kolega entretitis govoriti šta hoće, ali sa podrškom u informacijama.
Ne kužim ih, pa šta im 10250kn jučer nije bilo jeftino, i još bi jeftinije.
To prelazi granicu ukusa….
[smiley1][smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

hvala svima koji si mi jučer omogučili da nenamjenski kredit pbz-a iskoristim pametnije nego cijeli HT .
10 x 10,500 kupljeno !!
prodaja za godinu dana !
cijena ?
sitnica !
20 K naviše !
puno pozdrava

moje skromno mišljenje da je sve ispod 11k POKLON!!!![smiley2] jučer me zafatilo na dokupu 10.800 i 10.350…..jednostavno nisam imao više casha….inače bi svo imanje zaoro [smiley11] a u petak kad mi dođe margin znam gdje ću ga utopit, nema dvojbe (a nije HT 😉

[color=blue][/color]GO ON, MAKE MY DAY ![color=blue][/color] -molim moderatora da me liši moderiranja, hvala-


matrix90: ” zvone101: ” Kolega Von Braun, stvarno ste ga dobro nadrukali. ” Kolega ne bi se baš tako izrazio, zapravo, kolega nam želi predočiti stvarnu sliku u kompaniji dajući nam , recimo ,posljednje članke iz dnevnih tiskovina, što je za svaku pohvalu. Samo tako dalje kolega. Pozdrav ” Hvala kolega. Mislim da smo dosta potonuli da bi smo bili u nedoumici kupiti IGH ili ne, ali treba malo razmišljati pozitivno i o firmi i o poslovima, a ne samo o THT-u i korekciji. Zar ne??

Naravno kolega slažem se u potpunosti.

New Report

Close